Kuma Talvekilb 2007

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

kumakilb
Postitusi: 1
Liitunud: 03.12.2007, 14:07

Kuma Talvekilb 2007

Postitus Postitas kumakilb »

Eesmärk: pakkuda mälumänguritele aasta lõpus üks tore võistlus ja välja selgitada Järvamaa paarismängu meistrid.

Aeg ja koht: 15. detsember 2007 kell 12:00 Mainori õppekeskuses Paides Pärnu t. 54.

Osavõtjad: paarisvõistlus, osavõtu piiranguid ei ole

Süsteem: 60 küsimust (12 vooru a 5 küsimust ). Küsimuste koostajad Tiit Kuningas, Hugo Tang, Mart Vellamaa. Mängu juht Mati Palmet.

Registreerimine ja täiendav info: www.kuma.ee või tel 50 43 243 (Ervin Runnel).

Osavõtumaks: 100 krooni paari kohta.

Auhinnad: absoluutarvestuse 6 paremat paari autasustatakse karikate ja esemeliste auhindadega. Järvamaa kolme parimat paari autasusta Järvamaa Meistrivõistluste medalitega ja esemeliste auhindadega. Kõiki osavõtjaid peetakse meeles meenega.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Jään mängust kõrvale

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Seekord ma tulla ei saa.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Pe...sse ja alles nüüd ütled!! :evil: :evil: Ma oleks siis ka teised plaanid teinud. Usu mind Jaan, mälumäng ilma sinuta on lihtsalt mäng(parimal juhul). Kui sind olemas poleks, tuleks sind lihtsalt välja mõelda.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Postitus Postitas cimbler »

:lol: :lol: :lol:
Jäi jumalaga puberteet...
Külaline

Kuma Talvekilb 2007

Postitus Postitas Külaline »

Suur aitähh kõikidele kilvaritele, kes võtsid vaevaks täna Paidesse tulla. Lisan siinkohal ka pressiteade, mille laiali saatsime.

Ervin Runnel

Täna peeti Paides mälumängusvõistlus Kuma Talvekilb 2007, mis oli ühtlasi Eesti paarismängu karikavõistluste V etapp. 31 kohale tulnud paari hulgas oli kogu Eesti selle ala paremik. Võidu võttis nelja etapi järel kolmandat kohta hoidnud Leino Pahtma, kelle paarimeest Alar Särgavat asendas täna Margus Maiste.

Teise koha said karikavõistluste liidrid Jaan Allik ja Andres Pulver ning kolmanda koha enne tänast võistlust neist kõigest ühe punktiga maas olnud Andres Kund ja Lembit Ainsoo. Need kolm paari on olnud ka Kuma Talvekilbi kolmeaastase ajaloo edukamad.

Võistluse käigus selgitati ka Järvamaa parimad paarid. Oma mullust esikohta kaitsesid Aksor Koit ja Urmas Tarvis, kes absoluutses pingereas saavutasid 17. koha. Järvamaa meistrivõistluste hõbemedalid riputati Urmas Leotootsi ja Valdeku Vaheri kaela. Kolmanda koha selgitamiseks tuli appi võtta lisaküsimus ja pronksmedalid võitsid Mait ja Anne Kivine.

Tulemused www.kuma.ee.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuma Talvekilbi põhjal võiks kirjutada essee-teemal Kuidas mandub mäng?
Esimesel aastal üllatasite kõiki korralduse, auhinnalaua ja kõige muu mänguvälise ideaasusega. eelmine aasta oli kõike natuke vähem ja see aasta polnud enam üldse midagi. Ma ei viitsi praegu pikemalt kirjutada aga kui vastuväitlejaid leidub, olen valmis lähemalt rääkima.
Mängu sisulist poolt ei saa enne kommenteerida kui küsimused avalikustatakse.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Nojah, aga huvitavaid asju saime teada. Omaan on peaaegu seesama, mis Araabia Ühendemiraadid, advokaat pole päris jurist ja hambaarstil ja arstil ühisosa puudub.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Postitus Postitas cimbler »

polt kirjutas:Kuma Talvekilbi põhjal võiks kirjutada essee-teemal Kuidas mandub mäng?
Esimesel aastal üllatasite kõiki korralduse, auhinnalaua ja kõige muu mänguvälise ideaasusega. eelmine aasta oli kõike natuke vähem ja see aasta polnud enam üldse midagi.
Majandus ilmutab jahtumismärke... :)
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mina isiklikult luban , et järgmisel korral kui Kuma Talvekilb tulemas on Varustan ma oma kulu ja kirjadega mängu korraldajad vastuselehtedega.
Võite selle arvelt mõne karika paar senti pikemaks kasvatada.Ma hakkasin tegelikult juba eelmine aasta mõtlema-Kujutage ette situatsiooni tulevad külalised jääüvad su auhinnariiuli ette karikaid imetlema ja äkki oh üllatust-Kuma talvekilb 2009 VI koht! Loomulikult tuleb küsimus-kuule mis esimene koht sai ?Mehed kui auhinnalaud kesiseks kipub jääma siis hoidke karikate pealt kokku. Medalite ja karikatega kipub meil nagunii nii olema et pole panna teisi eriti enam kuhugi.....
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

mis Sa jorised, polt, Sul on neid karikaid palju,
keegi sai kindlasti esimese. Ikka uhke.
Mina leidsin jälle kunagi ühest kabinetist Stalini
pildiga medaleid, oma 40 tükki, ilmselt oma aja
spordiürituste tarbeks vorbit'. Neid päris ei saa ehk
mäluvõistlusel kaela riputada, aga iga auhind on
kiiduväärt.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Stalini pildiga medal oleks igal juhul rariteetne ja ihaldusväärne auhind-mitte standardkarikas või medal nagu need stantsi alt tuhandete kaupa tulevad plönnakad on. Ma pole isegi vaevunud selgeks tegema mis materjalist nad on. Kuusakoskis saaks juhul kui tegu on värvilise metalliga juba paars ada krooni kätte.Aga tegelt oli see kõrvaline.
Seda tahtsin ka öelda et kui ikka küsimusi tuleb läbi ussimunni imeda siis võiks 50ne ga piirduda. Ja küsijad polnud absoluutselt jälginud seda et asi kuidagi teemade vahel võrdselt jaotuks. Kus olid kultuuriküsimused?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

a mis sa sinna üldse ronisid?
lähed keila paarile ja siis imestad, et jälle sama nali :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuhu?Mis mäng see on?Keila paariga võrreldes olid Paides jummalast head küsimused.....
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

holte, millise asutuse kabinette sa niimoodi läbi kammimas käisid? :shock:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

eks see väike tagasiminek võrreldes eelmise aastaga on - saal on väiksem, auhinnad kehvemad, palju jäike küsimusi (arst vs hambaarst, advokaat vs jurist). Samuti küsin ma, et mis pagana pärast peab küsima F1 eksmaailmameistrit, kes viibis Tallinnas üle 10 aasta tagasi, seoses oma eralennufirmaga? Sama moodi võin ma 10 aasta pärast küsida, et milline poksi eksmaailmameister käis Pärnu naisi lantimas ja lakkumas ööklubis? Kas on mõtet küsida küsimusi, mille uudisekünnise ületamine on kahtlane või mis pole seda üldse väärt?
Suletud