Muusika

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
Eerika
Postitusi: 150
Liitunud: 14.04.2005, 19:35
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Eerika »

. on kirjutanud soundtracki näiteks filmilidele "The Green Mile" ja "Shawnshak's redemption"
You know what they say: you can lead a herring to water, but you have to walk really fast or he'll die.
Kasutaja avatar
rait
Postitusi: 13
Liitunud: 31.03.2006, 18:49
Asukoht: peamiselt jõgeva

Postitus Postitas rait »

Eerika kirjutas:. on kirjutanud soundtracki näiteks filmilidele "The Green Mile" ja "Shawnshak's redemption"
Green Mile oli vast liiga suur vihje...Newman - on õige vastus
Kasutaja avatar
Eerika
Postitusi: 150
Liitunud: 14.04.2005, 19:35
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Eerika »

On küll õige jah. Teema oli nii kauaks soiku jäänud - kui sa poleks praegu reageerinud, oleksid järgmiste vihjetena tulnud nt. "American Beauty" ja "Angels in America" :P :arrow:
You know what they say: you can lead a herring to water, but you have to walk really fast or he'll die.
Kasutaja avatar
rait
Postitusi: 13
Liitunud: 31.03.2006, 18:49
Asukoht: peamiselt jõgeva

Postitus Postitas rait »

No proovime: Kust sai tuntud rockansambel Deep Purple endale nime?
Kasutaja avatar
Pampar
Postitusi: 2241
Liitunud: 02.01.2005, 09:36
Asukoht: Maru

Postitus Postitas Pampar »

omaenda plaadinimest
Kasutaja avatar
rait
Postitusi: 13
Liitunud: 31.03.2006, 18:49
Asukoht: peamiselt jõgeva

Postitus Postitas rait »

Pampar kirjutas:omaenda plaadinimest
mkmm
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Ikka veel pole ära vastatud? See on ühe 1930ndate tuntud meeleolumuusika (vist on õige sõna seda kirjeldama) loo pealkiri. Hiljem laulis seda perekond Osmond.
Kasutaja avatar
rait
Postitusi: 13
Liitunud: 31.03.2006, 18:49
Asukoht: peamiselt jõgeva

Postitus Postitas rait »

Hallvatt kirjutas:Ikka veel pole ära vastatud? See on ühe 1930ndate tuntud meeleolumuusika (vist on õige sõna seda kirjeldama) loo pealkiri. Hiljem laulis seda perekond Osmond.
äkki vastad autorid ka ära?
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

ei, peast küll mitte, ja guuglist otsimiseks pole mul praegu aega. ehk keegi otsib.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ega ma kah peast mitte. Et päästaks Hallvati ja seisva teema ja edasised lisaküsimused: :roll:

Autorid on:
Peter de Rose
Mitchell Parish

Teadaolev esmaplaadistus aastast 1921 Paul Whitemani ja tema orkestri poolt.

Veel midagi :?:
Kasutaja avatar
rait
Postitusi: 13
Liitunud: 31.03.2006, 18:49
Asukoht: peamiselt jõgeva

Postitus Postitas rait »

cadman kirjutas:Ega ma kah peast mitte. Et päästaks Hallvati ja seisva teema ja edasised lisaküsimused: :roll:

Autorid on:
Peter de Rose
Mitchell Parish

Teadaolev esmaplaadistus aastast 1921 Paul Whitemani ja tema orkestri poolt.

Veel midagi :?:
:arrow:
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ma jätaks Hallvatile. Isegi närides oli tema vastus korrektne - Osmondsite versioon oli ka mu mälu järgi selle valiku alus. :arrow:
Kasutaja avatar
rait
Postitusi: 13
Liitunud: 31.03.2006, 18:49
Asukoht: peamiselt jõgeva

Postitus Postitas rait »

cadman kirjutas:Ma jätaks Hallvatile. Isegi närides oli tema vastus korrektne - Osmondsite versioon oli ka mu mälu järgi selle valiku alus. :arrow:
Aluseks oli Nino Tempo ja April Stevensi esitatud versioon. ja üleüldse Osmondsite versioon on pärit aastast ´76, kui Purple oli juba ammu maailmakuulus :wink:
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Ju siis. Ma siis küsiks, kes on allmusicu andmetel ainsana (kui üks gospelbänd maha arvata) sellise laulu plaadistanud?

A man wants to work...for his pay
A man wants a place...in the sun
A man wants a gal proud to say
That she'll become his lovin' wife
He wants a chance to give his kids a better life
Well hello ah.... hello brother

You can travel all around the world and back
You can fly or sail or ride a railroad track
But no matter where you go you're gonna find
That people have the same things on their minds

Ega oluliselt rohkem neid sõnu polegi, aga needki mu meelest head. Loodan, et isegi polt ei leia miskit norida :wink: Teatavat meesshovinismi selles ju on...

Et kes?
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Lisa1. Mehe kohta võib väita, et on raske öelda, kas ta oli tugevam instrumenatlistina või lauljana. Enamasti oli tema esitustes korraga mõlemat. Aga jah, tegu on ühe vähemleierdatud looga, mille stiil peaks ka meetrikast välja tulema. Paneks üles kah, aga ei saa - siis oleks küsimus aja peale :wink:
Vasta