Popkultuur

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Popkultuur

Postitus Postitas holte »

No ma'i tea... on need asjad ka reaalselt olemas või näiteks kaupleb sellise värgiga
nt keegi Springfieldi koomiksipoodnik või muu fiktiivne tegelane?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Taivo »

Nii palju on selge, et see kõik on otsapidi ulme, aga edasi ma üksnes oletan.

Pacmani mängus ei olnud võileibu ega võileivakarpe. Shatneril polnud mingisugust tupeed, ammugi siis mitte vana tupeed. "Alfist" olen ma näinud paljusid seeriaid, aga et tal oleks mingi äratuskell olnud, see küll tuttav ette ei tule. "Smurfidest" olen näinud mõnda üksikut seeriat ja ammu, aga minu meelest smurfidel televisiooni ei olnud. Dr. Dre kohta ei oska ma midagi arvata. Sellepärast ma pakun, et kõiki neid asju ühendab see, et neid pole olemas.
telc
Postitusi: 23
Liitunud: 28.05.2010, 02:03

Re: Popkultuur

Postitus Postitas telc »

E-Bay

Mingi paroodia ühest kunagise poistebändi Backstreet Boys loost "I want it that way"
Kasutaja avatar
saabas
Postitusi: 54
Liitunud: 06.09.2006, 12:39

Re: Popkultuur

Postitus Postitas saabas »

Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Taivo »

Nii et mu vastus oli õige ja tohin küsida?
Kasutaja avatar
saabas
Postitusi: 54
Liitunud: 06.09.2006, 12:39

Re: Popkultuur

Postitus Postitas saabas »

Küsida vast ikka tohid, aga vastus oli telc'il õige.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Taivo »

Mul on kuri kahtlus, et Telc (seda nime tuleb vist Telgina hääldada?) ei taha küsida. Sellepärast, Saapa lahkel loal, küsin ise.

Missuguse superkangelase nimi oli Anthony Stark?
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

No sellele küsimusele teab isegi minu 10 aastane poeg vastust. Eriti veel peale seda, kui hiljuti Ironman vol2 film välja lasti.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Taivo »

2 punkti :arrow:

Eesti Ulmeühingu suvekilval vastati: Raudmees (4). Veel pakuti Ämblikmees (3), Batman ja Hulk. 1 ei vastanud.

Eks äsja MM-il küsiti ju ka Tianat, mina teadsin, eks su poeg oleks ka teadnud, MM ongi nii tehtud, et igaüks vähemalt ühe punkti saaks.
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

2 punkti on tore küll, aga lisama pean ma need vist ise :D
Küsiksin ühte tuntud teleseriaali, mille esimese hooaeg linastus 2001-2002 ja mille tegevus toimus samal ajal, ehk kevadel 2002. Sarja viimane hooaeg linastus 2009-2010, kuid oma tegevuses oldi jõutud juba aasta 2018 sügisesse. Mis seriaal?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas polt »

Need võivad isegi meeleheitel koduperenaised olla?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

Ei, pidasin silmas ühte teist seriaali. Ehhki Koduperenaised on väga hea pakkumine, sest seal armastatakse ka hooaegade vahele tegevusajas mitmeaastaseid pause panna. Kuid minu arust puudub seal täpne arvestus, mis aastal seekord tegevus on... Vähemalt pole ma sellist infot kusagilt leidnud.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas arko »

mmm... äkki Lost, see nagu lõppes ära.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Ee, Kodu keset linna oli miski hüpe ajas, kui sõber Henry äkki imeliselt kähku kasvas :-)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
tanel
Postitusi: 393
Liitunud: 22.05.2009, 15:28

Re: Popkultuur

Postitus Postitas tanel »

Kodu keset linna ja Lost hakkasid hiljem. Esimest täpselt ei tea (aga kindlasti pärast 2003), aga Lost lõpetas kuuenda hooajaga.
Tuntumad sarjad, mille algus ja lõpp sobiks (st viimane oli 10. hooaeg) on vast Scrubs, 24 ja Smallville.
Vasta