Teadetetahvel 2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas insu »

Järgmise hooaja graafikut planeerides püütagu kaaluda laupäeva/pühapäeva küsimust. Ma ei tea peale Poldi kedagi, kes tahaks pühapäeviti mängida ja nagu tänane Kilingi kllb näitas, ei käi ta ise ka, ehkki tema pärast on asi pühapäevaks tõstetud. Laupäeviti aga toimub sagedasti igasugu asju, mis ei lase pühapäeval hästi mängida.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas punukana »

On küll veel selliseid, mina näiteks. Nii mõnigi laupäevane mäng on jäänud ära, et tööasju ja -graafikuid mitte päris pea peale pöörata. Ja mida kevade poole, seda kreisimaks läheb. Ainus päris kindel mäng, mille saan tänavu veel plaanidesse võtta, on üksikmängu Tallinna-etapp aprillis. Ja ennetamaks küsimust Kilingi-Nõmme kohta- kuna enamik paarismänge on ju samuti laupäeviti, siis ma pole endale paarilist hakanud otsimagi hooaja jooksul ühes mängus osalemiseks.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Taivo »

Minule sobib, kui mälumängud on laupäeviti, sest kabevõistlused on pühapäeviti ja siis nad ei kattu.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas polt »

Insu ma mängin sel aastal ainult neid paarikaid, kus on võimalus võita või kolme sekka tulla.K-Nõmmele oleksin ma läinud kui graafik oleks normaalne aga sorry veebruaris oli iga nädalavahetus mäng.Ja põhimõtteliselt mõni mees mängib lausa 6 nädalavahetust järjest. Kui osaled maakilvas ja individuaalides tuleb 6 nädalavahetust järjest mäng. Mul tuleb aga kuus vähemalt 1 laupäev tööl olla -tavaliselt 2. Ja pealekauba olen ma veel isa ja abikaasa ka ja kuna mina erinevalt paljudest teistest kilvaritest olen veel sexuaalselt aktiivne- eelistan ma siiski keppi ka saada-oleks ma ka sel nädalavahetusel mängul käinud oleks ma vähemalt nädala kuival. Kilingi Nõmme osalejate vähesusel on natuke muud põhjused kui pühapäevane päev. Alustades majanduskriisist -lõpetades suusatamise MMi ja kaugevõitu asukohaga.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Matis »

Järgmisel hooajal tuleb Kilingi kilb laupäeval ja kogu lugu. See asukoha kaugus on suhteline - K-Nõmmes oli mängijaid nii Tallinnast, Põlvast, Kadrinast, Koselt, Tartust ja mujalt. Asjal on oma nimi ja see on tahe.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas punukana »

Lahendusi muidugi on. Näiteks polt võib lasta end kastreerida ja mina kabetajaks hakata. Aga mitte vastupidi.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Matis »

punukana kirjutas:Lahendusi muidugi on. Näiteks polt võib lasta end kastreerida ja mina kabetajaks hakata. Aga mitte vastupidi.
Seda nüüd küll ei pea. Ega mälumäng nüüd maailmas ainuke asi ole. Samas eks iga mängu korraldaja soovib, et mängijaid oleks võimalikult palju ning tunneb kurbust kui mõni neist tulla ei saa.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas tauno »

eks tuleb tänavused küsimused üle vaadata ja siis saab otsustada, kas järgmine aasta tulla :)
igale poole ei jõua ja siis tuleb teha valik
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas holte »

pol'd neil küsimustel väga viga midagi - ise pole küll isik, kes nii patuta oleks, et nüüd kiva pilduma hakata.
Mingit kilkamist oli ihunuhtlemise teemal - samas oli ju saarlased ära mainit vist 13 sajandist, nii et rivi pakkusid ikka ülemõtlejad.
Endal kiskus suu kõveraks, et kuldmikrofoni eest - kui õige on hõbemikrofon, isegi punkti ei saa, aga eks hindajad tea liini paremini.
Korraldajad tahavad alati paid: no näiteks - ilma Grace Kellyta poleks Mika peale tulnud küll, esimene mõte oli see
kurjavaimu vene rikkurdisainer. Minu poest ostetud tagliatelled pole ka iial nii laiad olnud, kui tekstis - aga no sellised
kurepesad küll, nagu pildil -pealegi ei osanud midagi muud pakkuda.Et küllap oli seal mängus kõike, ütlen mina kui amatöör.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas polt »

