Enne koosolekut

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Sorry aga Pirita ja Keila üritustel on väga palju seliiseid osavõtjaid kes üldse kusagil mujal ei käigi.Illari jutt on argumenteeritud. Karikasarjad on ikka tegijatele , mitte laiadele massidele.Laiad massid on teretulnud külakilvale ja kuhu iganes -aga tõenäoliselt ei hakata nende huvides kalendrit koostama.
Rahvasport ja saavutussport on natuke erinevad asjad.Ühesõnaga Tallinna amatöörid ei hakka iial sõitma Paikusele, Räpinale ega Jõgevale-kui just spetstransporti ei orgunnita.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
IS
Postitusi: 297
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas IS »

Uuemaks infoks niipalju, et varsti peaks üles saama uus kalendri versioon(04.06.08). Etteütlevalt on peamised muutused järgmised : tagasi on Paide mäng ja seega on kokku 10 paariskarika etappi. Rapla paarismäng on nüüd 20.09. (samal päeval spordimänguga Juurus) ning lisandunud on spordimängude karikasari.
Kui veel kellelgi tõsine soov hea mäng teha, siis on see alati teretulnud ja kuhugi kalendrisse mahutatav.
Mängutegijatelt ootaks muidugi korrektseid (s.t. et kindlal allikal põhinevaid ja tõeseid) küsimusi, nende korrektset vormistamist ja elementaarset arvutikasutusoskust (saatmaks küsimusi ja tabeleid kodulehele), muud aga ette määrata mängutegijatele minu arvates ei saa. Kas mäng on ENSV või eurostiilis, kas küsida ammusurnud klassikuid või Britney Spearsi kassi - eks see ole tegija valik. Kui järele mõelda, siis on kunagise ENSV (näiteks Riigikaitsekuu) mängud ja euromängud oma äärmuslikumates vormides ühe ja sama nähtuse 2 otsa : küsitakse tähtsusetuid detaile (NLKP XIII kongressi osavõtjate arvu või prantslanna nime, kellel koer näris näo ära); 4-nda järgu tegelasi (punaarmeelasest tunnimeest või ühe hiti teinud muusikut) jne ning mängud on igavad, nagu teeksid mingit eksamit või oleksid sunnitööl, mitte ei tegeleks meeldiva hobiga. Kui vastuse teada saad, siis lihtsalt kehitad ükskõikselt õlgu ja unustad selle vastuse üldjuhul kohe; vastuseid tuletada ei ole võimalik jne.
Et edaspidi kalendri koostamisel arvestada võimalikult laia ringi mälumängurite arvamusega (mitte vaid üksikute foorumi kommentaatorite omaga), siis pakun välja jagada ankeedid igas karikamängus osalejatele, kes peale iga mängu lõppu kirjutavad, mis neile meeldis ja mis ei meeldinud ning hooaja lõpus koostaksid mängus osalenud karikasarjade mängude paremusjärjestuse. Kui keegi soovib siis viimase koha saanud mängu asemel ise mängu teha järgmisel hooajal, siis vahetub see mäng. Kui uusi tegijaid ei leidu, siis tuleb ikka sama mänguga jätkata (lootuses, et tegija ÕIGLAST kriitikat edaspidi arvesse võtab).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kas Britneyl on kass ka? Krt ma lähen guugeldama..

Britneyl peaks olema endiselt siiski ainult koer. Nimega London.Mingi mõttetu pisike ilma erilise tõuta tuust tunduub olevat...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

See ankeedivärk on päris hea mõtte. Aga loodetavasti, siis on ka ankeedikogujate poolt ka pärast mängu mnemomaratonis ka kokkuvõte
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Selle ankeedijagamise-nende kokkukorjamise ja ülevaatamise võiks minu arust enda peale võtta pigem EML.Juhatuses peaks olema piisavalt alaekspluateeritud tegijaid. Sellesse tegijate poolt koostatud ankeetide varianti mina ei usu.

Mõned näidisküsimused ka stiilis a la Säärits

Kuidas tunne on ka?

Jäid muidu rahule?


