Eestikad

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

Tead ma ausalt öeldes postitamise hetkel isegi ei teadnud kes eelmine aasta 2. tuli. Aga ma tean et Kolgaga oli kunagi see teema , et nemad ei saa ei suuda ei oska ei taha.Otse loomulikult pole neile võistkondadele kes ükskõik milliste eestikate osa korraldavad mingeid etteheiteid.
Muidugi on ka selline võimalus et Maakilva võitja teeb küsimusi-eesti kõige kõvema satsi küsimustele oleks ka huvitav vastata.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Re: Eestikad

Postitus Postitas pnberg »

Poldi ideed pisut edasi arendades pakun välja, et eestikate küsijate leidmine võiks olla kohustus meeskonnale, kes on kõige kõrgem mittevõitja, kes pole kolme viimase aasta jooksul võistkondlike küsinud ega ole seotud käesoleva hooaja teiste eestikatega. No ja kui küsijaid ei leia, siis tuleb neil ise küsima asuda.

PS. Kumake veeretab ka peas mõtteid lähiaastatel (2011?) eestikatel küsima asuda. Kas lubate?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

Kumake oleks hea variant.Paide mängud ja see mida sama seltskond Tartus küsib on ju igati head.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad

Postitus Postitas Henry IX »

Kumake on hea variant. Lahendus olekski selline, et küsijate baas oleks võimalikult laiapõhjaline, siis pole ka küsimuste tegemise koormus kuigi suur.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eestikad

Postitus Postitas Aare6631 »

Kui ma õigesti mäletan, siis Kumakesega ongi sellest juttu olnud, et nad aasta pärast võistkondliku EMV teevad.

Muide, nagu ka kilvalehele ülespandud juhendist näha, on tänavu üks EMV põhitegijaid eelmise kevade üksikmängu Eesti meister - Arvo Kreegipuu, koos teise viljandlase Jaan Usiniga. Andreas Joamets esindab tartlaste noort sugupõlve, Juhan Teder kuulub aastast 1983 Parila mälumänguklubisse, ülejäänud nimed on vast tuttavad.

Juhendis on üksik- ja paarismängu küsimuste arv esialgu lahtine, aga see ei tohiks kedagi eksitada.
Sven

Re: Eestikad

Postitus Postitas Sven »

Kas üksikmängu eest võib ka tasuda ülekandega samale EML arvele, mis on võistkondliku mängu juhendis ära toodud?
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Re: Eestikad

Postitus Postitas pnberg »

Jah, juttu on järgmise aasta meistrikatest olnud ja meeskonnaliikmed on avaldanud selleks ka valmisolekut , aga mingeid siduvaid kokkuleppeid vist minu mäletamist mööda veel ei ole. Ootame esmalt selle aasta eestikad ära, vaat kui tuleb veel tiitlit kaitsma asuda :)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

Ma loodan et zhürii ja vastasvõistkonnad teevad kõik mis võimalik , et Kumake sel aastal tiitlit ei võidaks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Eestikad

Postitus Postitas tauno »

oleks teada, kes küsijatest kui palju küsimusi teeb, saaks paremini ennustada. aga ilmselt on medalitele ca 4 või 5 kandidaati, pakun et hõbeda ja pronksi vahel tuleb natuke suurem vahe, aga pronks on suurema konkurentsiga
Vilniuse Žalgiris
Sven

Re: Eestikad

Postitus Postitas Sven »

polt kirjutas:Ma loodan et zhürii ja vastasvõistkonnad teevad kõik mis võimalik , et Kumake sel aastal tiitlit ei võidaks.
Oleksid võinud vähemalt poliitkorrektselt öelda "et Kumake järgmisel aastal tiitlit ei kaitseks":-)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad

Postitus Postitas Henry IX »

Kirjas on 39 osavõtjat, umbes 2 tunni pärast prindin küsimused välja. Kes soovib osaleda, tulgu kapist välja.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eestikad

Postitus Postitas Henry IX »

Arvestan seega 41+2 osavõtjaga. Kui keegi tahab veel osa võtta, võtku minuga otse ühendust
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Eestikad

Postitus Postitas fedya »

Kes siis uus kuldaju on?
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas arko »

Salis 106, Naarits 98, Olesk 93, Räli 92, Allik 91, Põder 87
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad

Postitus Postitas polt »

See oli viimaste aastate parim individuaal-piisavalt pikk, et parimad välja selgitada ja eestikatele vääriliselt hea kvaliteediga.Ka tulemused olid eesotsas igati ootuspärased. Kahju et Heino tahab mälumängust pausi pidada. Minu hinnangul kuulub ta hetkel vaieldamatult Eesti küsijate esiviisikusse.

Ainus asi mis mul on tänasele mängule ette heita on see et Sõrmuste isanda triloogia koosneb siiski kolmest eri filmist, millistest tegelikult küsiti viimast kolmandat filmi-mille nimi on "The return of king" Filmi nimega "Sõrmuste isand" pole olemas.
Samuti pole olemas ka näiteks Kieslowski filmi "Kolm värvi" on filmid "Sinine", "punane" ja "Valge" millised moodustavad triloogia. Aga usun et esikuuik kirjutas kõik siiski vastuseks "Kuninga tagasitulek"
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta