TTÜ sari

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Mälumängusari

TTÜ Mälumängusari

Postitus Postitas Mälumängusari »

Täpsem informatsioon TTÜ Mälumängusarja kohta siit:
http://www.tipikas.ee/index.php?a=kalen ... der&c=2172
valle

Postitus Postitas valle »

Taivo, kas saaksid saata oma möödund nädala mängu küsimused doc või pdf kujul?
valle

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Selline küsimus et kas keegi ilmutaks valmisolekut teha aprilli kuuks (15. apr) TTÜ sarjale küsimused (min 30 küsimust)? Raha tehtud vaeva eest ei paku aga õlle ja muu sponsoritelt saaduga premeeriks küll.

Infot toimunud mängude kohta: http://www.gi.ee/ttykilb/
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Hallvatt »

Viimase õlekõrrena võin saata küsimused, mis nädal varem TÜMKi mängus tulevad. Aga et ise Tallinna tulla ei saa, peab mängu sel juhul keegi teine läbi viima.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Külaline

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Külaline »

Mängude korralduse olen võtnud enda kanda sõltumata kas küsimuste autor tuleb kohale või mitte. Viimaseks õlekõrreks oleks see et teen ise doktoritöö kirjutamise kõrvalt ära aga krt teab kui kehvake välja kukub. Kas võiks tulla arutlusele võimalus et teete kamba peale küsimused ja me omaltpoolt teeks TÜMK-le mängu?
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas insu »

hallvatil mängu olemas, meie mängime ära, üles ei pane, niikaua kui teil ka tehtud ja ongi kogu lugu, polnudki eriti keeruline
valle

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Hästi. Teeme siis nii.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Aare6631 »

TTÜ kilvasari alustab hooaega. Esimene mäng 21. okt. 18.00 ruumis III-103. Küsimused Valle Raidlalt.
valle
Postitusi: 27
Liitunud: 19.10.2009, 17:21

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Taivo, TTÜ kultuuriklubi ootab närviliselt novembri mängu tulemusi. Ühendu Ergo Luhaga.
ergo@kultuuriklubi.ee
51924762

valle
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Taivo »

Juba eile õhtul saatsin ära.
Sven

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Sven »

Kunagi pakkusin ennast veebruarikuu mängu küssasid tegema, aga mingit kinnitust ei ole saanud.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas insu »

Ma igaks juhuks küsin, kas keegi, kes teil neid TTÜ sarja mänge teeb, ei taha tulla ja TÜMKis ühte mängu teha? Meil on 4. aprilli mäng hetkel veel tegijata.
valle
Postitusi: 27
Liitunud: 19.10.2009, 17:21

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas valle »

Svenile. Aga kinnitame su siis veebruari kuuks ära. Ma olen asjast küll natuke eemal olnud aga minu teada on veebruar hetkel vaba.
Insu. Ehk saad Sveniga kaubale. Meil nüüd küll võistkonnad ka Tartu TTÜ kolledzis. Tea kas nad ka TÜMKis käivad. Alternatiiv, kui meite kogenumatelt tegijatelt (mina, Taivo, Sven ja Räli) 10-15 küsimust näolt välja pigistada siis saab ehk mängu kokku.

V
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas Taivo »

Insu, mul on kõigi oma Tehnikaülikooli kilvasarjas tehtud mängude küsimused ja vastused olemas. Ma võin sealt midagi kokku kombineerida ja sulle saata, aga ise ma küll ei hakka kohale tulema, et mängu läbi viia.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: TTÜ sari

Postitus Postitas insu »

Ah, ega meil väga häda pole sellega. Niisama igaks juhuks küsisin, et äkki keegi tahab iseendale vahelduseks Tartusse tulla ja mängu teha. Muidugi jätan Taivo pakkumise meelde, aga võõra mängu läbiviijaid on alati raske leida ja see variant tuleb siis kõne alla, kui viimane häda käes on.
Vasta