Varia

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Varia

Postitus Postitas Udupea »

Kellele kuulub tsitaat: VALITSUSED EI VÕTA KUNAGI ÕPPUST, AINULT INIMESED VÕTAVAD?
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Varia

Postitus Postitas vahur5 »

Tsitaat peaks liberalismi isalt Miltonilt olema.
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Varia

Postitus Postitas Udupea »

vahur5 kirjutas:Tsitaat peaks liberalismi isalt Miltonilt olema.

:arrow:
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Varia

Postitus Postitas vahur5 »

Millise 80' tegutsenud bändi 3 esimest singlit tõusid UK singlimüügi tabeli tippu.
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Varia

Postitus Postitas Hallvatt »

Niisama puusalt tulistades - Duran Duran?
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Varia

Postitus Postitas vahur5 »

nende esimeselt plaadilt nr1 singlit ei tulnud ja lisaks neil kogu karjääri jooksul vist ainult 2 nr1 singlit.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Varia

Postitus Postitas cadman »

80' oli suhtkoht diskoajastu, kus pigem tegid ilma ühehitistaarid... Et mu loogikast lähtuvana võiks see pigem olla sihuke ajatute meeste mansa, keda igaüks ostis. Kuigi ma ei tea, kas neid ka singlitena välja anti, aga Traveling Wilburiest võiks pakkuda. Kuigi see oli vist veits hilisem vist...

Blondie?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Varia

Postitus Postitas vahur5 »

Ei kumbli neist. Lisavihjena, et 2 LPd neilt tuligi.
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Varia

Postitus Postitas Hallvatt »

Krt, see on mingi rõve "Come on Eileen" Dexys Midnight Runners või "Wake me up before you go-go" Wham!. Ma absoluutselt vihkasin mõlemat bändi oma noorpõlves, sest nad risustasid pidevalt muidu normaalse Radio Luxembourgi edetabeleid oma mõttetu kaubamajamuusikaga. Eriti vihkan ma veel seda et mul nende lood & nimed meelde jäid, no mis teha kui pidevalt üle korrati.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Varia

Postitus Postitas cadman »

Ma kardan, et see jutt pole siiski aastast 1980. No ei tule ühtki sihukest kiirlagunenud "loodussõbralikku" aaja sellest aastast meelde. :roll: Ja siis huvi pärast täitsa tuhnisin ja üks märksa hilisem asi klapiks selle jutuga küll.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Varia

Postitus Postitas vahur5 »

Tegu tõepoolest mitte aastaga 1980 vaid 80' kui kümnendiga. Eelmisest samalaadsest "hitiimest" oli möödas 20 aastat.
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Varia

Postitus Postitas Hallvatt »

no ea et wham või dexys ei olnd. nendega ei tahakski kohe punkte teenida...

Siis ehk Frankie Goes to Hollywood, neil tuli ka singleid mingi aeg kut saelaudu, aga praegu pole sest bändist enam miskit kuulda
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Varia

Postitus Postitas cadman »

Relax, Hallvatt 8) Mu meelest oli kah see aeg just see, kus musast sai produtseeritud läbu.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Varia

Postitus Postitas vahur5 »

Frankie Goes to Hollywood oli see jah. Hallvatt :arrow:
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Varia

Postitus Postitas Hallvatt »

USA dollarit kasutab ametlikult maksevahendina hulk Vaikse ookeani saareriike, aga ka näiteks Ida-Timor. Ameerika mandriosas on ent kolm riiki, mis on loobunud oma valuuta trükkimisest ja kasutab ametlikult dollarit. Üks neist on muidugi Panama. Millised on ülejäänud kaks?
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Vasta