Pildimäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

No oli ikka problesid seal, mida lihtsam oli kirvega teha. Katsetama lihtsalt ei olnud aega või julgust. Ja OO - Exceli erinevustest hiljem ka ise vaatasin, oleks ikka päris ämmerdunud. Ühesõnaga, hea et niigi, läits..
ma kaotasin seal Raplas ekraanile kuvamisega pool klaviatuuri ära tegelikut, mingit eelproovi ei saanud teha ka, sest esimene üritus ja remont lõppes nii "15 minutit varem"
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Seda viimast varianti võiks keegi mulle ka õpetada-see pole mitte iga pilliga võimalik nagu ma aru olen saanud?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Nii me Powerpointis neid pildiseansse tegimegi ja Ecxeli tabeli tegin ka võistluste hommikul. Ei ole need rasked ühti, pigem on asi selles, et iga asi võtab aega. Laenad projektori, tassid kohale - siis selgub, et eelmine kasutaja on juhtme lahti tõmmanud nii, et computer inputi pesa küljest on mutrid läinud jne jne.
Häda pole ka selles, et üks läppar kahte pilti ei näita, kui selles, et mitu meest peaks oma arvutis üheaegselt askeldama. Ühes käib pildiseanss ja palutakse ühte või teist pilti pikemalt näidata.

Seega, parem oleks siiski, kui punktilugejatel oleks oma läppar (nii mee Eesti paarismänguMV tegimegi)
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Nii et ma vabandan ka nende isikute ees, kellele ehk sitasti ütlesin...
aga nii enamuse jamast tekitas voorupunktide kokkulugemine, mida
osa rahvast pidas millekski muuks ja paar paari kirjutasid ka
vale "isikukoodi", mis omamoodi segadust tekitas. aga tegelikult pole
ma nii tige inimene kui tundub ehk ja ma üritasin ka mängulehel hiljem põhjendada, miks punktid on sellised nagu nad on ja lõppkokkuvõites
sai kõik ausalt paika, mis on mu jaoks tähtsaim.Eks närv oli ka sees,
mis seal pattu salata
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Mehed rahunege ja lugege Murphy seaduste kogu. Seat saate teada, et Teil läks peaaegu ideaalselt igal juhul :-)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Ma pigem tahan öelda, et nõudmised mälumängule on tõusnud ja ei piisa enam udupildikoopiatest või käsitsi kirjutatud küsimustest.
Ja probleemgi pole selles, et oleks võinud hullemini minna - me üritame ka ikka head üritust korraldada, millest jääks hea mulje. Nagu Rapla üritusest jäi.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Muide selle kahe arvuti jaoks pakuks kah head ja lihtsat lahendust. Traatipidi võrgukaardid kokku ja see tabel jagatud kataloogi. Teine saab Read-Only lahti võtta ja piisab, kui vahetevahel uuendada. Kui juba sellise jutuga mehed, siis on vist Alt-Tabi meenutamine labidatarvitamise õpetus ;-).

Aga poldile. See, kas läppar suudab kaht erinevat pilti manada sõltub isendi videokaardist. Business Classi isendid suudavad vast eradita. Odavad ja integreerituga enamasti mitte.

Aga Henryle, ma arvan, et neid kes tahavad kohe midagi kehvasti teha no lihtsalt pole. :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

no traatipidi pole vajagi, mälupulgad ju olemas..
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Sellega pead ümber tõstma. Juhtmega saad reaalajas ja lihtsamalt. Muide, kumb on odama, kas võrgujuhe või mälupulk ;-). Ja noh, kui mõlemal arvutil Wifi, siis pole isegi seda paela ju vaja.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

wifi oli olemas, aga siis tullakse jurama sekjuuritist
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Kle, häkkerid on sel ajal muuga tegevuses :lol: Kui painama hakkab, siis keera kaardi võimsus veerandile. No levib, aga toa piires...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

no viga on ikka selles, et mõistust pole..
Mis krt segas mul tabelit teises masinas pidamast ja
pilte teise läpakaga näitamast? Lihtsalt enda idiotism.
Võimalused olid olemas, aga nupp ei noki.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Tead, kui teed, siis ei tule selliste asjade pealegi. Mees metsast vaatab ja imestab 8)

Ma jälle imestan, et kuidas te nii paljudes asjades nii süvitsi suudate ronida. Ma ei tea ühtegi asja ;-)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Liivo
Postitusi: 117
Liitunud: 11.10.2007, 21:08

Postitus Postitas Liivo »

Spämmirobotid ründavad. Ehk peaks rakendama kohustuslikku registreerumist, millele järgneb site admini poolne kasutaja heakskiit. Mõnes teises foorumis on juba hakatud nii tegema, sest spämmijad on väsimatud...
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Kohustuslik registreerimine koos adminni heakskiiduga on olemas, kuid Kilvafoorum on jäänud vabalavaks. Sõnavabaduse huvides.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Suletud