Uus kilvaleht - 2013

Palun lugeda enne alustamist!

Uus kilvaleht - 2013

PostitusPostitas Aare6631 03.07.2013, 21:39

Pärast serveri tarkvarauuendust septembris 2012 hakkas kilvaleht, mis praegusel kujul eksisteerib veebruarist 2009, ajale jalgu jääma. Nüüd on uus leht valmimas ja uus hooaeg algab uutmoodi: http://www.kilb.ee. See on uus avaleht. Uudis lehel keskel on suvaline, samuti Möödunud mängud menüüs paremal allpool. Küll aga vastab tegelikkusele Eesolevad mängud paremal menüüs ülal. Tasub klõpsata ülal menüüs Hooaeg 2013-14, siin on kalender tänase seisuga üleval. Esialgu ilma spordimängude, Jüri sarja ja Tartu MV-ta.

Iga mäng on uuel lehel omaette sündmus (ühik), mille juurde kuulub kogu info, sealhulgas registreerimine, asukoht, pärast ka tabel ja küsimused-vastused. Ühe toimunud mängu infot näeb 1. juuli näidismängu lehel http://www.kilb.ee/mangud/testmang. Sündmusi saab kombineerida sarjade kaupa (http://www.kilb.ee/mangud/sarjad), saab ka avalehel paremal Kõik mängud klõpsates otsida mingit kindlat mängu või mänge mingil ajavahemikul, nii toimunud kui eesolevaid, mingis kindlas paigas jne.

Eelmine Kilvaleht jääb komplektselt kättesaadavaks aadressil http://roheline.kilb.ee. Eelmised hooajad (kuni juuni 2013) jäävad vanal lehel kättesaadavaks, uuele neid ringi tõstma ei hakka. Tasapisi ilmuvad uuele lehele muudki materjalid (reiting, medalitabelid jm), kavas on ka uue hooga EML liikmemaksu koguma hakata.

Ootame siia teemasse tähele- ja ettepanekuid!
Aare6631
 
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50
Punkte: 0.00

Mine Sissejuhatus ja reeglid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline