Spordimängud

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Spordimängud

Postitus Postitas illar »

No komplekt saab talle igal juhul välja prinditud :) Üldse prindime siis küsimusi ikka väikse varuga välja, nii et saab ka kohapeal end registreerida. Aga kui kellegil seni mitteregistreerunul, mõte ka spordimängu mängida juba praegu peas küpsemas, siis paluks võimalusel endast lähitundidel teada anda, oskab arvestada.
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Ma proovisin ennast sealt halli kuubiku alt regada. Loodetavasti see ikka õnnestus ja mu nimi paistab?
Jaan_Lomp
Postitusi: 1314
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Kallele: Su nimi paistab küll, juba hommikul nägin, registreerunute nimekirja nägemiseks tuleb registreerunute arvul klikkida.
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Spordimängud

Postitus Postitas fedya »

Kaks mängu järjest on tapvalt rasked ja arvan et mina Mart Vellama seekord lihtsalt spordimängu ei suuda mängida,nii et suure tõenäosusega ma ei osale spordimängus.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Spordimängud

Postitus Postitas punukana »

Olin täna homse individuaalmängu proovihüppajaks mitte eriti sügavate sporditeadmistega tavamängija tasandil ja suutsin umbes kolmandiku ära vastata. Samas sain enda jaoks mõndagi uut ja huvitavat teada. Igal juhul soovitan viimase hetke kõhklejail julgelt osaleda, Mart Vellamal sealhulgas- kindlasti pole tegu tapvalt raskete küsimustega ega ka tapvalt mahuka komplektiga :)
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
rene
Postitusi: 40
Liitunud: 01.11.2009, 15:45

Re: Spordimängud

Postitus Postitas rene »

Loodan, et veel ei ole hilja ennast spordimängule üles anda. Vabandan küll liiga hilise teatamise pärast. Rene Strik
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Taivo »

No siis juba mina ka panen end kirja. Pentsik on korraldada võistlust, kus viimane koht jääb välja andmata vastava tasemega võistlejate puudumise tõttu.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas polt »

Eilne Vismari poiste mäng oli selline mis võiks vabalt kuuluda Eesti individuaalkarika arvestusse Mälugigandi või Vändra karu asemel. Ühtlasi võiks ta kuuludas edasi ka spordikarika arvestusse ja olla selline kaht karikasarja lõimiv üritus. Sest ega neid spordiküsimusi nüüd eriti palju ei olnud.Aga hea mäng.Ma tõesti ei saa aru miks paljud esimesel mängul kohalviibinud mälumängukorüfeed teisel mängul ei osalenud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Veiko »

Läbirääkimised järgmise hooaja spordimängude koha pealt on jõudnud lõpusirgele ja lähtuvalt praegusest kilvakalendrist näeb sari välja alljärgnev. Tegu on tööversiooniga ja muudatusettepanekud on võimalikud.

1. mängupäev (2 etappi) 18.09 TALLINN
Soome Eri (Hakalax & Co) – P
Marko Siil ja sõbrad – Ü
2. mängupäev (1 etapp) 02.10 TARTU
Kivimets ja Ulp – P
3. mängupäev (1 etapp) - 30.10 KILINGI-NÕMME
Matis Song – Ü
4. mängupäev (1 etapp) – 08.01 PAIKUSE
Jaan Alliku spordipilt – P
5. mängupäev (1 või 2 etappi) 12.02 RAKVERE
Andres Pulveri mäng(ud) – Ü (+P)
6. mängupäev (1 etapp) 05.03 TARTU
Eesti Spordimuuseum – P
7. mängupäev (1 etapp) 16.04 TALLINN
Mati Räli ja sõbrad – Ü

Kalendris seega neli üksikmängu ja vähemalt neli paarismängu, karikasarja üldarvestusse läheb viis paremat tulemust, neist vähemalt kaks üksikmängu.

Eesti – Soome maavõistlus toimub oktoobri keskel (soomlased veel täpsustavad kuupäeva) ja praeguse seisuga ei ole Helsingi kesklinnast kaugemale vaja reisida. Formaadis ja Eesti võistkondade moodustamises muudatusi plaanis ei ole. Nelja kapteni leidmiseks peame läbirääkimisi lõppenud hooaja üldarvestuse edukamatega, lõplik draftimine saab usutavasti teoks septembri mängude ajal.
Külaline

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Külaline »

Kas spordikilvade kalender on paigas, just september-oktoober?
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Re: Spordimängud

Postitus Postitas Veiko »

Karikasarja esimese kolme mängupäeva koha pealt ei tohiks muutusi olla. Alustame 18. septembril kahe mänguga Tallinnas (või selle lähiümbruses), ruum peaks selguma augustikuu jooksul. Jätkame 2. oktoobril Tartus Dorpati konverentsikeskuses. Ja oktoobrisse mahub ka Matise mäng 30. oktoobril Kilingi-Nõmmes.

Maavõistlust soovivad soomlased läbi viia Helsingi kesklinnas ajalehe Ilta-Sanomat ruumides. Hetkel pole ulualuse pakkujaga jõutud kuupäeva suhtes veel kokkuleppele. Küll on aga selge see, et mäng toimub oktoobris ja laupäevasel päeval. Kui asi selge, siis annan ka foorumisse teada. Maavõistluse Eesti poolsete küsimuste eest hoolitseb Tiit Naarits koos sõpradega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas polt »

Minu käest pole siis küsimusi vaja enam või? Mingi jutt oli nagu maavõistluse küsimustest? Ei no ma võin olemasolevatele pildid juurde otsida ja neid Paikusel kasutada. Või ma olen Tiit Naaritsa sõber( selle vastu pole mul kõige vähematki)?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Spordimängud

Postitus Postitas fedya »

18 september on selle pärast spordimänguks kehv kuupäev et sel päeval on plaanis läbi viia eesti koolinoorte kilva maakondlikud voorud ja nii vähemalt mina tulla ei saa kuigi tahaksin.
pedastik
Postitusi: 120
Liitunud: 06.06.2005, 23:29

Re: Spordimängud

Postitus Postitas pedastik »

Kalendrit uurides näib, et noorteüritus on edasi lükatud 9. oktoobrile, nii et teed spordikilvale on valla!

Tegelikult oleks hea kuulda hoopis seda, kellele potentsiaalsetest maavõistlusmeestest (noh, see ring hõlmab ~20 meest ja eks need nimed ole meile enam-vähem teada) mingi oktoobri laupäevadest kindlasti EI SOBI? Kuna väike variant on mängu kuupäeva valikul veel kaasa rääkida, siis valida oleks 9.okt, 16.okt (praegu Vändra Karu) ja 23.okt.

Ja kas keegi teab senistest maavõistlusmeestest kedagi, kes enivei sel sügisel Soome mängima minna ei taha / ei viitsi / ei saa?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas polt »

Vändra karu ei tohiks spordikilvareid küll segada-spordiküsimuste osa on seal marginaalne.Ja teie maavõistlusjõugust ei ole minu teada eriti kellegil selles mängus nö esikuuikusse üldjuhul asja.Ja madalamate eesmärkidega kui esikuuikukoht Vändrasse sõita-no krt ma ei tea, see eeldab siis mingit kiiksu.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta