Jalgpall

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Nii see oli. Lõpuks lõppes lisaaeg argentiinlaste 3:1 võiduga ja Mario Kempes sahistas oma kuuenda värava, minnes selleski arvestuses Rensenbrinkist mööda.
ixxx :arrow:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
ixxx
Postitusi: 1756
Liitunud: 10.01.2005, 21:43
Asukoht: Viimsi-Tallinn

Postitus Postitas ixxx »

Enne oli juttu mustanahalistest pioneeridest Euroopa profileeris.
Küsimus samast valdkonnast - kes oli esimene mustanahaline (loe: neeger või mulatt, mitte mõni tõmmu indoeurooplane vms) Euroopa Meister?
"Блядь - это чисто футбольный термин" /Valeri Bondarenko/
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Tigana?
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
ixxx
Postitusi: 1756
Liitunud: 10.01.2005, 21:43
Asukoht: Viimsi-Tallinn

Postitus Postitas ixxx »

Tõsijutt...Jean Tigana ja alles aastal 1984. Toona polnud aafriklasi võrreldes tänasega Prantsusmaa koondises peale tema üldse. Mustadest meenub veel Marius Tresor (tema oli Guadeloupelt) ja Gerard Janvion (Martiniquelt)...ja ongi kõik. Alles aafriklastega tuli, paraku, ka tõeline edu Prantsusmaa õuele.

Matis :arrow:
"Блядь - это чисто футбольный термин" /Valeri Bondarenko/
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuidas saavad Aafriklased Euroopa meistriks tulla-löö maha minule see kohale ei jõua?!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Kuidas saavad Aafriklased Euroopa meistriks tulla-löö maha minule see kohale ei jõua?!
Väga lihtsalt, eks koloniaalmaa kodanikuna on neil õigus Prantsusmaa kodakondsusele nii lihtne see ongi.
Küsimust mõtlen
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
ixxx
Postitusi: 1756
Liitunud: 10.01.2005, 21:43
Asukoht: Viimsi-Tallinn

Postitus Postitas ixxx »

polt kirjutas:Kuidas saavad Aafriklased Euroopa meistriks tulla-löö maha minule see kohale ei jõua?!
Nii, nagu Matis juba ütles - endiste koloniaalmaade teema. Tigana minu teada Malis sündinud, aga elanud ja mänginud Prantsusmaal ja Prantsusmaa eest.
Kui Sa vaatad praegust Prantsusmaa koondist, siis üle poole mängijaist Aafrika juurtega või isegi seal sündinud.
"Блядь - это чисто футбольный термин" /Valeri Bondarenko/
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Järgmiseks aastaks ühinevad Venemaa kõrgliigas kaks Moskva Oblasti klubi Moskva Oblasti (Ramenskoje) Saturn ja FK Himki. Kuna mõlemal oli Venemaa kõrgliigas koht olemas, siis pääseb Venemaa esiliigast kõrgemale kahe asemel kolm klubi - Krasnodari Kuban, Rostov ja veel üks klubi. Milline?
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

See linn on Tatarstani suuruselt teine linn. 1993-97 mängis meeskond Venemaa kõrgliigas, parim koht 6. 1994.aastal.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Linn võiks siis olla see endine Breznev-praegune Nabereznõje Tselnõ aga mul pole õrna aimugi kasneil seal jalgpalli või mingit muud mansat on.Aga üle poole milli peaks olema elanikke-Tallinnast suurem.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Linn võiks siis olla see endine Breznev-praegune Nabereznõje Tselnõ aga mul pole õrna aimugi kasneil seal jalgpalli või mingit muud mansat on.Aga üle poole milli peaks olema elanikke-Tallinnast suurem.
Vene keele õpetaja-sadisti unenägu Nabereznõje Tselnõ KAMAZ isiklikult
polt hüppa rooli :arrow:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Irw. Kui keegi küsida ei taha, siis ma sigatsen ;-).

Nimelt olevat üks Itaalias puhkusereisul olnud Ameerika popstaar viidud jalgpalli vaatama. Vaadanud teine ja ei olevat mõhkugi mõistnud, et mida tonti nad seal teevad. Küll aga olla tema kõrva hakanud see jalgpallifännide kisa - vahel kõvem ja vahel vaiksem ja vahel üldse mitte. No nii nagu ikka. Siis hakand daame armastuse peale mõtlema, nagu ikka. Edasi olevat kippunud asi töiseks - kui paarike hotelli tagasi sai, unustas daame oma kallima ja istus hoopis klaverdama ning klopsis kokku oma ühe menukama loo. Lõppviimistlus tuli küll New Yorgis stuudios ja mis vahepeal sündis, sellest ajalugu vaikib.

Kes see seoke oli ja ehk teab keski lugu kah?

Et sihuke jalgpalli kõrv-kõrva-kõrvane küsimus.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

No poliitkorrektsuse huvides peab ütlema, et esmalt on siiski tegelast nimetatud enamasti kanadalaseks, lisaks on sama nimega laulu launud kapis Jimmy Sommerville ja ka näiteks muusikalis Kiss me, Kate on sihuke olemas. Plaat ise tõusis tabelite tippu nii 10 aastat tagasi ja on naisterahvaste lauldutest tänaseni enimmüüdud ja see singel sai oma esimese esikoha kätte umbes täpselt 5.dets.1998. Lisaks on mul alust arvata, et Cimbler imetleb salaja plaadiümbrise seda tüdrukut kui keegi ei näe ;-).

Muu jutt on kõik õige ja seda ta jutustas oma ühe veidi uuema albumi esitlusel, taustaks Union Station ja Alisson Krauss. Et kes suudab korraga karjuda nagu staadionitäis Itaalia hullunud jalkafänne?

:P
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Sel juhul võiks see olla Shania Twain ja From This Moment On.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

No aga vaata, kas on: http://www.youtube.com/watch?v=HC-QIzoIW9U

Et jah, sõltub ikka tugevasti rikutusest, kuhu see värk mõjub. :D

:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta