Spordimängud

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Eriti kui see oleks korvpallimäng...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Olen plaaninud tennisemängu
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Te võiks ühendada kaks suurepärast spordiala ja teha ühe mängu.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Aga kuhu jäävad mudellennundus ja motopall??
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

See on tehnikavaldkond punukana! Mis pistmist on sellel spordiga? Ma tean kümneid mängujuhte kes on hädas teaduse ja tehnika küsimustegfa-ma ei saa aru miks nad ei küsi tehnikasporti selles valdkonnas.Sport ja tehnikasport on ikka täiesti erinevad asjad! Mina keelaks üleüldse igasugused motokrossi ja vormel -1 küsimused spordimängudes ära kui see minu teha oleks. Masinate võistlus ei ole inimeste võistlus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Võeh! Polt nigu väike savisaar juba: tahaks, teeks, keelaks jne. Kas jalgrattaspordist ikka võib veel küsimusi teha. Seal kah tehnika mängus?
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Igaühel on õigus oma arvamusele ja õigus seda kasvõi siin foorumis maha öelda. Aga mitte anonüümselt!!!
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jalgratast ei aja mootor ringi.Isegi guestid võiks niipalju teada?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Igatahes Tartu spordipaaril küsitakse küll igasugu erinevaid asju. Tulge ja kaege perra!
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Kuidagi nõmedaks läheb juba see akadeemikute võitlus anonüümsete ja seetõttu á priori keelatud arvamuste vastu. Ehk kehtestaks osalusdemokraatia ja paneks nende postituste võimalused kinni? Teeks nii, nagu NLKP-s kombeks oli, et ühiskonna täisväärtuslikuks liikmeks ja sõnaõiguslikuks saab vaid tsunfti kolme liikme soovitusel ja parteirakukese üldkoosoleku otsusega?

Jah. Ka jalgrattaspordis loeb üsna palju, kas sõidad tipptehnoloogilise fiibri otsas või ennesõjaaegse Wilkopfi rondiga ja Dürkopfi sadulas. Sama on suusatamises, kus Visti määrdekomplekti kasutamine määraks vast rohkem, kui sportlikud võimed. Seda võiks isegi polt teada.... Et mulle näib küll see reaktsioon mitte enam kergelt, aga ülepaisutatud küll. Kusjuures eriti nonde tegelaste poolt, kes ise suvatsevad üldtunnustatud reeglitele sujuvalt sülitada. Pole ju näiteks kohustust Maratoniküsimustele vastata, kui ei olda suuteline isegi mingit elementaarset küsima. Olgu siis põhjuseks omateada üleekslpluateeritus või muu kärss kärnas. Ma küll näen selles pigem ülitsevat suhtumist kui muid probleeme. Juhukülalistele ei ütle ka nimed polt ja Henry paraku eriti midagi.
Viimati muutis cadman, 13.03.2008, 13:49, muudetud 1 kord kokku.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Nii mina kui polt oleme selles foorumis vähemalt 10 korda ennast tutvustanud. Ega mul selle vastu ka midagi ei ole, kui keegi avaldab anonüümselt oma arvamust, kuidas mälumänguelu paremaks muuta või mida võiks teisiti teha.

Harja ajab punaseks see, kui aeg-ajalt mõni nurga tagant mainib, et muuseas küll see polt on ikka niisugune või teistsugune. Tüütab juba ära!

Minu üleskutse on - kui tahad kedagi kritiseerida, siis kritiseeri oma nime all.

Tutvustan end 11. korda - Henry IX = Heino Raivet
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ja siis? Kui see on kohustuslik, siis tuleks see reeglistada. Loe need läbi ja saad teada, et postituseks ei ole vajalik ei nime, sugupuu ega akadeemiliste teoste loetelu.

Rahu, ainult rahu. Las iga mängu korraldaja otsustab ise, mida küsib ja kuidas küsib ja millest küsib. Kuidagi nõutuks võtavad taolised reakstioonid. Ma pole küll kunagi kellegi siinse jutuosalise nime kunagi küsinud ja ei kavatse kah. Kuigi mõningaid tean. See ei muuda eriti arvamuse kaalu.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Ma saan aru sinu mõttest - polti ja Jaan Lompi peab saama anonüümselt sõimata.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ei Sa ei saanud aru. Ma väidan, et Poldi arvamus on üksainus ja mu meelest Jaan Lompi sõimab kah põhiliselt tema. Sellest ka ilmselt sagedased torked tema enda aadressil. Keegi ei taha taolisele tasemele eriti laskuda, aga oponeerimist väärt on need väited enamasti. Ja kui inimene nöökamist alati isikliku solvanguna võtab, siis on ta ehk teadmistelt küll rikas, aga vaimult vaene :-(

Mulle on jäänud mulje, et Jaan liialdab tõepoolest pedantsusega. Aga pole eales näinud, et ta taoliselt hüsteeritseks. Kui üldse isiksuste tasandile minna. Katsuge aru saada, et nn. normaalset inimest psühholoogia mõistes ei olegi olemas. Et lõpetaks selle teema ja läheks konstruktiivsemate kallale?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Cadman lihtsalt ei ole igapäevaselt ka reaalses mäluelus sees.Ja ei tunne taustu. Muuseas mina saan enda pihta suunatud kriitika ja muuga ise suurepäraselt hakkama ja ükskõik kui anonüümsed need postitajad ka pole algallikas on neil ikka kõigil sama.
Pole mina süüdi kui minu poliitilised ja muud vaated ei klapi teatud seltskonna omadega - samas olen ma ka piisavalt julge, et nii reaalis kui ka siin enda arvamust välja öelda.. Korduvalt on olnud kuulda siin sõbralikest õlalepatsutajatest, kes peale mängu ligi astuvat ja kiitvat, et oh küll maakilb vm muu mäng on ikka rore ja lahe üritus ja küsimused on viimase peal jne.
Te teate minu arvamust ja ma võin avalikustada ka selle, et ka minu õlale käiakse patsutamas ja ollakse tänulikud selle eest, et ma konnatiigis aeg aajalt vett segada üritan. Ja need õlalepatsutajad pole mitte kõik minusugused oportunistlikud nooremapoolsed meesterahvad vaid mehed, kes on minust aastakümneid rohkem mälu mänginud ja ise lihtsalt ei taha või ei oska siin sõna võtta.Ja erinevalt siinsetest guestidest on neil ka igati korralikud tulemused ette näidata(nagu näiteks eestikate medalid kõikvõimalikes arvestustes)
Guestidele veel teadmiseks-igasugused foorumid ongi mõeldud selleks, et siin oma arvamust avaldada.
Cadmani vastu pole mu absoluutselt midagi ja samas on mul tõesti häbi, et ma siin eriti viimasel ajal ei küsi1 Aga sorry mehed, ma olen tõesti ilmselt üks enamekspluateeritavaid Eesti mängujuhte ja ma ei saa igat küsimust siia panna.Aga kiusatus on hiiglama suur teinekord mingi mulle imelihtne asi ära vastata.Kusagil maikuus luban , et olukord selles osas paraneb ja saate ka minu küsimusi taas-seda eriti juhul kui galerrivariant jälle korralikult töötab.

Ja üleüldse igasugu kriitikuid ma kutsun üles mees mehe vastu mälu mängima-kui muidu ühte foorumisse ära ei mahuta.
Küsimused võib minu pärast kasvõi Lombi Jaanilt tellida.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta