Jüri sari

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Tallinna seisud palju paremad polnud:

OTK 39, Wismarid 37, Parila 32. Tõde ja nullmeridiaan jäid samuti nulliringideks, lisaks oli neid veel.
tr

Postitus Postitas tr »

Vast tulevad küsimused varsti ka kodukale?
Innocentius XVI

Postitus Postitas Innocentius XVI »

Unustasin mängu Taivo käest küsida. Insu, kui sul see mäng on pdf-failina (või muidu mõistlikus suuruses) olemas, ehk saadad olander@neti.ee.
Innocentius XVI

Postitus Postitas Innocentius XVI »

Insu saatis kohe, aga mul läks mõni päev aega. Nüüd on mäng üleval.
Tabelit peeti käsitsi ja korrektselt vormistatud mängu kõrval ei ole see kuigi ilus vaadata, nii et seda üles riputama ei hakka.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Millal see Dvorak ka olümpiavõitjaks tuli? Küsimust nr 20. pean silmas.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Teivashüppes 1904 vist ja võrkpall 1984, mõl. USA
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No siis on muidugi kõik õige-need on ikka maailmanimega tegijad, kes oli vaja ära märkida.
Aga hämmastav on see, et Tempo suutis ära küsida kaks minu hoolikalt ettevalmistatud küsimust- Burnside ja Pinheiro. Kes iganes aga mitte nemad. Tavaliselt küsib asju mu eest ära TÜMK. Ma ei saagi enne hakata mdagi vormistama sel aastal kui Paide mäng möödas.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Postitus Postitas Taivo »

Ma olen eluaeg tahtnud Burnside'i ku"sida. Nii kui ma seda pilti lapsena na"gin, kohe mo~tlesin: vohh, kui suureks kasvan, kasvatan endale kah sellised vuntsid! Kahjuks selgus, et minu karvakasv pole piisavalt hea, aga natuke on ta mul kogu aeg meeles olnud.

Ja ma ma"letan, et kui ma esimest korda laulu Ipanema tu"drukust kuulsin, siis mo~tlesin: on see mingi pa"ris tu"druku po~hjal tehtud vo~i puhas fantaasia? Ning mis tast saanud on? Ja otsustasin, et kunagi uurin selle va"lja. Enne internetti polnud muidugi erilist vo~imalust, aga mo~ne aasta eest tuli pa"he ja taipasin: oot-oot, vaatame ja"rele! Nii et mo~lemad ku"simused on mul u"le paariku"mne aasta nii-o"elda sees olnud.

Dvorakiga oli to"o"o~nnetus, mulle ei tulnud pa"he, et Toma
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Postitus Postitas Taivo »

Dvorakiga oli to"o"o~nnetus. Mulle ei tulnud pa"he, et Tomas Dvorak pole olu"mpiavo~itja, ja Martti, kes ku"simused la"bi vaatas ja iga asja kallal o~iendas, ei o"elnud ka, aga Mehis seda ku"simust enne ma"ngu ei na"inudki. Hea, et see vo~rkpallurgi veel oli, muidu oleks ku"ll plinder.
illar

Postitus Postitas illar »

Jüri sarja korraldajatele oleks tänase (14.01) mängu valguses ettepanek, et ilmselt oleks teatud satside puhul (kes kilvalehel üles pandud tabelipõhjadele ikka ruudulist vihikut eelistavad vms) mõistlik korraldajate poolt küsijatele tabelipidaja kõrvale panna. Seekord muutus see punktiarvutus kohati koomiliseks ja tõtt öelda ei julgeks ka järgmise küsija puhul suurt enamat korrektsust loota (loodetavasti eksin).
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Jahah. Tänastel küsimustel polnud nagu väga vigagi, kui mitte arvestada, et kohati tekkis joodiku kahekordse nägemise tunne (kaks looduse-geograafiavooru, nendes kaks seent ja kaks lindu, edasi veel kaks kosmonauti, kaks Millarit...). Ainult selle "cogito, ergo sum" oleks kindlasti koju võinud jätta. Aga punktimajandamise koha pealt jah... 10 punkti taheti vahepeal nagu niuhti kalevi alla pista ja lõpuks oli juba päris naljakas näha iga mahahõigatud punktiseisu järel protestijaid rõõmsalt laua ette rivisse võtmas.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Kohati tekkis endal ka tunne, et palju asju on esimese ettejuhtuva meetodil tehtud (topelt-Millar muidugi parim kild). Sepperit Rujas laulmas sai ka mulluse hooaja OTK mängul küsitud. Viirlaid - mullusest Keila paarist pärit ja Verdi joogilaul peaks enamikul Jüriskäijaist juba varemalt unepealt teada olema :D
Veel oli hõljukite küsimus niru sõnastusega - Zubrid on venelaste suurimad sõjahõljukid, on ka väiksemaid klasse (Guss, Tsaplja, Lebed, mõne aasta eest oli ka TMis üks päris põhjalik selleteemaline artikkel). No ja ega britid pole ainsad olnud kes hõljukeid tsiviilis kasutanud...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma nii muigamisi küsin, et kas teil omn minhgi Jüri mängu juhend kuhu on sisse kirjutatud et küsimusi teevad ainult võistkonnad ise? TÜMKiga paralleelmänge teil juba on. Paikusell tuleb märtsis TÜMKiga paralleelmäng jne.
Kas te ei võiks tellida küsimusi nö mujalt? Minul teevad iga aasta Paikuse jaoks küsimusi Eesti parimad küsijad-(vähemalt minu arvates). Minu arvates on see kui võistkonnad teevad küsimusi alati ka teatava riskiga seotud, et tehakse sellised küsimused nagu tegijatele kasulik on tabeliseisu arvestades.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Innocentius XVI

Postitus Postitas Innocentius XVI »

Keila mäng on kõigile nüüd vaatamiseks üleval. Mängu lõppseisu näete hooaja kokkuvõttetabelist.

Oma võistkonna poolt võin kinnitada, et meil kellelgi pole nii kavalat mõtet (et teeks sellise mängu, kus tabeli ülemine ots jääks alumisele alla) kunagi pähe tulnud. Lihtsameelsed, nagu me oleme...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Irw! Mul polnud eile õrna aimugi et mängu teile Keila tegi aga kui kommentaare lugesin siis mõtlesin omaette , et ju lasti Viivikul mäng teha.
Seda Riebergi küsimust küsis ta muutmata kujul , millalgi sajandi alguses või eelmise lõpus eesti individuaalil-see oli toona üks väheseid asju, mis ära sai vastat seega jäi meelde.
Spordiblokk mulle meeldis! Ratsutamine, maahoki, vehklemine, kiiruisutamine ja Didi(no ma õnneks teadsin, et ta mõned aastad tagasi suri), kusjuures küsimustega oli tõesti nii kitsas käes, et Millari pilt mis oli algselt ilmselt sina spordiplokki mõeldud, oli vaja ikka lõpus veel ära küsida.
Ei ilus mäng äkki peaks Keila paarikale tulema.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta