Sport

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: Sport

Postitus Postitas roadrunner »

Kuna juba 3 päeva on möödas, võtan endale vabaduse ots üles korjata.
Lõppenud aasta augusti esimesel nädalavahetusel peeti Tartus värskelt renoveeritud Tamme staadioni avavõistlused, millest ka küsijal oli au osa võtta. Oma tulemus jäi küll häbiväärselt kehvaks, aga otse minu silma all sündis uus Euroopa rekord. Kes tegi ja mis alal?
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Sport

Postitus Postitas cimbler »

Miskit uisuspordiga seoses?
Või 100 m kihutamine soome kelguga. :lol: Lendstardist, naine istub peal. N-ö talvine naisekandmine.
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Sport

Postitus Postitas polt »

Augustis tõenäoliselt tõukekelku ei lükata. Siin on muidugi see teema, et öelge mulle kes on roadrunner ja ma pakun ala-aga tegelt mobiilivise?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Sport

Postitus Postitas cimbler »

cimbler kirjutas:Miskit uisuspordiga seoses?
Või 100 m kihutamine soome kelguga. :lol: Lendstardist, naine istub peal. N-ö talvine naisekandmine.
Huh, uurisin kirjandust ja selgus, et august on tõesti suvekuu... Häbi mulle. :oops:
Jäi jumalaga puberteet...
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: Sport

Postitus Postitas roadrunner »

roadrunner on Sven Oidjärv
tegemist on kergejõustikualaga
tegemist on Eesti sportlasega, kellele see ei ole sugugi esimene Euroopa rekord
c'mon, palju siis Eestis ikka maailma ja Euroopa rekordeid püstitatakse
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Sport

Postitus Postitas polt »

Mobiilivise peaks klassifitseeruma küll kergejõustiku alla?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: Sport

Postitus Postitas roadrunner »

siis juba ka kummisaapad, tortillad, kääbuseheide (mõnedes USA ööklubides täitsa toimub selline asi)
tegelikult tahtsin lisada, et ise osalesin teisel alal
väike vimka on küll sees, aga täpselt ei ütle, milline
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Sport

Postitus Postitas arko »

Miskine tagurpidijooks?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Re: Sport

Postitus Postitas Veiko »

kas see väike vimka võiks olla miski puue - et ei näe hästi või kuulmisega probleeme vms?
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: Sport

Postitus Postitas roadrunner »

Kas tuleb midagi konkreetset ka...
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Sport

Postitus Postitas erkal »

Äkki miskine veteranide euroopa rekord? Näiteks Seli vasaraheites :D
Tundub õige, nii kaua kui vale ei ole.
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: Sport

Postitus Postitas roadrunner »

arko ja erkali pakkumised on küll vaimukad, paraku ebaõiged... siin sisaldub ka vihje, kus suunas edasi mõelda
aga kui ikka ei tule, millal saabub see moment, kui tuleb vastus ära öelda ja edasi liikuda?
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Sport

Postitus Postitas Hallvatt »

roadrunner kirjutas:aga kui ikka ei tule, millal saabub see moment, kui tuleb vastus ära öelda ja edasi liikuda?
Tunnetuse küsimus ;) Kui on uus küsimus varnast võtta, ja tunned, et sellega ei lähe, vaheta ära. Muidu võid proovida veel vihjeid anda - varem või hiljem keegi ikka ära tabab.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Sport

Postitus Postitas holte »

Noh, siin võiks ju ala või siis sportlase ära vihjata - ja teist komponenti küsida.
Ilmselgelt pole ju tegu klassikalise alaga, samas ei kommenteeri Sa komakohagagi,
et kas tegu on veterani-, puude-, pullialaga või muuga.
Edasimõtlemiseks piisaks ka, kui oleks üldvihje, kas on jooksu-, heite-, hüppeala..
Niisama ei oska tõesti pakkuda.
Ainuke tõsine vihje oli, et on ennegi Euroopa rekordi teinud tegelane mängus, ja neid
ei tohiks ju Tartus küll palju ringi tammunud olla - aga ma olen nati loll, et miskit siit kinni krabada.

Et pakun siis 123 meetri jooksu.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: Sport

Postitus Postitas roadrunner »

Olen vahel vaadanud kodumaiste spordimängude küsimusi ja leidnud, et latt on ehmatavalt kõrgel. Sellepärast olen vihjetega kitsi. Oma viimases postituses jätsin ütlemata, et Veiko on tõele kõige lähemal. Tõesti, küsitav on püstitanud eelmised Euroopa rekordid "oma võistlusklassis", nii oma põhialal (mida küsisin) kui ka kõrvalalal. Septembris Türgis sai ta oma nimele ka mõlema ala maailmarekordid, aga mulle imponeeris just Eestis Eesti sportlase püstitatud Euroopa rekord. Pääsen järgmine korda arvuti juurde esmaspäeva hommikul, seniks head ragistamist!
Vasta