Punukana ettepanek on muidugi huvitav :lol: . Aga kastratsiooniga lahendatavast probleemist suurem on siiski hetkel see laupäevase töölkäimise probleem. Keegi ei kipu vist hetkesituatsiooni arvestades töökohta vahetama või kuidas?
Aga fakt on see, et kui ikka kalender on koostatud nii nagu ta hetkel on, siis ei ole ka parima tahtmise juures võimalik kõigil mängudel osaleda. Seega, sorry- aga Kilingi -Nõmme ja see Norra GP jäävad seekord minust mängimata.
Kuna hooaja eesmärk on saavutada individuaalselt võimalikult kõrge koht karikaarvestuses ja sponsori eest mängimine on praktiliselt kohustuslik-siis peaks valik ka arusaadav olema.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Matis »

Vastus Holtele. Kuld- ja hõbemikrofon on olemuselt kaks eri asja. Kuldmikrofon antakse Eesti Raadio täiskohaga töötajale (nagu on olnud näiteks Lembit Lauri, Anne Erm, Harri Tiido, Vello Lään), hõbemikrofon läheb kaastöölisele, kelle põhitöökoht on kusagil mujal, kui Eesti Raadios. Ning antud küsimuses küsimuses küsisime hõbemikrofoni, nii et patt oleks kuldmikrofoni eest anda.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas holte »

Matisele: noh, olemuselt on auhinnad mõlemad, aga mõte on arusaadav ja ega ei õiendagi.
Punule: mina soovitaks kanadat
polt: misasja, miks Sa sellega ainult nv tegeled? Naine imelik või on mingis Pärnu asutuses nv ale?
Päevade osas paneb arvatavasti oma pitseri rohkem ikka lokatsioon - olgu see lau- või pühapäev,
aga kui kohale peab sadu kilomeetreid sõitma, siis ikka paneb mõtlema.
Mõnel tahab naine teatrisse või mõnel laps jäätist või mõnel on veel sõbrad, kes tahavad
koos napsi võtta javõi bismarki taguda.. jnejne
Muidu oli vist vaata et suurima koralduskomiteega üritus, mida mina seni näinud olen ja kõik
kulges suhteliselt ladusalt. Või mis ma siin ebaliialdan - ikka väga ladusalt.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Sven

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Sven »

Tavaliselt teatab siin rubriigis Lomp teiste mälumängurite esinemisest raadios/teles vm. Kuna Tartusse Tallinna Linnaleht vist ei jõua, märgin ära, et reedeses numbris on artikkel Peeter Kubo mitte vähem värvikast vennast Otto Kubost. Võtan paar lehte Tartusse kaasa, kes huvi tunneb, küsige.
huko
Postitusi: 36
Liitunud: 16.02.2007, 20:31

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas huko »

Palun väga vaguralt Koit Nooki: ole hea ja orgunni kilvalehele Põlva lahtiste meistrivõistluste järgmine toimumisaeg ja koht. Viimati jäi meil Aianduskooliga Tilsi tulemata, põhjuseks oli kombinatsioon omaenese lollusest ja mängu toimumise kohta puuduvast informatsioonist.
Sven

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Sven »

Ma ei tea, kas siia rubriiki sobib selline kuulutus, aga eks saab ju maha võtta ja öelda.
Kui kaaskilbarite hulgas on filateeliahuvilisi, siis mul on üle komplekt Pekingi olümpiamarke. 2 pappümbrikus väikest albumit ja üks plokk. Kokku küsiks 90 eurot. Aga mingi vahetus on ka mõeldav. Ise kogun paberrahasid (kes meist ei koguks, aga mind huvitavad just need, mis enam käibel pole). Just mõned Eesti margad ja varasemad NL rublad on tere-
tulnud. Ühendust saab 6731 877 või 55 628 885.
Vasta