Teadetetahvel 2010

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas Aare6631 »

Keila paarismängule ei olnud kilvalehel registreerimist, kuna registreerimisvormil, mida viimastel kuudel oleme kasutanud, tekkis mingi Error. Kahjuks puuduvad minul teadmised ja Kasparil jäi napiks aega, et asja lähemalt uurida ning üritada korda seada. Ja sedagi, et Keila mängu korraldajad soovi registreerimise ülespanekuks kilvalehele ei avaldanud. Loodame järgmiste ürituste jaoks süsteemi jälle toimima saada (ja et kalendrisse valge kuusnurk tekiks, oleks ikka vaja nii korraldaja soovi kui lähemat infot mängu kohta).

Mullegi tundus omal ajal eelregistreerimine mõttetu, kuna mängijad polnud veel sellega harjunud ja tegelik osavõtjate arv oli ikka ja jälle oluliselt suurem. Mida enam on see saanud üldiseks tavaks, seda mõttekam ta ka on.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas polt »

Näiteks viimasel Paikuse pildikal olid absoluutselt kõik osalejad -oli vist 30 paari eelnevalt registreeritud ja kohal. Korraldaja unelm ma ütleks! Spordika osas ma seda isegi ei eeldanud sest alati formeeruvad mõned kooslused ka kohapeal aga igatahes on eelregistreerimine väga bro!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Riho XXXII

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas Riho XXXII »

Keila paarika liidergrupp + 1. Indrek Birkan+Andres Allpere 73, 2.+3. Indrek Salis+Alar Heinaste ja Andres Kund+Lembit Ainsoo 71, 4. Leino Pahtma+Alar Särgava 69, 5. Tõnu Talve+Igor Habal 64, 6. Margus Maiste+Tõnis Poom 61, 7. Eik Sagen+Rein Laumets 57, 8. Jevgeni Nurmla+Madis Replik 53, 9.+10. Aksor Koit+UrmasTarvis ja Kalmer Saar+Viktor Treimuth 51 jne. Ilm oli hull aga mäng täitsa normaalne.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas holte »

Liidrid alles? Kuidas lõpptulemus jäi?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas tauno »

miskipärast ei näe kodulehel siiamaani ei Paikuse ega Keila paari küsimusi ?
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas polt »

Paikuse ksimustega on see probleem et need on nii suure failiga ol,emas, et mul lihtsat pole aega ja viitsimist hakata neid siin jupphaaval saatma. Kodus olen tegelen teemaga.Sa käisid ju mängimas-see peaks olema kohalkäinutele boonuseks kui nemad teavad küsimusi ja need kes ei käinud peavad pimeduses vaevlema.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas tauno »

eks see on põhimõtte küsimus, et mäng netis oleks. kuidas muidu otsustada, kas tahad mängul osaleda? näiteks oletame et keila mängus on toimunud arenguhüpe ja sel juhul tahaks edaspidi osaleda? nii et küsimused peaks kindlasti näha olema
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas Hallvatt »

Polt, kui on ainult tehniline probleem, saan aidata. Saada oma fail (see on wordi fail, eksole? või pdf? mul ükskõik tegelt, ei ole vist faili, mida mu masin ei söö ;) ) aadressil aivar@le.ee, ma teen sellest väikese ja sündsa pdfi.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas polt »

Hallvatt see fail on nii suur et selle saatmisega just ongi probleeme. Aga ma arvan et saan hakkama-jõle kahju kui Maakilva superfinaalis veel paar mu küsimust esitatakse.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas polt »

Nii Soomes kilval võis siis tietovisal käidud. Arvestades minu olematut soome keele oskust sai punkte ülearu paljugi. Need küsimused olid lihtsad millest ma aru ka sain ja nagu selgus olid ka paljud need küsimused lihtsad millest ma aru ei saanud.
Aga ma sain teada et Topelius kasutas kirjutamisel rohelist tinti ja seda et Edison kosis oma teiose naise morse teel. Samuti sain ma teada seda et Asterixi püksi on punast värvi ja seda et Pipi isa ei olegi Chief of niggas nagu ma vastasin vaid laevakapten hoopis.
Mäng oli tehniliselt läbi viidud sellisel tasemel et mul kukkus karp lahti-super. Kokku oli 30 küsimkust kahe erineva süsteemiga vastamiseks-osavõtumaksu ei olnud ja esimesele viiele jagati igatahes mingeid kinkekaarte. Toimub ka tervet hooaega läbiv punktiarvestus ja selle kõrtsu parim tiim pääseb ka mingisel ülesoomeilisele finaalmängule.
Igatahes mina lähen ka järgmine teisipäev meelt lahutama-võistkonnad on 1-4 liikmelised ja võrreldes mõne Pärnu kõrtsikilvaga ei ole keegi läpakaga laua all või ei ripu telefoni otsas.
Muusikaküsimusteks olid näoiteks Kolmanda kivi päiksesest tunnusmuusika ja Küsiti Peter Gabrielit kusjuures taheti vastuseks teada mis bändi liikmnena laulu esitaja tuntuks sai.
Oleks mõni soomekeele oskaja pundis nopiks iga teisipäev auhindu.

Tulge pelama!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas tauno »

a kus see toimub ja/või mis kell? ma pean ehk millalgi sealkandis käima...
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas Hallvatt »

Ma võin pundis soome keele oskajaks olla küll. Aga ma ei pääse mängima enne 26. märtsi, siis tuleb mul töö juures kahenädalane munapühavaheaeg.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas polt »

Pursimehenkatul on Old Anchor pubi-see on Punavuori linnaosas. Sadamast kuhu gaylaevad saabuvad jalutuskäigu kaugusel.Ärge majanumbrit küsige see pubi paistab igal juhul silma.Ja mängud on igal teisipäeval kell 19.00.Järgmisel teisipäeval olen ma igatahes kohal-siis pean väikese pausi ja mängin varsti jälle.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas Hallvatt »

Polt, ok, kui peale 25ndamat lähed, anna teada ma võin kampa lüüa

Saadan sulle privaatsõnumiga oma FTP andmed, saad oma suure faili sinna laadida
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2010

Postitus Postitas holte »

Ei tea, äkki polt tahab pulka..

(s.t tõesti ei kujuta ette, kui palju kaalub üks
tõeliselt hea mäng :))
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta