Teadetetahvel 2008

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

KALMER MÄNNIK OTSIB PAARISMÄNGUDEKS PAARILIST.Tel.5153314
Peep Vahtrik

Juuru-Rapla

Postitus Postitas Peep Vahtrik »

20. septembril on tulemas kaks mängu: kell 12 Juuru Spordikilb ja kell 16 Rapla paarikas. Juuru mängule saab nime kirja panna numbril 5114548 või peep.vahtrik@mail.ee
kundu
Postitusi: 1
Liitunud: 06.09.2008, 12:10
Asukoht: Mammaste

Rapla paarimäng

Postitus Postitas kundu »

Miks toimub paarismäng nii hilja? Eelmine aasta oli ka spordimäng enne, nüüd võiks vastupidi teha!
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Eks ta ole kalendrisse pandud nii sellepärast, et
autota on Raplast õhtul ära transporteeruda mingil
määral võimalik, Juurust vaevalt.
Ei saa ju kilvaritele auto omamist või tuhandekrooniseid
taksosõite päris kohustuslikuks ka teha?
Nii et see tundub puht logistiline seletus olevat.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

veelgi toredam mõte oleks mäng läbi viia nädal hiljem
see oleks lausa võrratu

ausalt öeldes mulle ei meeldi spordimängudega ühtlustamine kohe sugugi. see on muidugi mugav neile, kes osalevad spordimängudel. aga neile, kes ei osale, on see pigem halb. varem oli teada, et kui on spordimäng, siis on mälumisevaba nädalavahetus. nüüd aga kokkuviimine teeb asja keerulisemaks
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Spordimäng saabki normaalselt eksisteerida ainult koos tavamänguga. Vastasel korral jääks see aint friikide meelelahutuseks.Ja mina näiteks aint spordi pärast kuhugi üldjuhul sõitma ei hakkaks.Nii saab aga ka minusugune spordivõhik vähemalt spordimängudel häid küsimusi vastamas käia.Tavamängudel on spordiküsimused enamasti kas täiesti mõttetud või liiga lihtsad.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Peep Vahtrik

Juuru ja Rapla

Postitus Postitas Peep Vahtrik »

Seekord mängude järjekorda ära vahetada ei saa, kuid seda võib teha järgmine aasta. Küll on aga võimalik mõne huvilise soovil alustada tunnike varem (siis saab ka õhtul varem koju :) . Loodetavasti ei ole sellel mõttel väga tuliseid vastaseid. Niisiis Juurus algus 11.00 ja Raplas 15.00.
huko laanoja

TÜMK alustab 1 oktoobril

Postitus Postitas huko laanoja »

TÜMKi 9. hooaeg algab 1.10 kella kuue paiku Tartus Raatuse ühika all nüüdses pizzabaaris, mille nime mu mälu siiani ei suuda talletada.. Mõttekas on varem kohale ilmuda. Tegemist on järjekorras 110. mänguga, küsimusi teevad Leelo Sillaots, Tani, Inga Ploomipuu, Olivia Olmo, Jebjäinas, Jimi Hendrix ja Huko Laanoja
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7742
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Ma pole varem märganud saavutuspordi reitingut. Millel see põhineb? Kas ainult Eesti MV-tel või lähevad ka üksikud karikavõistluste etapid sinna kirja? Tundub, et etapid ei lähe. Ei mina ega Erik Aru oma tabeli põhjal ühtki esikohta, 2005.a. oktoobris me Tartus võitsime ja ka eelmise aasta Sirelil õnnetsus võita. Ilmselt need arvesse ei läinud.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
ANT

Postitus Postitas ANT »

Sirel peaks ikka kindlasti arvesse minema.
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

Arvesse on läinud kõik need võistlused, mida on arvestatud reitingu arvutamisel. Raivetil ja Arul on tabelis kummalgi üks tulemus reitingu väärtusega 999 (Tartu paarismäng) ja ka 997 (Sireli mäng), lisaks veel veidi kehvemad kohad.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Haapsalu mängust üks fakt. Minu mäletamismööda mängis Kalmer Männik koos Marek Kuubiga, mitte üksinda
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Matis kirjutas:Haapsalu mängust üks fakt. Minu mäletamismööda mängis Kalmer Männik koos Marek Kuubiga, mitte üksinda
Mina mäletan ka niimoodi :)
Kohapealses tabelis oli ka mu nimi võrdlemisi kirjas.
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

Aitäh teabe eest, saab ka reitingutabeli ära parandada.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

ma vaatan et kalendriga on jälle mingi segadus: esilehel on ühes kohas kirjas, et mälugigant on 14. sept ja teises kohas, et 27. sept
mis see siis õige on?
Vilniuse Žalgiris
Vasta