Popkultuur

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Kas see võiks olla ehk Bobby Vinton? Polnud ta küll päris pop, vaid rohkem hillbilly. Ja Poolaga ei seosta teda kah, aga sihukse nimega lugu nagu oli.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

cadman :arrow:
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Njah. Pihta kohmata on kena küll, aga küsima peab kah. :-(

Küsiks siis kah täpselt samast august. Ja (nüüdseks) mehe nime, kes võitnud kaks kuldplaati, ühe 15-aastaselt (1960), teise kaks aastat hiljem. Võitnud lauludest on vast ühte igaüks kuulnud ja eesti keeles on kah olemas mõlemad. Paraku tõlgitud nii, et ega algsest suurt miskit järgi ei jäänud. Eriti sellest esimesest, mille kirjutas talle veidi vanem sõber oma kahe aastasest tütrest inspiratsiooni saades. Loo endaga kah selline lugu, et see oleks vast tähelepanuta jäänudki, kui mingis telesaates üks teine poleks seda esitanud. Aga tollal veel "video raadiostaare ei mõrvanud" vaid läks õnneks. Läks liiga lihtsaks juba?
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Ega Paul Anka pole?
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Eip. Tegelane on märksa vähemtuntud. Kui see aitab, siis teise hiti laulis ta aastal 1963 ja see on hiljem märksa rohkem kaverdamist leidnud. Sellepärast ei tahaks ka seda praegu ütelda. Muideks veel üks paradoks - see esimene vähemkaverdatu oli #1 ja hilisem #3.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Äkki Silence is golden-poiss Frankie Valli
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Mkmm. Kuivõrd aadu juba kah pihta ei pannud (kummardus McGee poolt), siis paneks järgmise vihje.

See rohkemkaverdatud lugu lendas taas korra ümber maailma nii aastat 10-12 tagasi. Ja laulis selle taas üles sihuke mees, kellel oli au esineda ka Andrew Lloyd Webberi juubelikontserdil. Mulle juhtus viimane kaver kätte sellel aastal ja ühe tuntud grupi naislaulja sooloplaadil.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Nojah, ega see palju lihtsamaks ei tee, ehkki tegelase ma mõtlesin ilmselt välja, kuid ilma kuklita nime küll ei tea. Aga ma pakuks, et need laulud võiksid olla itsy-bitsy-teenie-weenie yellow polka dot bikini või kuidas see nüüd oligi ja sealed with a kiss
aga kui keegi selle mehe nime (kui mul ikka õigus on) ilma kuklita ära ütleb, on ta küll hull või paadunud kuuekümnendate alguse fänn
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Nu mis ma piinan. Ega see nimi vaevalt miskit ütleb, ehkki meerikamaal mees senini kontserte annab. Bryan Hyland oli see tüüp. Teised mainitud olid siis Jason Donovan ja Agnetha Fältskogg.

Et ehk aadu laseb edasi :arrow:
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Naljakas küsimus
Soomlased muudkui tõlgivad igasuguseid asju.
Korra küsisin ühes mängus näidendit nimega Homme ta tuleb, mis osutus tükiks Godot`d oodates.
Aga mis(kultus)film kannab soome keeles nime Ainult üle minu laiba e Vain Kuolleen ruumini yli?
Kasutaja avatar
allium
Postitusi: 2270
Liitunud: 02.01.2005, 00:46
Asukoht: Võru

Postitus Postitas allium »

Kill Bill?
Kasutaja avatar
ixxx
Postitusi: 1756
Liitunud: 10.01.2005, 21:43
Asukoht: Viimsi-Tallinn

Postitus Postitas ixxx »

eesti keeli tõlgiti see millagi "kõva pähkel" - tegelt "dai haaad" muidugist
"Блядь - это чисто футбольный термин" /Valeri Bondarenko/
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Ühesõnaga lost in translation, aga die hard on õige :arrow:
Kasutaja avatar
ixxx
Postitusi: 1756
Liitunud: 10.01.2005, 21:43
Asukoht: Viimsi-Tallinn

Postitus Postitas ixxx »

Mis bänd?

Pilt
"Блядь - это чисто футбольный термин" /Valeri Bondarenko/
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

ega see pole see genesise uus koosseis?
Vasta