Spordimängud

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Spordimängud

Postitus Postitas punukana »

Ma olen neid küsimusi näinud. Usu mind, need olid ikka kohati päris kirved isegi täiskasvanute mängu jaoks. Aga esiotsa satsid kogusid ometi päris kenasti punkte, mis on ühest küljest veidi nagu hirmuäratav ja teisalt muidugi rõõmustav 8)
Nii et vastus viimasele küsimusele on- küllap tuleb.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Külaline

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Külaline »

bumerangi 2 olulisemat fakti küsiti ära kohe alguses (teada taheti tüüpide nimesid) - üks oli keegi tõkkejooksja shabanov ja teine oli buschbaum, see sugutu teivashüppaja. hilisemad küsimused olid enam-vähem.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas polt »

Mis see shabanov on see ekseestlane , kes venemaa eest jookseb või? Olid need pildiküsimused või anti teksti ka?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Külaline »

need 2 olid tekstidena. mul ei ole küsimusi käepärast, täpsemalt ei tea sõnastada.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Matis »

Tere! Mul on küsimus, kas 9.mail Tondi KEKi spordimäng toimub või mitte? Pole sellest kuulda ei kippu ega kõppu. Äkki annab Timo Tarve alias timzik sellest teada.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
ei lähe

Re: Spordimängud

Postitus Postitas ei lähe »

Arvestades viimaste mängude küsimuste komplekte ja kogu seda jama, mis kahe maavõistluse küsimustega on olnud - kas Sa Matis tõesti tahaksid selle(le) tondi mängule minna?

kui reitingupunktid on esmatähtsad, võib neid sealt tõenäoliselt saada väga palju ja väga odavalt :(
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Matis »

Miks mitte minna? Kui Tarve jalad kõhu alt välja võtab, siis suudab ta ka huvitavaid küsimusi välja võluda. Muidugi see Eesti-Soome asi oli andestamatu, aga alati tuleb anda võimalus, nii kaks korda. Ning reitingupunktid on alati magusad, sest miks osad vennad alati karjuvad, kui jäävad tahapoole, et küsimused olid halvad ja küsimusetegijad kohtlased ja lollid :D
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas polt »

Sul Matis tundub olevat sitaks vaba aega ja raha. 1. mai Räpina 9. mai tahad Timzikut ja 16.mai panid ka ennast kirja kahele mängule?Kui mina oleks Timo Tarve siis ma ei teeks mängu-vähemalt sel kuupäeval mitte.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
joriseja

Re: Spordimängud

Postitus Postitas joriseja »

Kust sa Polt võtad et Räpinas toimub mäng ,nädal on ju jäänud aega aga ei kippu ega kõppu ,ehk antakse 30 aprillil sellest teada ja Timo Tarve tundub et ka ei tee mängu.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas polt »

Kui mäng on kalenderplaanis kirjas siis peaks ta tõenäoliselt toimuma. Olen kuulnud et küsimused tulevat sel aastal Koit Nook/Tõnu Talvelt. Muud infot aja, koha ega osavõtumaksu osas ma ei evi.Pole ka huvi tundnud sest ei kavatse osaleda.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Sul Matis tundub olevat sitaks vaba aega ja raha. 1. mai Räpina 9. mai tahad Timzikut ja 16.mai panid ka ennast kirja kahele mängule?Kui mina oleks Timo Tarve siis ma ei teeks mängu-vähemalt sel kuupäeval mitte.
Muideks on jäänud ka Tarve mängul käimata, kuna pole raha olnud :) . Kui on raha ja aega siis tuleb seda ka kasutada. Või arvad vastupidist? Ja kui mäng on kalendris, siis miks ei või küsida, kui vennast muidu kippu ega kõppu pole.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Re: Spordimängud

Postitus Postitas timzik »

Tondi KEKi Spordimäng 9. mail tuleb. Algusega kell 11.00. Saadan täna asjakohase info ka kilvalehe toimetajatele.

parimat,
Timo Tarve
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Hei!

Ei tea, kas see on ka õige koht, aga igastahes söandan siin veelkord maha hõigata, et Eesti Spordimuuseumis on 16. mail hilisõhtul (nüüd juba kindlalt) rahvusvahelise muuseumiöö ja Soome päevade raames tulemas Öömälumäng.

See algab Eesti Spordimuuseumis kell 23.00, on avatud kõigile huvilistele ja - pange tähele! - seejuures tasuta.

Mängu pannakse 40 küsimust erinevatel teemadel. Sporti tuleb palju, aga puhas spordimäng see ka ei tule. Parematele auhinnad.

Seoses ürituse katsetusliku formaadiga saab ka küsimusi olema pisut tavaformaadist erinevaid. Mängima ootame absoluutselt kõiki, nii tippe kui ka tavainimesi. Täpsema formaadi osas oodake uusi uudiseid.
Kasutaja avatar
timzik
Postitusi: 445
Liitunud: 11.02.2005, 11:34
Asukoht: Tallinn

Re: Spordimängud

Postitus Postitas timzik »

Kuniks asjakohane info ka kilvalehele jõuab, siis annan veel kord teada, et:

Tondi KEK kutsub kõiki spordi- ja mälumänguhuvilisi juba 5. korda toimuvale Tondi KEKi spordikilvale. Mäng toimub 9. mail algusega kell 11.00 Tallinnas, Narva mnt. 63 asuvas ILO kohvikus. Individuaalmängus tulevad esitamisele 50 spordiküsimust nii sõnas, pildis kui helis. Küsimuste autor on Timo Tarve.
Parimatele auhinnad! Mäng on ka VI osavõistluseks
Eesti spordikilva karikasarjas.

Info ja registreerimine: timo.tarve@err.ee või siinsamas foorumis.
Külaline

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Külaline »

Kus toimub Tarve spordimängule registreerimine?
Vasta