Teadetetahvel 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
6628

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas 6628 »

Kilvalehe ja foorumi töös on tekkinud häired, selgitus on siin:
ÜLEMINEK PHP 5.2-LT PHP 5.3-LE 17. SEPTEMBRIL 2012 Kuna PHP versioon 5.2 on aegunud ning see ei ole enam ametlikult toetatud arendajate poolt, peame oma serveritel läbi viima PHP versiooniuuenduse versioonini 5.3.15. Uuendus toimub 17. septembril 2012.
Joomla! 1.5.x is not certified to work with PHP 5.3.0. You have to use a lesser version of PHP (e.g., PHP 5.2.9).
Versiooniuuendus oli meil niigi millalgi kavas, eks siis nüüd tuleb see ette võtta. Kas see võtab aega mõne päeva, nädala või rohkem, ei tea praegu lubada.

Kuna me adminipaneelile ligi ei saa, siis ei saa ka praegu luua uusi artikleid avalehele, avada registreerimisi ega teha muid täiendusi. Euroopa MV koduleht on tehtud uue versiooniga, nii et see toimib korrektselt.

Siinkohal olgu avaldatud täna saabunud info laupäevase Mälugigandi kohta.
Laupäeval, 22. septembril algusega kell 12.00 toimub Pirita Vaba Aja Keskuse peeglisaalis suur juubelimäng: 10. Hardi Tiiduse memoriaal - Mälugigant 2012. Esitatakse 100 küsimust 10 erineval teemal. See on individuaalvõistlus, kuhu juba aastaid on tulnud mälumängijaid kogu Eestist. Auhinnafond on rikkalik! Koostööpartneriteks on nagu alati Tallinna Kultuuriväärtuste Amet, Tallinna Keskaegne Restoran Olde Hansa, Gravex Balti, kirjatsus Koolibri jpt.

Ootame kõiki mängima!
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas ToivoK »

Tulen Mälugigandile m'ngima, pange, pln, kirja.
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Mälugigandile tulevad Särgava, Tarvis ja Koit
Sven

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Sven »

Sven Oidjärv ka.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Taivo »

Ma tulen ka mälugigandile. Pidi olema juubel koos vastavate auhindadega. Ühtlasi lubas Kubo, et see on tema võib-olla viimane mäng. (Rõhuga sõnal "võib-olla", sest seadis kunagi iseendale eesmärgiks 10. mänguni vastu pidada ja see on nüüd täitunud.)

Ahjaa. Mulle ei meeldi üldsegi tarkvaravahetus. Enne oli mul võimalik sisse logida pealehte külastamata: avasin foorum.kilb.ee, klõpsasin seal "Logi sisse" ja logisingi sisse. Enam seda võimalust ei ole. Avaneb sisselogimise vorm, sisestan andmed ja süsteem väidab, et olen sisse loginud, aga järgmisel hetkel näen, et see ikkagi nii ei ole, mulle ei näidata kasutajanime, punkte ega sõnumeid ja ma ei saa ühtegi teemasse oma nime all kommentaari lisada. Mul tuleb avada pealeht, seal "registreerumine" ja seal avaneb kuva paremas servas sisselogimise koht. Sealt sisselogimine õnnestub. Pealeht on seevastu minu arvutis ülimalt aeglane. Mul kulus täna sisselogimiseks koos õigete kohtade otsimisega terve tund. Edaspidi saan küllap kiiremini, aga ma siiski kaalun mnemomaratonist loobumist, kui ma sisselogimise aega alla veerand tunni lühendada ei suuda.

Peale selle läks tarkvaravahetusega minu avatar kaduma. Ma saan küll selle uuesti üles laadida, aga ma siiski mainin.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Ma tulen siis j'rgmine aasta. Kui ikka on viimane kuboniir.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas holte »

Imelik, mul pole mingist tarkvaravahetusest mingit negatiivset ega
positiivset märki, avatarihani on ka täitsa alles ja logib mis mühiseb.
Üldjoontes see positiivne muidugi ei ole, parem oleks juba, kui kõigil
on midagi häda, aga ühtemoodi. Kui kõikidel on erinevad sümptomid, ei
saa tontigi aru, kus ja kes vigane on.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Kaspar
Postitusi: 20
Liitunud: 30.01.2009, 16:07
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Kaspar »

Eilse tarkvaravahetuse negatiivsed mõjud nii Kilvalehel kui Kilvafoorumis peaks olema tänase seisuga kõrvaldatud. Eile ei õnnestunud endalgi sisse logida, täna peale mõningast googeldamist ja koodis tuulamist õnnestus sisselogimise viga esmapilgul kõrvaldada. Enda arvutis õnnestub sisse logida IE, Firefoxi ja Chrome brauseritega nii tava- kui incognito režiimis; Aare kinnitab, et Safari töötab ka.

Antud serveriuuendus oli sellise iseloomuga, et sellest tingitud vead peaksid esitama ka veateate ning neid võis viimase kahe päeva jooksul hulganisti näha. Endale tundub, et kõik peale ühe esilehel oleva deprecated e. vananenud funktsiooni veateate on kõrvaldatud. Kui keegi märkab midagi, siis palun andke sellest teada võimalusel koos veateatega.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas his master's voice »

6. novembril pidavat järjekordne jalgpallimälumäng tulema.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Kui tuleb samasugune nagu eelmine aasta siis ei näe küll põhjust osalemaks. Kusjuures ma saatsin isegi Avile 16 näidisjalgpalliküsimust, mida sai spordimuuseumi sektsiooni käest küsitud Pärnus. Vastanud ta ei ole. Ju otsib mingeid Rootsi 2.liiga klubisid välja, kus mõni eestlane on kunagi testimisel käinud.
Kui keegi ikka päris jalgpallimängu teeks-mitte Jalka ajakirja põhise mnemoriini , siis tuleks küll Pärnust kohale.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas külaline »

Loodus tühja kohta ei salli, küll teised siis mängivad. Sel mullusel polnud midagi viga, isegi vaatamata sellele, et seal alliku näidisküsimusi polnud.
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Mälugigandil võitis tavapäraselt Salis, teine Põder, kolmas Maiste.
Mäng oli täpselt selline nagu ikka, osalejaid oli umbes 25
Sven

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Sven »

Kuna mul ei ole DVD-mängijat, siis pakun parematesse kätesse soolovastuse eest auhinnaks saadud DVD "Moneyball" Brad Pittiga peaosas. Andke teada, kes tahab kaupa teha.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas tauno »

Sven, sul läks veel hästi, Moneyballi võib patuga pooleks korra vaadata. Mina sain filmi Bad Ass :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas cadman »

No kui veidi aidata, siis juba päris vanadki arvutid loevad DVDd. Media Player on kah enamikul peal olemas, kel patsiga Linuxipoisid pole seda üles sättind ja kui on, siis on ka sellel vastav lahendus. Aga ega ma saa kah sellest aru, miks ühekordseks tarvitamiseks sobilikke asju auhinnaks anda. Kui seda edasi arendada, siis vóiks ju noorematele anda ka ... :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta