Teadetetahvel 2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas insu »

Kas karikasarja Räpina paarismäng on tõepoolest 1. mail?

Uhh. Kujutan juba praegu elavalt ette millises konditsioonis ma sinna otse volbripidustustelt laekun ...
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Matis »

insu kirjutas:Kas karikasarja Räpina paarismäng on tõepoolest 1. mail?

Uhh. Kujutan juba praegu elavalt ette millises konditsioonis ma sinna otse volbripidustustelt laekun ...
Punalippude ja vahva lauluga :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas tauno »

krt, oleks pidanud hoopis 1. mail tegema tõsise 250-küsimusega ööni kestva mängu :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Matis »

1.mail on mänge olnud. Kunagi TÜMKis, äkki veel Margus Pihlak veel tegi.
Kontrollisin nüüd järgi. 1.mail 2002 tegid TÜMKis mängu Jaan Lomp ja kadunud Mika Puumalainen. Viimane tutvustas siis kurikuulsat nappi ja kuiva soome stiili
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas insu »

Kuule üks asi on TÜMKI roomata ja seal edasi jõurata. Pole see, mis kusagile teise maakonna otsa Räpinasse karikasarja mängule.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Matis »

insu kirjutas:Kuule üks asi on TÜMKI roomata ja seal edasi jõurata. Pole see, mis kusagile teise maakonna otsa Räpinasse karikasarja mängule.
Jah. Mul on pisut kergem, sest ma saan varem Räpinasse ka aklimatiseeruma minna
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

1999. aasta 1. mail oli ka mälumäng, siis oli küll laupäevane päev. Tallinnas Õismäe Humanitaargümnaasiumis toimusid Eesti meistrivõistlused üksikmängus, küsimused Noogi Koidult. Ei ole mul andmeid, et tolle mängu toimumine 1. mail kellelegi vastumeelne oleks olnud. Mul polnud küll selle vastu midagi. Ilm oli külm, lörtsi sadas ka.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1312
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Spordi- ja eriti muidugi jäähokihuvilistele: täna, 5. aprillil kl. 19.45--21.15 ETV2-s saade "Teletutvus. Viktor Tihhonov" (tehtud 1989. a.). Tihhonovi usutlejaks on kindlasti Urmas Ott.
IS
Postitusi: 297
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas IS »

MTÜ Eesti Mälumänguliit järjekordne üldkoosolek toimub pühapäeval, 19. aprillil 2009 algusega kl. 11.30 (enne Eesti üksikmängu meistrivõistlusi) Saue Gümnaasiumis.

Üldkoosoleku päevakord on järgmine :

1. Eesti Mälumänguliidu juhatuse 2008. a. tegevusaruanne.
2. Revisjonikomisjoni aruanne.
3. Järgmise hooaja kalender
4. Muud küsimused.

Üldkoosoleku otsustusvõimelisuseks on vaja, et sellel osaleks üle 50 % Eesti Mälumänguliidu liikmetest (60 liiget). Seepärast palume neil Eesti Mälumänguliidu liikmeil, kel pole võimalik üldkoosolekul osaleda, vormistada kirjalik volitus mõnele üldkoosolekul osalejale.

Neil, kellel ei ole võimalik üldkoosolekul osaleda, on võimalik on ka saata oma ettepanekud kirjalikult (kas aadressile indrek@schottli.ee või teiste juhatuse liikmete aadressidele).

Liikmemaksu (100 krooni aastas) saab tasuda arveldusarvele 22 101 198 0464 Hansapangas.


MTÜ EESTI MÄLUMÄNGULIIT JUHATUS
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas polt »

Teil tekib koheselt Sauel see probleem, et te ei saa üldkoosoleku läbiviimiseks vajalikku kvoorumit nii ehk naa kokku.On ettepanek viia sisse selleosaline muudatus-ja lugeda koosolek toimunuks kui on kohal vähemalt 3 EMLi liiget.
Ja mis puudutas minu juttu EMLi juhatuse liikmete mitteosalemise kohta EMLi tippüritustel. Siis on mul ühtlasi ka ettepanek, et need mitteosalenud liikmed ei mängiks siis foorumis samuti mingeid Eesti mälumängu tuleviku ja oleviku eest südant valutavaid märtreid.
Sivadi on näiteks Keila paarikaga tihedalt seotud.Keila paarikale heidetakse aga ette pidevalt olematut tehnilist taset ja vormistamist. Äkki oleks võimnud vanameister tulla ja vaadata kuidas 21.sajandi mälumäng välja näeb.
Viivik oli õnneks kohal :P
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas tauno »

Kas ei ole nii, et selle kvoorumi näeb ette seadus. tavaliselt üritatakse sarnastes ühendustes asi lahendada eelnevalt volitusi kogudes. nii et ma soovitaks juba täna jüris koguma hakata, saab korraga mingi portsu kätte
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas Henry IX »

Ei selle määrab põhikiri. Viimases saab tõepoolest ette näha, et piisab, kui kohal on vähemalt 3 liiget või näiteks 205. See on eriti aktuaalne suurte organisatsioonide puhul, kus allorganisatsioonid puuduvad.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
IS
Postitusi: 297
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas IS »

Aga siin tekib suletud ring - põhikirja muutmiseks on vaja üldkoosoleku otsust, mille läbiviimiseks on vaja esialgu üle 50 % kvoorumist... Põhikirja muutmisega seoses on vaja ka mitmeid muid bürokraatlikke protseduure registrites läbida. Praktikas saab uue koosoleku kokku kutsuda vahetult peale esimese koosoleku läbiviimise ebaõnnestumist kvoorumi puudumise tõttu.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas cadman »

Tegelt kehtib ka MTÜdele seesama - korduvkoosolek ja olenemata kohalolust...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2009

Postitus Postitas polt »

Avaldage siinsamas foorumis alguses EMLi liikmete nimekiri. Lisage sinna liikmemaksu tasumise kohta info.
Mul on ettepanek et need persoonid kes küll on EMLi liikmed aga keda pole keegi 5 aastat kusagil näinud ja kelle liikmmaks on tasumata, tuleks lugeda surnuteks. Mida vähem liikmeid seda lihtsam on kvoo5um kokku saada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta