Kloostriturniir

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

Irw. Ju on siis sertifitseeritud professionaalid need tunnistanud tiitkuningalikeks :D Ainult, et kas siis saab kurta, et keegi ei taha aidata. Ikka rohkem seda, et kingitud hobuse suu vahitakse hoolsalt üle ja makstakse tuntud jopedele. Nagu Eestis see ümberjagamine kombeks ongi.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas illar »

Püüdes eelnevaid postitusi omavahel siduda, siis pole küll ise küll ühelgi kloostriturniiril käinud, a olles kilvalehelt vaadanud sealseid küsimusi, on mul raske uskuda, et need on EML-i arvates sellise kvaliteedi ja struktuuriga, et üritus võiks kandma hakata EMV nimetust (olgu siis kolmikute või kellegi muu oma). Tihti ei saa aru, mida üldse küsitakse, tekstist on puudu sõnu jne. Ja milleks üldse täiendavat EMV-d on vaja, kui kvaliteetseid küsijaid on EML-i arvates niigi raske leida?

PS minumeelest on ka kiitvaid postitusi foorumis suht tihti, kus mängutegijatele tunnustust avaldatud ja olen isegi seda jõudumööda teha püüdnud. Paraku kütab igasugune jama tahes-tahtmata rohkem kirgi, sellest ilmselt ka rohkem negatiivseid postitusi.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas tauno »

lisaksin siia vahele rõõmusõnumi: peagi on ilmumas Toomas Anni elulugu !
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas Henry IX »

Ke see on? Kas Arro Anni sugulane?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

Sa pole originaalne. Seda on küsinud veel suuremad omateada erudiidid: Marko Reikop, EW teeneline zhüriikompetent Mihkel Raud jpt. Kui see on see Toomas Anni. Et see on sedajagu küsimus, mis kvalifitseeritud ja sertifitseeritud erudiitidele üle mõistuse raske. :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas Aare6631 »

illar kirjutas:Püüdes eelnevaid postitusi omavahel siduda, siis pole küll ise küll ühelgi kloostriturniiril käinud, a olles kilvalehelt vaadanud sealseid küsimusi, on mul raske uskuda, et need on EML-i arvates sellise kvaliteedi ja struktuuriga, et üritus võiks kandma hakata EMV nimetust (olgu siis kolmikute või kellegi muu oma). Tihti ei saa aru, mida üldse küsitakse, tekstist on puudu sõnu jne. Ja milleks üldse täiendavat EMV-d on vaja, kui kvaliteetseid küsijaid on EML-i arvates niigi raske leida?
Minu teada pole EML juhatuses seda ideed kunagi vähegi tõsiselt arutatud (kui üldse). Ettepanekuid võib muidugi igaüks teha, pole tähtis, kas ta on EML juhatuse liige või mitte. On olnud näiteks ka ettepanek püsti panna karikasari kolmikutele, mis siis peamiselt toetuks kloostriturniiridele. Ei ole ei kolmikute EMV ega karikasarja poolt, ja asi pole küsimuste kvaliteedis (pole ammu neist osa võtnud ega saa ka seisukohta võtta). Lihtsalt ei tahaks EMV medaleid devalveerida. Ja karikasarjal pole nii piiratud tegijate arvu puhul mõtet. Ja sarja laiendamiseks pole kohta kalendris, tegijaid ega tõenäoliselt ka piisavalt huvilisi. Küll aga olen ammu imestanud, miks Kloostriturniiril mingit ühest mängust kaugemale ulatuvat arvestust ei peeta. Olgu siis hooaja kokkuvõttena või FIFA edetabeli eeskujul (võttes arvesse näiteks viimase 12 kuu kõik mängud). Selle sarja raamides võiks see teatud huvi ju pakkuda.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas