PAIKUSE 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas arko »

Annan teada - sel aastal kahjuks ei jõua.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas pnberg »

arko kirjutas:Annan teada - sel aastal kahjuks ei jõua.
Seetõttu muutub ka paar Naber-Naruskberg paariks Naber-Naarits ja Naruskberg jääb paarilist otsima. Kas on pakkumisi?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Irw! Kuule Rait Männik regas ennast spordikale ära! Ja sinul peaks küll olema ka võimalus näiteks võistkonna õnnelemb koosseisus osaleda!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas illar »

Mis sellest afteka- või indiapärase treenigmängu plaanist on saanud?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Ma ei tea india pärasest mitte midagi. Pärnupärase ma võin ette valmistada kui kümmekond huvilist kokku saab. Küsimused on ju olemas, vaja ainult natuke printida.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas Taivo »

Ma sain Martti Suuroruga kokkuleppele, et tuleme. Püüame jõuda sedamoodi, et saame nii sporti kui mittesporti mängida. India afterplay suhtes ei luba me mitte midagi, vaatame õunte pealt (sõiduplaan, osavõtutasu jm.), kuidas kujuneb.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Küsimused on välja prinditud, Taivoga oli ette arvestatud. Enam vähem kõik, keda ootasin tulevat on ka enda osalusest või mitteosalemisest teada andnud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Kuulutan eelregistreerimise lõppenuks.
Spordimängul saaks osaleda hetkeseisuga veel vaid üks paar-arvestasin 20 paari ja 40 individualistiga. Rohkem värvikoopiaid ei ole.

Suurel pildikal on veel paari värvikoopia jagu varu ootamatute ekspromtpaaride jaoks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Tänud kõigile osalemast. Teid oli palju ja te olite tublid! Materjalid on Veikole ja Aarele saadetud ja ilmselt saab varsti ka mänge kilvalehel näha.
Vabandan WC riivi puudumise eest!
Ja muidugi minu vabandused Illar Tõnissoni ees, kellele ma lisaküsimusega tünga tegin, kuna ta vastas kaks nime lehe pöördele. Ta oleks lihtsalt natuke parema auhinna saanud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas Aare6631 »

Mängud ja ka spordikarika hetkeseis on kõigile nüüd näha. Paarismängu pdf-s on lehtede järjekord suht suvaline, aga kiiruse huvides ei hakanud Jaanilt uut faili tellima. Vastused on eelviimasel lehel, enne küsimusi 71-75.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Vaatasin siis natukene üle, et mis siis eile õieti toimus. Spordikas oli raskusastmelt igati nõudmistele vastav. Esikolmik sai üle 50% ja 4-6 koht täpselt 50%. Ka selles osas oli mul õigus, et on palju küsimusi mis sobivad ehk eelkõige mittespordikilvaritele. Nulliringe oli kaks florett-selle ma ajasin meelega selliseks et ei oleks mingit ühepunktijura. Aga üldiselt pakuti mõõkasid ikka väga vähe. Enamus arvas , et suusakepp on otsitav.
Teine nulliring oli Macron-seda ma poleks tegelikult uskunud, sest liiga palju Eesti pallimängureid, keda paljud iganädalaselt jälgivad siiski kasutavad just seda brändi oma koduklubides. Paarismängu poole kõige lihtsam küsimus oli Antero Mertaranta.Üksikmängu pooles Lembit Peegel. Soolosid oli üks. Paar Kask-Saar teadsid ainsana Li Ningi, kes peatselt vallutab ilmselt pool maailma oma toodanguga. Lõpus läks hoolimata Habal-Vahtriku suurest algedust meeldivalt tihedaks rebimiseks. Järgmisel aastal teen ikka tavalise paarika. Sest suur pildikas tuleb individuaalne.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Paarismängu koha pealt ehk esialgu ainult niipalju, et raske mäng on Põder-Vahteri leib. Nad võitsid eile puhtalt selle arvelt, et teadisd asju, mida keegi teine ei tea. Vähemalt 3 soolot on tõsiasi-Diabolo, Ephialthes ja Yamashita. Ja kuna oli raske mäng ei saa ma ka öelda, et samas nad ei teadud asju mida kõik teised teavad.
Üldiselt näitas selline raske mäng ilusti ära-et Eestis on u 10 asja tõsiselt võtvat paari. Ülejäänud peaksid mängima mingis B-liigas, et mitte ennast halvasti tunda. Eriti kahju on mul kahest, viimasel hetkel registreerunud koolinoorest, kes otsustasid oma Pärnus veedetavat koolivaheaega mälumänguga sisustada-loodan, et neil ei läinud isu päriselt ära. Nad lihtsalt sattusid kogemata tõenäoliselt ühele hooaja kõige raskemaist mängudest.