Kas Reedi(salise, Alliku, Maiste jne) puudumine mängis tänases edus suurt rolli?

jne, jne.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

hea kui küsitakse neid, kes on vähemalt ÜHEGI korra midagi teinud, erinevatelt karjast ebaolulistest isikutest, kes pole ajaloo mõttes mitte midagi olulist teinud.
nende üksikute EM-i, MM-i ja PMV värdküsimuste üldistamine kogu üritustele on samavõrd rumal nagu rääkida EL-i puhul ainult banaani kõverusest. üldiselt võttes on need küsimused ikkagi kõvasti huvitavamad ja kvaliteetsemad kui meie kohalikel mängudel. pealegi valdav enamik küsimusi pole ju sugugi massikultuur!!
Viimati muutis tauno, 04.06.2008, 13:30, muudetud 1 kord kokku.
Vilniuse Žalgiris
Toivo

Postitus Postitas Toivo »

Tegelikult võiks amatöörimad amatöörid profimatest amatööridest ikka eraldada, muidu tolknevad igal pool jalus. Kes millega tegelema peaks, ei oska ju praegu veel öelda, sest uus juhatus võib kujuneda ju hoopis teistsuguseks. Igal juhul Allik ja Vahter võiksid küll sinna kuuluda. No ja Lomp ka. Saaks vähemalt tegusa värgi ning poleks karta, et keegi jääks alakoormatuks.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Tänan mu kandidatuuri esitamast aga ma ei kavatse ennast esitada-seega taandaksin end, teie lahkel loal.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

[quote="tauno"]...üldiselt võttes on need küsimused ikkagi kõvasti huvitavamad ja kvaliteetsemad kui meie kohalikel mängudel.

Kas see on lihtsalt subjektiivne arvamus või on järeldus tehtud mingi kvaliteedi hindamise süsteemi järgi?
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

ja huvitav mis asi mälumängus ei ole subjektiivne?
vaielda pole mu arust ainult selle üle, et mingis mõttes meil on kaks koolkonda. rahu on majas niikaua kuni üks ei halvusta teist, aga kui keegi jälle pihta hakkab, eks siis tuleb "enda omade" kaitseks sõna võtta.
Vilniuse Žalgiris
Q

Postitus Postitas Q »

Eks ikka subjektiivne, sest mingit objektiivset kriteeriumi ei saagi ju olla. Aga kui Allikule ei sobi koos Lombiga juhatusse kandiideerida, siis on ju asjalikke tegelasi võtta küll ja küll, kasvõi toosama Tõnisson näiteks.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Indrek ja juhatus võiksid siia oma pühapäevased sõnavõtud kirja panna-siis saaks kohapeal ainult hääletamisega kiirelt tegeleda. Üldiselt lubatakse 28 kraadi sooja nädalavahetuseks ja mul on muud ka teha kui Rahvamaja saalis sõnavõtte kuulata .Eriti veel enne mängu.Tõenäoliselt ei tule Otepääle ju nagunii koosolekuks vajalikku kvoorumit kokku. Sest need EMLi liikmete nimekirjas olevad surnud hinged ei tule sinna kohe päris kindlasti kohale kui nad ennast tallinnaski näole ei anna.
Ühtlasi äkki saaks siia ka ülevaate liikmetest ja sellest kuidas kellegil liikmemaksud makstud on.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Toivo

Postitus Postitas Toivo »

Ega ei kadesta neid, kes peavad läheneval palaval nädalavahetusel mälu higistama. Normaalsemad on rannas! Mehed - võtke mönuga, mitte vägisi.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

mõned soovitused, mida võiks arutada-otsustada koosolekul:

- EMV võiks igas arvestuses olla minimaalselt 100 küsimust
- kas tõsta karikaetapi küsimuste arv minimaalselt 60 küsimuseni
- kas Tallinn-Tartu mängu veel teha uue formaadi järgi või läheb vana peale tagasi?
- juhul kui soovitakse vana moodi, kas siis nn uut formaati üldse kuskil kasutada?
- kas üritada Jüri ja Tartu võistkonnasarju ühtlustada või üritada selle järgi üle-eestilist võistkondlikku sarja teha
Vilniuse Žalgiris
Huko Laanoja

Postitus Postitas Huko Laanoja »

Olen tuisupea. Poldiga nõus selles mõttes, et liidu liikmetel võiks olla teada see, kas ta on liikmemaksu võlgu või pole. Mina seda küll ei tea. See võib minu poolest olla ka avalik info (noh, liikmete nimekiri võiks küll kuskil rippuda, huvi pärast), aga muul juhul ma palun kellelgil teadjal mulle kirjutada - kas ma olen võlga vää? E-mail:hukoke@yahoo.com
Suletud