Teadetetahvel 2008

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Räpina mäng juba üle-ülehomme, kuid miskit eelinffi pole peale Põhjamaadel Kundilt kuuldu, et eeldatavasti 50 küsimust ja kell 12 Aianduskoolis. Teadjamad - täiendage infot!
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

KOhe peaks järgnev info ka kilvalehele üles minema:
Algus kell 12.00 Räpina Rahvamajas (Pargi t.32, Aianduskooli peahoone). 50 küsimust.
Eelregistreerimist ei ole, tasu kohapeal 100.- paarilt.
Mängu juhib Mait Meensalu, küsida aitavad Riho Zupsman ja Koit Nook.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Räpinas keegi käis ka või? Täielik vaikus...
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Guess

Postitus Postitas Guess »

Tulemused juba hommikul üleval, nüüd ka paariskarika üldseis olemas. Nii et jälgi mängu.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Väga loll jutt- praegu pole mingeid tulemusi kusagil kilvalehel üleval.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

vajuta refreshi oma brauseris
hardi

Postitus Postitas hardi »

ilmselt ongi nii ülesriputatud, et iga loll üles ei leia. kuigi ega muud polegi vaja teha kui, et kodukas lahti teha
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Paar sõna ka Räpina omast: kuigi üldises korralduses suuri fopaasid polnud, siis oli ikka näha, et kohati jääb üleriigiliste mängude kogemusest ning erinevate viidete leidmisest veel puudu (Saloniki/Thessaloniki teema ning Mahleri küsimus). Kohalikul mängul see võib töötada, aga üle-eestilise korral tasuks asja hoolsamalt läbi töötada. Samuti võiks järgmisel aastal ikka laiemalt maailma vaadata - kasvõi teatriplokk oli 100% Eesti. Võib-olla aitaks koostajateringi laiendamine?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kallis Hardi. Usu või mitte aga kilvalehe külastajate seas on ka selliseid, kellel on see leht töölaual kogu aeg lahti. Selisel juhul tuleb tõepoolest teha refreshi, et vahepeal lisandunud materjale näha. Kui refreshi ei tee siis ei ole kuidagi võimalik ka midagi leida.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuulge -aga ilusad harivad küsimused olid ju? Ma sain mitmete persoonide puhul teada, mis aastal nad teatriliidu liikmeteks said.Tänan!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
guess

Postitus Postitas guess »

võib-olla see teatriliidu liikmeksaaamine pole eriti oluline aga toredaid küsimusi oli küll. loomulikult saab igat mängu veelgi paremini teha aga siis tekib küsimus, et kellele paremini ja kellele vastupidi. poldile: arusaadav, et oled mälumänguliidu tegemiste fänn aga vahepeal võiksid ka muuga tegeleda ja arvutist harivaid või tööalaseid linke uurida. vaheldus on parim ajutuulutus
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mulle jääb arusaamatuks, kas me lahkame siin Räpina mängu-millesrt ma muuseas osa ei võtnud või minu lugemiseelistusi ja tööharjumusi?Lugupeetud guest kui sul on mulle midagi isiklikult öelda siis allik@kilb.ee on mu meilikas.
Huvitavad kirjad loen alati läbi!
PS. Lomp - sina ära kirjuta!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Mina see guess pole, kes siin keskhommikul sõna võttis. Pole ka see Guest, kes kirjutas, et "vajuta refreshi oma brauseris". Jätame selle teema ikka teadeteks.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Punklaulupidu ETV-s

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Täna, 15. juunil kl. 19.00--20.30 on ETV-s saade "Punklaulupidu". Laulsin Rakvere punklaulupeol ka ise, bassi. Selle saate järel tuleb pooletunnine saade Belgia kuninga Eesti-visiidist.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Muide, selle kohta on päris hea iseloomustuse kirjutanud tänases EPL-is Kivirähk. Stiilipidu ei ole punk, vaid armetu kitsh. :evil:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta