Eestikad võistkondlikud.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

räpina osaleb ka,vähemalt nii on me Mait Meensaluga kokku lepitud.Mina olen Kalmer Männik.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Tore oli

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

27. aprillil toimunud mäng oli tore, küsimuste viiekaupa kätteandmine ja ette lugemata jätmine säästab aega oluliselt. Versace vastasid mu meelest kõik ära.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jah.Tundub siiski et nii pikad mängud ei sobi kõigile-paar võistkonda vajus ikka julmalt ära.
Nüüd halvast-kuhu spordiküsimused jäid?Esimesse kahte plokki polnud üldse mingit variat suratud-kõik elustiil ja varia suruti spordiplokki.12 sporti kui mitte rohkem ootad ja mina lugesin kokku sain vist 8-Fetissov nüüd küll sport pole sellisena küsitult.Archimedes on ka tuntud Kreeka FILOSOOF muidugi.
Teiseks oli üks küsimus millele õige vastus koosnes 9st(9) sõnast. Jama.

Kolmandaks-paar küsimust oleks pidanud esitama koos originaaltekstiga .Oli selliseid "Lost in translation" asju

Neljandaks.Esimesed 25 ja teised 25 polnud raskusastmelt kuskilt peest võrreldavad-nagu kaht erinevat mängu oleks mänginud.

Positiivne oli see et korraldus sujus.Ainus mida võiks veel parandada oli see et vastust võiks kirjalikult ekraanil ka näidata.Ma sain mitmete asjade õige vastuse teada alles lkõpus kui vastustelehti jagati.Aga koju sain oma kaks tundi varem kui olin planeerinud.Saiakesed olid värsked, seltskond oli hea ja ilm oli ilus.
Tundub et Versace vastasid kõik ära(ka Lomp)
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Tore, et eilse ürituse kohta on avatud läbirääkimised. Sõitsin koju Haapsalu võistkonnaga ja nemad olid eilse mänguga rahul, sest said üle 100 punkti.
Samuti arvan, et näiteks Rae/kuusalu võistkonnale meeldis eilne mäng üliväga.
Tore oli see, et mäng oli tempokas ja lõppe ilusti varakult. Kuid küssadega ei ole enamuses rahul. Esimene plokk oli ülilihtne. Teine plokk räige. Geograafia oli julmalt anglofiilne. Kui küsimused oleks veel olnud ingliskeelsed siis oleks olnud täielik pilt.
guest

Postitus Postitas guest »

kes siis pildile said? ja kes välja jäid? lomp vist jõudis medalisaajate hulka? millal tulemusi ja küsimusi näeb?
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Eilse mängu positiivsed küljed:
- nagu näha, saab väga normaalselt emv läbi viia 1 päevaga. 2 päeva saja küsimusega oli täielik mõttetu munemine
- 5 korraga lauda ja 1 kaupa tagasi andmine oli hea mõte. toimis kenasti ja kui teadsid mingeid asju kohe, sai keskenduda teistele
- korraldus, pildid ja tempo ok. mõnedel küsimustel küll sõnastusprobleemid, aga muidu suht norm.

negatiivsemat:
- taas kord teemad äärmiselt ebavõrdsed. esimene plokk küllaltki lihtne, teine keskmine.
- kaasaegset sporti polnud mitte ühtegi küsimust. oli spordiajalugu ja mingid veidrused, mis muutis asja loteriiks. põhjus ilmselt selles, et koostajate hulgas polnud tänavu ühtegi spordispetsialisti (v.a. Tero?)
- kultuuriteema kogu mängu kõige nõrgem. nämmutatakse vanu asju (Hemingway, 3 apelsini, Sartre, Grünberg jms), mida kõik ära vastavad, millegagi teenida väga raske. teine äärmus aga ebamäärane sodi - näiteks Joe Cool ja Piik.
mängu esimene pool oli rohkem euromängu moodi (de Ceusteri käekiri), mängu teine pool rohkem Maakilb ja Mnemoturniir. See paistis ka tulemustes.

H. Viinamarjad
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Piik oli ju kaasaegse spordi küsimus Tauno-Mees on mitmekordne Eesti Squashimeister.See oli rohkem spordiküsimus kui paljud spordiploki omad. :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

üsna kole oli see, et mitu küsimust tühistati. Mango - küsimuses oli selge vihje tärpentiinile. Ja siis mingi 0 pärast tühistatakse.
Eriti põnev oli püütia mängude küsimus. Algul aastaarvuga 394 selge vihje olümpiamängudele ja sellele järgnevast jutust tuleb siis välja lugeda püütia mängud. Ja kõige lõpuks veel segadus puntide panekuga.
Aga noh juhtub. Eriti siis kui odavat võõrtööjõudu kasutada. Teeks ettepaneku, et järgmiseks aastaks võtaks küsimustetegijad Ukrainast või Moldovast. Tegelikult, mis siin viriseda - Kui läks kehvasti siis läks.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Ei mäleta kindlalt, kes Anijast Versacega esimesena välja tuli, küllap õige pakkumine tuli esmalt kas Vallelt või Eigilt. Meile osutus mäng üle ootuste raskeks, võrreldes eelmise aastaga kukkusime 10 kohta allapoole, 17-ndaks. Aga ega oluliselt kõrgemat kohta poleks ka saanud saada.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

See mango oli jah huvitav-Miks keegi, kes arvu pärast mango maha tõmbas ei küsinud zhüriilt võimaliku vea kohta. Pealegi on seda mangot nii palju küsitud, et ausalt öeldes ei tule nagu ettegi, et mida muud saaks veel vastata.Tärpentiin on sees, India on suurima tootjana mainitud.Pullimune on igaüks näind-(kes pole sõitke Rakverre ja kobage Tarva omi.)Mid avee vaja on et Mango vastata? Ainult mango ja alko koosmõju oli mainimata jäänud.
Ja pilt oli ju Mangopuust!
Mangost rohkem on vist tõesti ainult Mahjongi küsitud. :lol:

http://www.elu24.ee/?r=0&id=14061
Pullimunade sõpradele :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Guest

Postitus Postitas Guest »

Kui odav see võõrtööjõud siis ka oli? Vähemalt NBC arvates?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No ma arvan et see tööjõud ei läinud midagi maksma-mingi vorst vorsti vastu tehing tõenäoliselt.Aga ega ma muidugi ei tea kas Belgid ja britid üleüldse meistrivõistlusi peavad.Normaalset küsimustega kodukat pole ma küll leidnud.Kui keegi teab mõnda soovitada siis vihjed on oodatud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Ihih. See et Rae-Kuusalu, Paikuse vald ja KVART Maarjamäele ära panevad, on kohe Maakilb.? Tauno, kes keelas Maarjamäel kultuuriblokis lihtsaid küsimusi ära vastata. Hapud viinamarjad jah. Ning Paavo Piik on muideks üks parimaid noorluuletajaid. Soovitan soojalt.
Mängust. Tõesti tundus 1. ja 4.blokk lihtsad. Liiga lihtsad võistkondlike tarvis. 2.blokk oli soolasem ja ütleks et ka parim. 3.blokk - okei oli teadust, oli tehnikat, aga mõni tõsisem spordiküsimus.
Mulle isiklikult see viis küsimust lauda ikkagi ei meeldi. Hajutab tähelepanu ja kontsenteerumist ühele küsimusele. Aga see on oma viga.
Aga mängu läbiviimine läks enam vähem libedalt. Siit kiitus korraldajatele.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

täpselt seda tähendabki ! :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Aga mis minusse puutub -siis ma luban, et me paneme Põhjamaade omadel teile kõigile veel korra ära! :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Suletud