Selline tähelepanek veel-kõige lihtsam plokk oli Vene revolutsioonide aastapäeva plokk ja ülekaalukalt kõige raskem minu suureks hämminguks kulinaariaplokk. Ma ise oleks raskeimaks pakkunud ehk seda eelviimast varia plokki.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas holte »

No kui vaadata nüüd asja mängukorraldaja mätta otsast, kas poleks mõistlikum teha siiski
ala kandepinda arvestades A- kuni Z-liiga asemel igas mängus kümmekond lõdvemat küsimust,
mis annaks mängurõõmu ka nendele nõrgukestele.
Kohati jääb küll mulje, et kui on mõni "üldteada" küsimus, siis tippmeestel hakkab diafragma
võbelema, aga ei mina usu, et see asi ikka nii hull on. Ja küllap on ikka majanduslikult mõttekam
teha mäng, kuhu kõik liigad kokku tulevad, kui et paarismängu kümnele paarile. Mis see osavõtutasu
siis olema peaks, et neid "häid" küsimuste küsijaid motiveerida?
Ühesõnaga, mu lühinägeliku pilgu läbi tapaks selline liigatamine kilvarluse praegusel kujul üsna sujuvalt
ja kiirelt ning tippmälurlus saaks elada vaid endi tippudeks pidavate klubiõhtute näol.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

See on küll minu tagasihoidlik arvamus aga ma usun, et peale Kubo ei tee keegi mänge raha pärast. Osavõtumaksudest saadav ja ülejääv on lihtsalt väike boonus, mis lõppkokkuvõttes nagunii mälumängu tagasi investeeritakse. Isiklikult mina püüan oma mälumänguasjad nii sättida, et hooaja lõpus oleks asjad kas nullis või väikeses plussis.( sellepärast ma Euroopat mööda ringi ei logistagi)
Aga kuulakem ära ka osalejate arvamus.
Holte ? mängisid läbi? Mitu punkti saanud oleks?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas holte »

No mängisin, 11 kindlat teadvat vastust oli, esimesed pungad oleks vist saanud haiuimedega (18. küs)
Ja Beretta ja pitbulli eest oleks 2 p juurde saanud.
Eks ma nii kiirelt lasin silmad üle ka, nt 1. küsimuses punast täppi ei uurinud, arvasin kohe, et Reno
ja kogu moos (mis on tõesti mitte Ameerika, vaid kogu maailma pisim väikelinn).
Suurema mõtlemise eest oleks ehk äkki paar asja ikka juurde ära mõelnud.. Browningu ja claymore vbolla, ja derringeri olen ise küsinud kunagi, aga nüüd mõtlesin oma minuti kohe, et mis krt see oli nagu
dillinger, aga nagu suurt ei tulnud meelde. Samas diabolo oli lihtne vastata, kuna olin eelnevat threadi
lugenud. Kas kohapeal oleks pähe hüpanud, ei oska arvata, lugenud olen sest kunagi ammu.

Aga no nii hull ka ei olnud kui siin juba eelreklaamist arvata oli, küllalt palju oli ka vastuseid, mida koos
paarimehega annaks klapi korral meelde tuletada, üksi siin sombusel pühapäeva pärastlõunal nagu pole erilist ajendit ponnistada. Nt Jaapani atolli ja nende varanduse küsimused oleks nagu ühest dokust
võetud ol'd, mida Explorer kanalilt oma 2-3 korda nähtud :P Mis ei tähenda, et need mulle hetkel 5-10
sekundiga meelde tuleks.

Mis tegelikku teemasse puutub, siis raha on lihtsalt raha ja ega sulnis rahategemisvõimalus pole see kellelgi, aga kui minimiseerida veel osalejate arv ka ära, siis on kogu lugu väga pealemaksmise nägu ja milleks sellist asja soovitada.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta