EM 2007

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kalev

Postitus Postitas Kalev »

Arvan, et EML-i kuludest ja kirjadest ei piisa. Ilmselt tuleb ikka mingi projekt EM-i jaoks kokku klopsida ja sponsorraha taotleda. See on kindlasti realistlikum ettepanek kui lihtsalt loopida siin foorumis mingeid teese. Üldiselt on meil ka maratonid ja muud distantsid juba enam-vähem välja kujunenud: lokaalsed mängud ja Maakilb, mis ju ka suuresti hobiharrastajatele mõeldud, võiksid olla nii nagu on aga kõikvõimalikud muud mängud võivad ju pikeneda 200 või miks mitte 500-küsimusega hiidmängudeks.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No krt kas tõesti maadlevad inglased ka selle probleemiga 21.sajandil et ei suuda küsimusi normaalselt kirjalikult ära vormistada?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Kui ma õieti aru sain, siis oli see kokkuvõte+suuline tekst pikemalt ühe belgia mängujuhi tahtmine.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

njaa, siinmaal karjutakse ju üle kahetunnise mängu ajal et tahan koju, lõpetame ära - ei kujuta 500 küsimusega mängu eriti ette...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ühe mehe suva järgi ei tohks küll asjad toimuda. Kas ei peaks mitte rahvusvaheline seltskond maha istuma ja ühtsed mängureeglid kehtestama?
Mis puutub 500 küsimusega mängudesse siis mina olen nõus kui need mahuvad 3 tunnise mänguaja sisse koos autasustamisega. Aga ma ei kujuta ette kes see neid küsimusi vorbib?Mina ei suuda näiteks kergeid ja müõõttetuid küsimusi produtseerida..
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Eh, ega ei maksa üle pakkuda, 500 pole mõtekas. Aga 100 on küll täiesti võimalik ja neid mänge peaks rohkem olema.
Eraldi teema on see, et tasemel mängujuhte on vähe ja raske on uusi leida. Häid koostajaid on ju alla paarikümne... (et mitte öelda - veelgi vähem)
Viimati muutis tauno, 14.11.2007, 10:02, muudetud 1 kord kokku.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Minul pole 500-maratoni vastu midagi, aga see peaks olema
mingi veidram vorm a la, et kogunev kamp teeb ise küssad
või midagi sellist. 500-sele maratonile võib Raplas isegi öömaja
välja ajada. Nii 30-nele paarile. Koos kalapüügiga.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Minu arust on probleem selles et kõik tahavad kangesti mängida aga keegi ei taha eriti küsida. Kindlöasti on hulk selliseid mehi kes kas ei küsi üldse, küsib vähe või küsib vales kohas.
Näiteks Männik -Narusberg raiskavad mingitel TÜMKi mängudel annet lihtsalt-nad võiks midagi suuremat ette võtta!
Poom, Tõnisson, Räli ja veel paljud teised-te oskaks küsida küll-andke tuld.
Muidugi on ka vastupidiseid juhuseid- kes hirmsasti ja igal pool küsiks aga paraku ei taha keegi eriti vastata sellistele küsimustele...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

polt kirjutas: Poom, Tõnisson, Räli ja veel paljud teised-te oskaks küsida küll-andke tuld.
Muidugi on ka vastupidiseid juhuseid- kes hirmsasti ja igal pool küsiks aga paraku ei taha keegi eriti vastata sellistele küsimustele...
OK, oodake siis tänase Jüri mängu küsimusi :P
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Mul tekkis (Tiiduga veel kooskõlastamata) uitmõte korraldada pärast Jõgeva paari mingi 100-küsimuseline lisamäng nt 4-liikm tiimidele. Selline euroopalik, albaania kirjanike ja Kambodža linnadega. Ehk siis üle 20 protsendi võitjale ei luba :D
Reaktsioone?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Nõus!
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

See on ju küll hea mõte sest kui ikka MMil läbi lüüa ja ka EMil on ju vaja teada nii Kambodza,Bangladeshi,Saudi Araabia kui Svaasimaa ja San Marino ning Gröönimaa kohta.See oleks arvatavasti tõeline ränk katsumus kuid samas põnev ja hariv.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Väga hea idee!

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Sellist mängu tasub küll teha. Aga mis ajal? 24. ja 25. november on vist liiga ligidal, et ühel neist päevist mäng ära pidada. Palju õnne mulle 3000. postituse tegemise puhul siia foorumisse!!!!!
Seda postitust redigeerides ütlen: enne selle kirja tegemist ja esmakordset ärasaatmist kas polnud ma tähele pannud või ei mäletanud, et arko postituses oli nimetatud mõtet: teha mäng pärast Jõgeva paari; tegin ja saatsin kirja kiirustades.
Viimati muutis Jaan_Lomp, 14.11.2007, 14:43, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jõgeva paarikas on minu teada see aasta kevadel. Seega Lomp kustuta oma mõttetu postitus ära ja nii jääb see rekordpostituse au mulle.
Mina olen huvitatud. See ei peagi olema mingi liade masside üritus. Pigem tehke kutstega reaalsetele koondise kandidaatidele ja moodustagem siis neist näiteks neli tiimi.Kusjuures sellel üritusel ei oleks minu arust vaja mingeid auhindu ega midagi. Proovikds odavalt kuid samas kvaliteetselt läbi saada. Osalejad võiks muidugi mingi 100.- per nase maksta kuid ka EML peaks õla alla panema.See võiks selline kammerlikm üritus olla küll. õi preemia parimaile.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

näiteks kaheks kuni kümme esimest paari saavad võistkonnad moodustada,need on ju küll tegijad arvan nii.
Vasta