Eestikad võistkondlikud.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

mille üle siin vaielda. see on ju kõigile teada, millistele mängijatele millised küsimused sobivad. ühele sobib euro, teisele maakilb. see sai vist ka üsna selgeks tallinnas toimunud em-i koondiste mängul.

põhjamaade mv-l jääb võistkondlike mängul maarjamäe tool vabaks, sest meie teeme küsimusi. ennustan et üks norra tiimidest võidab.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

tauno kirjutas:mille üle siin vaielda. see on ju kõigile teada, millistele mängijatele millised küsimused sobivad. ühele sobib euro, teisele maakilb. see sai vist ka üsna selgeks tallinnas toimunud em-i koondiste mängul.

põhjamaade mv-l jääb võistkondlike mängul maarjamäe tool vabaks, sest meie teeme küsimusi. ennustan et üks norra tiimidest võidab.
Ei tea, mul on maakilvalt parim koht seitsmes
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Maakilvalik see asi natuke ehk oli aga no ma ei tea kultuuriplokk nüüd küll mitte-kui Juhan Simm ja see koomiksitegelasest rägbimängija maha arvata olid täiesti head küsimused ju. Mind on alati pannud eestikatel imestama üks asi.Kõik muusikaküsimused peavad olema räigelt klassikalised või siis vähemalt mingid intellektuaalsed proge või ma ei tea mis rockistiili esindajate esitatud. Kus on tavaline mainstream või kasvõi kantri?Inimene tänavalt ilma muusikalise hariduseta tahab ka vahel paari punkti saada?! :lol:
Loomulikult ei oota ma neegripolka küsimusi -aga ikkagi -krt ma kuulsin kahe küsitud bändi nime eile esimest korda-isegi hoolimata sellest, et üks neist on dildo järgi nime saanud. :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kalev

Postitus Postitas Kalev »

Ehk oleks siiski Tšaikovskit lihtsam ära arvata kui mõnda hard-rock-metal värki?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kes siin hard -rocki on maininud? Mainstreamist on juttu-see on põhimõtteliselt selline muusika, mida iga päev raadiost va e Raadio 2 tuleb.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Taivo

Postitus Postitas Taivo »

Tänan korraldajaid (1 päevaga 100 küsimust ilma mingite probleemideta!) ja Aaret mangoküsimuse tühistamise eest.

Toon paralleele. Kes on pildil olev härrasmees, seitsmekordne maailmameister? Selline sõnastus välistab kohe jalgpalli, korvpalli ja kergejõustiku, eks ole. Pärast tuleb välja, et ainult ühe-kahekordne maailmameister ja just jalgpallur, korvpallur või kergejõustiklane.

Nimetage maailma riik, nii ja naa, riigieelarve suurus valuutakursi järgi 200 miljonit Eesti krooni? Kakssada miljonit, see on ju armetult vähe, pole nagu suurem asi riik? Pärast tuleb välja, et oli 200 miljardit Eesti krooni.

Või kujutlegem, et küsitakse taevatähte, mille kaugus Päikesest on tuhat korda mööda pandud.

Ei tea, kuidas kusagil, aga meie võistkonnas algas mangoküsimuse arutelu tõdemusest, et 23 000 tonni aastas on häbiväärselt vähe ja et see ei saa kuigi levinud liik olla.

Võib-olla saanuks kümnekordse eksimuse veel andeks anda, aga tuhandekordne eksimus nii olulises faktis ei jätnud muud võimalust peale tühistamise.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Taivo-pilti ikka vaatasid? Seal oli mangopuu õisik.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Postitus Postitas Sven »

Ka meie võistkond vaatas toodangut ja jõudis järeldusele, et peab olema kas mingi pähkel või vürts. Kui mõte on kord valele rajale läinud, on tagasipöördumine raske.
75. küsimus viis meid ka eksiteele. Bakterite ja seente hävimine kontsentreeritud lahuses on tingitud osmoosinähtusest. Loomulikult on mesi hügroskoopne (nagu ka sool, piiritus, glütseriin jne.), aga minu meelest oli küsimuses eri suundadesse osutavaid vihjeid. Selle küsimusega seotud probleemi peaks lahendama keegi, kes tunneb perfektselt füüsikalist keemiat.
Aga mis siin vinguda, täname korraldajaid, mäng kulges ladusalt ja (ilma irooniata) meeldiv on osaleda mängus, kus tead vastuseid paljudele küsimustele.
TT

Postitus Postitas TT »

Ega eriti iriseda ei tasu. Oli nii üht kui teist ja mõni asi oleks ju võinud tõesti vähem anglofiilne olla aga kui mäng, siis mäng ja veab ju ikka neil, kes tugevamad. Tuleval aastal jälle uus mäng, mis tuleb memoriaalimeestelt ja on 500 küsimuseline.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Juba 500 või-ma olen siian mingit 200 küsimusega varianti kuulnud.Samas võiks siis teha juba tuhat küsimust ja kolm päeva.Ja mängida nii et viis viimast mansat kukub iga päeva järel välja või nii? :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

järgmisel aastal Piiki ja Hemingwayd ei küsita
aga igast muud sodi kindlasti
Vilniuse Žalgiris
TT

Postitus Postitas TT »

No tuhandega selguks juba tõeline meister. Põhja-Eesti Regionaalhaigla asub ka lähedal ja Paldiski mnt alguses asuv raviasutus vist veel hingitseb ka mingit moodi. Nii et kõik on paigas ja kontrolli all.
Genosse
Postitusi: 551
Liitunud: 02.05.2006, 15:08
Asukoht: Tallinn-Tabasalu

Postitus Postitas Genosse »

No võiks ju ka sellise maratoni teha, et 10-ste plokkide arv on suurem kui meeskondade arv ja iga ploki järel langeb viimane välja.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Sel juhul on head kultuuri tundjad selleks ajaks juba ammu välja langenud, kui kultuuri küsima hakataks
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

esimesed 100 on ainult välis-eesti viiuldajad ja kosmonaudid
Vilniuse Žalgiris
Suletud