libaliikmed

Mida arvata?

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

libaliikmed

Postitus Postitas arko »

Kuulge, mulle tundub, et viimastel päevadel on foorumiga liitunud mitu kunstlikku liiget, tõenäoliselt spammikavatsustega. Näiteks tarfwa3, meiliaadressiga 3f4asas5@klassmaster.com ja kodulehega http://detoxfra.msk.ru
Lisaks i4vacfr, dolorba, parxdam

Ja siis on veel palju neid, kes ühtegi (asjakohast) postitust teinud pole. Kuigi peaaegu 100 liiget on küll respektaabel, peaks ehk veidi puhastust tegema?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Mul endalgi on selline kahtlus, et need .ru vennad on mingid kahtlased libavennad. Neist võiks julmalt alustada. Teiste puhul tasuks veel oodata
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Nojah, aga samas, kui nad kedagi kuidagi häirinud pole,
siis mahavõtmine oleks imelikuvõitu.

Mahavõtmise alused peaks kuidagi reeglistama, nt
0 posti ja mittekülastamine mingi aja jooksul, ütleme
pool aastat, oleks arusaadav.

Loomulikult ON eelpoolne näide kahtlane ja ma ei oska turva
seisukohalt midagi arvata, kas annab mingit jama kokku [tag]-ida,
aga üldjoontes peaks käima kõik mingite sõnastatud reeglite järgi.

Milleks võib ka muidugi olla, et pealik otsustab and all 8)
A' see võiks siis kuskil kirjas olla.
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Postitus Postitas cimbler »

Vaatan, et oktoobrikuus on registreerunud ca 300 isikut, neist ainult paar-kolm paistavad tõsiseltvõetavad. Ja enne oktoobrit on neid veel lugematu arv...
Kas ei saaks ikkagi teha üks sügisene suurpuhastus?
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Märkus õige, seda enam, et selle tulva sees võivad reaalsed liikmed märkamata (ja seetõttu admini ehk minu poolt autoriseerimata) jääda.

Ainult et millegipärast ei saa neid kustutada. Ma pole kindel, kas see on seotud serverivahetusest tulnud probleemidega (mistõttu galerii pole kasutuskõlblik) või on pahalased kuidagi organiseerinud, et nii ei saaks teha. Peaks uurima, kas versiooniuuendus avitaks.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Postitus Postitas Udupea »

Tegelikult sellele libaliikmete jadale on lahendus olemas.
Kui keegi regab ennast kasutajaks, siis tuleb ka tema e-maili küsida ning las kinnitab parooli ja salasõna meiliga ära. Alles pärast seda saab ta siis sisse logida. Kui aga ei kinnita talle admini poolt saadetud meili, siis libaliige. Mingil hetkel võivad need libaliikmed hakata saatma (see käib vist automaatselt?) foorumitesse rämpspostitusi. Tean et see tundub keerukas, aga nt. militaar.net on üks neist foorumitest kes nii teebki. Samas aasta tagasi eksisteerinud ajaloofoorum aga oli rämpspostist üle ujutatud. Moded muud teha ei saanudki kui seda saasta iga päev kustutada.
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Selles foorum on tegelikult süsteem, et kasutaja aktiviseeritakse administraatori poolt, alles pärast seda saab ta foorumit kasutama hakata. Nii et tegelikult kõik need spämmliikmed, kes lisanduvad, midagi postitada ei saa. Ainus ebameeldivus on tõesti see, et minu postkasti tuleb päevas 100 teadet uue kasutaja liitumisest.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Postitus Postitas cimbler »

Aga kuidas siis Kilvafoorumisse Koosolekute osakonda vahepeal erutavaid naiskilvarite pilte sigines? :)
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Kilvafoorumisse saavad postitada ka külalised, selleks ei pea olema registreeritud liige.
Senimaani on abiks olnud see, kui teemad, mille "ahvatlejad" on avastanud, lihtsalt kinni panna. Valdavalt ongi need mineviku keskustelud, nii et sellest suurt kadu pole.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Vasta