Spordimängud

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Sorri. Mõtlesin oma arust selle motopalliga lihtsalt veidi nalja visata, poleks uneski osanud arvata, et järgneb "Kirgede torm", juuksekarva lõhkiajamine ning üksikute spordialade lahkamine küsimusteks sobimise-mittesobimise skaalal. Nüüd on juba Savisaar kah mängu toodud- ausõna, olen edaspidi oma naljadega ettevaatlikum. Ning päri sellega, et klassitsismiajastu-aegne komme žanreid ülevateks ja madalateks jagada ei ole siinkohal spordi kontekstis päriselt asjakohane.
Aga anonüümikute osas jään Heinoga endiselt ühele meelele. Sõimata pole kedagi ilus, aga nimelised kirujad (vähemalt moraalses mõttes) võtavad endale teatava vastutuse, teenides kas või ära teiste foorumilugejate meelepaha. Polt võiks muidugi endale esitada küsimuse, miks need anonüümsed mürginooled just tema suunas kipuvad lendama. Samas jääb endiselt selgusetuks, miks inimesed, kes oma arust õiget asja ajavad, ei julge end avalikustada? Ma ei tahaks uskuda, et te tõsimeeli pelgate füüsilist noomitust koos näolekandmisega mõne järgmise mängu käigus, nii vägivaldne see hirmus polt ehk ka ei ole :roll:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jah ma luban, et esimesena ei löö! :lol: Ja pakkusin välja duellivariandi!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Tead Polt. See vist on natuke laiem ja pärilik häda, et peetakse vimmasid ja ei see kusagile kao vaid rahuneb ja tõuseb. Aga jah vaadetega on see häda, et mida rohkem seda õiget propageerida, seda enam tundub see hoopis "ainuõige" pealesurumisena. Taoline paradoks selles on täiesti olemas. Ja ma juba olen loodud taoline, et eelistan kehva rahu rammusale sõjale küll.

Tulenevalt taolisest loomusest ja vaadates seda kisklemist siin ei kipugi ma eriti sellesse "reaalsesse mäluellu" ja küllap ka paljud teised. Ehkki arvan, et ka sellega on vast sama, nagu vene vanasõnas, et kurat ei ole sugugi nii kole, kui teda ette maalitakse. Ega ei peaks küll noid asju juba ette selliseks ajama nagu telestuudios, et lõpuks pingile saanuna unustad oma eesnime kah ära. Ja üleüldse - kõik ei tahagi mängida ja on ka neid, kes ei saa mängida (kasvõi näiteks tervise tõttu). Mis teha :-)

Muidu ma Punukanaga ühte meelt, aga üldisemalt ei poolda ma ka taolist nimelist personaalküsimuste arutamist, olgu selle kaaluks lisatud või akadeemiliste tööde loetelu.
Viimati muutis cadman, 13.03.2008, 15:11, muudetud 1 kord kokku.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Aga muidu neile kes pole veel suures mängus kätt valgeks teinud.Nii mõnigi võistkond otsib Eestikate võistkondlikele täiendust.Ja mälumängudel koha peal on üldiselt tavaliselt vägagi rahulik ja sõbralik meeleolu.Viimasel ajal lausa igav-sest keegi ei joo ennast enam eriti täis ka... :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Aga muidu neile kes pole veel suures mängus kätt valgeks teinud.Nii mõnigi võistkond otsib Eestikate võistkondlikele täiendust.Ja mälumängudel koha peal on üldiselt tavaliselt vägagi rahulik ja sõbralik meeleolu.Viimasel ajal lausa igav-sest keegi ei joo ennast enam eriti täis ka... :lol:
Sinult ilmselt täisjäämist pole loota :D Ja motokross on väüga raske spordiala. Iga tõbras esimesest mäest Kawasaki ja KTM-ga üles ei roni
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ega see oleks ju tore küll kui üks uus spordimäng Rakveres teoks saaks,neid niigi vähe aga et teha korvpallimäng see küll ei sobi ,parem juba jalgpalli või OM eri mäng sest selle suve tippsündmused on ju Jalgpalli EM ja Pekingi Om,sellise kitsa erialase nagu korvpalli ,või tennise mängus on osalejaid väga vähe.Nii et mõelge.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Sa guest ei tuleks ju nii ehk naa ühelegi mängule-aint ässitad siin?!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Vabandan Henry IX ees! Ma tõesti hakkasin kommima (oh mis sõnaväärakas) sellepärast, et polt hakkas (loe: kukkus) siin foorumis õiendama (tehnika)spordi teemadel... Isikliselt ootan üksikmängu eestikatel (oh mis kole sõna?) mõnda hääd F1 või ralli küsimust.
Loodetavasti ets&co küsivad seda juba homme.
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

No mis te siin niisama jaurate, tulge parem homsele tartu spordimängule ja saate küsimusi igatsugu spordialadelt. Muuhulgas võin välja lubada nii korvpalli kui ka tehnikaalasid. Ja pidage siis meeles, et täna saab registreeruda veel soodushinnaga!
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Kuni kilvalehel veel andmed üles pole jõudnud, annan siin teada Tartu spordipaarika tulemused:

Toivo Kivimets - Veiko Ulp 66
Matis Song - Urmas Song 57
Igor Habal - Mart Vellama 56
Jaan Õunpuu - Jevgeni Nurmla 53
Urmas Oljum - Rein Laumets 52
Illar Tõnisson - Henri Kaarma 52
Raini Lelle - Peep Vahtrik 51
Jaan Allik - Tiit Lehtme 50
Ants Põldoja - Marko Siil 50
Andres Kund - Lembit Ainsoo 43
Aksor Koit - Urmas Tarvis 40
Kristjan Leppik - Toomas Lokk 40
Arvo Nurm - Ants Kõks 39
Mart Kiisk - Rein Hiob 35
Avo Kask - Andres Saar 33
Avo Lamp - Endel Lõks 28
Margus Pihlak - Taivo Rist 25
Enn Mainla - Mati Kure 17

Tänud kõigile tegijatele, toetajatele ja osalistele!
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Tondi KEKi spordimäng

Postitus Postitas timzik »

Head sõbrad!

Tondi KEKil on hea meel Teid kutsuda 5. spordimälumängule mis on ühtlasi Eesti spordikilva karikasarja neljandaks ja viimaseks osavõistluseks. Mäng toimub laupäeval, 18. mail algusega kell 12.00 kohvikus ILO (Narva mnt. 63, Tallinn). Tegemist on individuaalmänguga, esitamisele tuleb 50 spordiküsimust nii sõnas, pildis kui helis. Parimatele auhinnad ning spordikilva karikasarja võitjale karikas, medalid ja asjakohased meened. Osavõtutasu 50.- krooni ja eelregistreerimine timo.tarve@err.ee või kilb.ee foorumis spordimängude teema all. Ootame rohket osavõttu!
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas timzik »

Ja juba lipsaski viga sisse, 18. mai on loomulikult pühapäev, mitte laupäev. Kirikulised ja seenelised, ärge pahandage :)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Timo! Pane aga Urmas Song, Matis Song kirja.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Tallinna mängus soovivad osaleda Askor Koit ja Urmas Tarvis
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Aap Allmägi ja Tõnu Sild oleksid meeleldi osalejate seas!
Vasta