Spordimängud

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
pedastik
Postitusi: 120
Liitunud: 06.06.2005, 23:29

Postitus Postitas pedastik »

Rait Männik veedaks kah meeleldi paar pärastlõunast tundi Atlantises, kauemaks väga ei saa jääda, sestap küsin igaks juhuks:

kas mõnes Virumaale veerevas autos oleks pärast spordimängu koht, kuhu mahutada üks kasinate teadmistega ja tagasihoidlikult tüsenenev tegelane? Mina, st. Sihtpunktiks sobiks nii Jõhvi kui Rakvere. Pea-asi et Viru :)

51 19 369
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kui sa kuidagi muidu ei saa siis võin su kuni Rakvereni transportida kuid selleks tuleb mäkurite bussiga alles Mäosse sõita ja sealt võin edasi viia.Kuid kui leiad parema variandi eks ise tead.Spordikilval saame kokku leppida.Mart Vellama
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Postitus Postitas Veiko »

Tartu spordimängu materjalid on kättesaadavad:
Küsimused/vastused: http://www.server.ee/~veiko/kilb/sport1810.doc
Punktitabel: http://www.server.ee/~veiko/kilb/sport1810_punktid.xls
Spordikilva karikasarja seis: http://www.server.ee/~veiko/kilb/spordi ... kas_II.xls

Kahe 18. oktoobri Tartu mängu kokkuvõttes olid kolm tublimat Matis Song, Jevgeni Nurmla ja Illar Tõnisson.

Mäng polnud lihtsate killast, samas ei tulnud ühtegi nulliringi ja isegi soolosid mitte. Kindlasti tasub märkimist see, et tugevatel soomlastel (kolme peale viimase 12 aasta jooksul 8 spordikilva meistritiitlit) ei lubatud domineerida, isegi kui rehkendusse võtta ainult Eestiga mitte seotud küsimusi. Järgmise aasta maavõistlust arvestades positiivne tõdemus.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Andrei Borissov on hetkel mitte lihtsalt TVMk rivistuses vaid lausa meeskonna kapten. Kui keegi leiab kusagilt Eesti koosseisu sloveenia vastu siis pange siia üles.Ise küll nagu mäletan, et mees oli rivistuses.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Postitus Postitas pnberg »

http://www.jalgpallihaigla.ee/?id=108&keel=ee järgi polnud Borissovit koondises. Borissovi koondisedebüüdi kohta ei õnnestunud infot leida.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Vähemalt Sloveenia mängus küll Borissovit ei olnud.Koosseis oli selline.Poom,Hepner,Prins,Kaljend,Lindmaa,T.Kallaste,Linnumäe,Olumets,Reim,Ratnikov,R.Kallaste,Alonen,Kirs,Kristal ja Pustov.Borissov tegi minu andmetel debüüdi alles 1993a Eesti Itaalia mängus.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Varus olid kes väljakule ei saanud.Tohver,Lemsalu,Hohlov,Lindmaa,Aleksander semjonov ja Rajala.
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Postitus Postitas pnberg »

Jalgpallihaigla lehelt leiab, et Borissov tegi debüüdi 20.02 Soome vastu, mil tal tegelikult veel puudus Eesti kodakondsus.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Siis kõik korrektne. Lihtsalt mulle oli uudis, et Olumetsa veel platsile lastakse.Borissov peaks ühtlasi olema ka hetkel vanim meistriliigas kaasa tegev mängija.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar

Postitus Postitas illar »

Kuna siia foorumisse eestlaslikult rohkem viiksumist kui kiitust jõuab, siis pean vajalikuks ära märkida, et minu arvates on endiselt tegemist parima korraldusega mälumänguga Eestis. Küsimuste osas on hinnang subjektiivsem, aga mulle väga meeldib Tartu spordimängude suhtumine, et sport ei ole ainult olümpiaajalugu ja kergejõustik ja samas, et Aseri jalkamehed või Eesti puupallurite eliit ei vääri tülitamist.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Küsimused ja korraldus olid väga head-vastasel korral poleks ma spordiindividuaalil lihtsalt osalenud!Ainus mure ongi see, et latt sai liiga kõrgele aetud ja igal teisel mängul tuleb nüüd kibeda kahetsusega nentida et--Mäletad kuidas Atlantises oli-see spordimäng... :)
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mul on paar küsimust seoses selle 11.jaanuari spordimänguga Tootsis. Suhtlesin Kaia Kergega Tootsist. Kuulsin et Timo Tarve oli lubanud mängu teha, kõik auhinnad välja ajada ja üleüldse kõik pidi kukimuki olema.Tootsi poolt olla ainult kohta läbiviimiseks vaja. Selles osas pole probleemi videoprojektor, mänguruum ja lauad ja paberimajandus tuleks Tootsi poolt.

Mina isiklikult Timo orgunni ei usu. Ja ise ei kavatse ka küla mööda kerjama hakata. Küsimusi on mul üks pinutäis juba ette valmistatud , teiste kohalike tegijate käest juurde ka tellitud. Aga seda muud orgunni mina põhimõtteliselt ajama ei hakka. Maksimaalne mis ma teha võin on see, et tund aega peale Paikuse pildika lõppu -Viin samas saalis oma küsimustega spordipildi läbi. Aga auhindade ja muu sellisega ma küll tegeleda ei ole planeerinud.(loomulikult võin ma ka põrutada peale Paikuse lõppu Tootsi -aga päris heast südamest ma seda teha ei kavatse)
Seega otsustage seal isekeskis ära, mis selle Tootsi mänguga saab.
minu saab kätte ka tel 538 70 669 ja allik@kilb.ee on mu meilikas.
Viimati muutis polt, 03.11.2008, 15:13, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Kas sa oled ikka õige telefoninumbri siia pannud?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Nüüd on number ka õige!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Spordimängud

Postitus Postitas polt »

Kas oleks kusagilt kellegil võimalik hankida selle koolinoorte spordikilva finaaliküsimusi. Ma tahaks täitsa näha mida see Valdre koolilastele ette söödab ja kas on lootust, et sellest mängust tulevikukilvareid ka tuleb?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta