Paralleermäng Jüri-Tümk

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
huko
Postitusi: 36
Liitunud: 16.02.2007, 20:31

Paralleermäng Jüri-Tümk

Postitus Postitas huko »

Insule au ja kiitus, et viitsis asjaga tegeleda. Ja jumala okeilt Tartus see asi läbi viia. Meil siin Tartus olid mõned võistkonnad natuke heitunud kah mängu keskel, et natuke raske mäng. Aga valdavalt oli rahvas vaimustunud, keegi välja ei astunud.
A ma ei saa aru, mis te seal Jüris nii kaua jokutate selle mänguga?
Innocentius XVI

Re: Paralleermäng Jüri-Tümk

Postitus Postitas Innocentius XVI »

huko kirjutas:Insule au ja kiitus, et viitsis asjaga tegeleda. Ja jumala okeilt Tartus see asi läbi viia. Meil siin Tartus olid mõned võistkonnad natuke heitunud kah mängu keskel, et natuke raske mäng. Aga valdavalt oli rahvas vaimustunud, keegi välja ei astunud.
A ma ei saa aru, mis te seal Jüris nii kaua jokutate selle mänguga?
Mis mõttes jokutame? Mäng on praegu (kell 22.58) juba läbi, toolid-lauadki kokku lükatud ja enamik osavõtjaid loodetavasti kodus teki all.
Tulemuste väljakuulutamine viibis, kuna pidime kokku võtma ka kogu tänavuse Jüri sarja. Ja kuna peastarvutamise teel saadud kokkuvõte andis ülimalt intrigeeriva tulemuse - Duubel 342, Noti 341 ja OTK 340 kohapunkti - siis liitsime neid numbreid veel ja veel, kuid kokkuvõttes nii jäigi.
Jaan Lomp

Muhe mäng

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Mäng oli lahe. Olen härra Kasesalu pool olnud ja näinud ta ühe laua suures sahtlis õllesilte, neid oli palju. Ta kogub vaid neid silte, mis on ta joodud õllede omad. Vihje härra Maistele aitas mul õige vastuseni jõuda, see ajas ka naeru peale.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Üks viga on sees See Tolli ilus pilt on raamatust Alice IMEDEMAAL-MITTE sAABASTEGA KASSIST. sEE RAAMAT On mul laua peal praegu!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7742
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Võistlustel loeti õigeks vastuseks siiski Alice imedemaal, Saabastega kassist polnud juttu.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Vasta