Miljonimäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Te sumin tekitas kohe nostalgiat ja helistasin
ühel vahval Tele2 numbril -
küsiti, et kes mängis "Thelma & Louise"-s
Louise-i..
Ja krt, mööda panin! :)
Nii et mõtet sinna minna minusugusel küll
ei ole.. ei saa kvalifikatsiooni kvalifikatsioonist
kah läbi :oops:

Ahjah, variandid ka, originaaljärjestuses:
Susan Sarandon-Sharon Stone-Geena Davis-Winona Ryder
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ic. Ma küsiks oma nõmeduses, who the heck are Thelma&Louise?

Mingid seebist tehtud margariinid? :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

No ma olen seda roadmoviet isegi
näinud ja ma usun, et paljudki on -
ja kaht näitlejat mäletasin kah,
aga kumb see Thelma ja kumb Louise oli,
ega ei löönud ette küll :)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Thelma ja Louisa on hea film aga kumb on kumb.No sorry. Oleks siis aint ühte vastusevariantides pakutud aga no looda sa.Ika Sarandon ja Davis mõlemad valida.Shit!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

teadmata kellega tegu on, ütleksin et cadman on küpsemas eas meesterahvas :)
Arvo Kreegipuu

cadman

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

siis sobib ta kokku Sarandoniga (kes sai eelmisel aastal 60) :lol:
Anonymous kirjutas:teadmata kellega tegu on, ütleksin et cadman on küpsemas eas meesterahvas :)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Teades cadmani, ütlen, et ta on tunduvalt noorem. Seltsimehed
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Teades teda veelgi lähemalt, julgen ma väita, et tegu on parajalt paksu mehega parimates aastates, kellel on ka lisaks hulk aurumasinaid ja igasugu muud träni, ka ei ole ta teps mitte võhiks kunstialal, vaid üks parimaid kukemaalijaid siinilmas ja miskõikveel :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuigi olen paduhetero, tekitas eelnev reklaam minus huvi cadmaniga ühise õllejoomise vastu. :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Üks küsimus mälumänguritele? Kes on luuletuse Anna _Petrovna_ Kernile autor? Starmani Boss? :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Jaan Lomp

cadmanile

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Nimetatud luuletuse autoriks pakun ainult Aleksandr Sergejevitš Puškinit. Starmani bossi ei oska nimetada, arvan aga, et too seda luuletust ei kirjutanud.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Siis oled Võrnoga üht meelt? Ma pakuks küll, et Pushkinil oli taoline luuletus küll, aga Anna Pavlovna Kernile. Et see pea olema ikka midagi uut ja Peeter Kerni tütrele.... Või eksin?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuna perekonnanimi Kern oli küsimuses antud- ei teki vähegi koolis käind inimesel üldjuhul isegi kahtlust et see võiks olla keegi teine kui Puskin. Tõenäoliselt oli preili kerni isa küsimärgi all nii ehk naa. Selline viga ei häirigi niiväga! Aint saatesse saanute lollus häirib mind viimasel ajal ikka tõsiselt. Kõik muu elab ikka üle.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ee, et Anna Praskovja Kernile oleks kah ikka sama luuletus? Tegelt - mu meelest võiks Võrno tunduvalt vähem erudiiti mängida. Ega see, et iga (hamba-) ja muu pasta nime tead, selleks veel tee vist ;-).

Ja mingid saapavoorud on jah hakanud viimasel ajal pidevalt olema küll :) Tegelt oli eile kah miski küsimus, mille puhul samuti õiget vastust polnudki.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Jaan Lomp

cadmanile

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Tean ja mingil määral olen lugenud ühte Puškini luuletuste kogu, mis on ilmunud eesti keeles enne 1986. aastat, ilmumisaastat ei oska praegu ütelda. Eks sealt võib Kerni eesnime vaadata, pole aga võimatu, et isanimest on vaid esimene täht ära toodud, mis mu meelest on P. Võib-olla on seal ka eesnimest vaid esimene täht ära todud, mis mu meelest on A. Ma pole ka kindel, kuidas kõnesoleva A. Kerni isanimi kõlab. Et 9. klassis kirjandust õppides tuli üks Puškini luuletus pähe õppida, siis valisin sealt luulekogust teose "Bakhantlik laul" ja selle ettekandmise järel sain viie.
Vasta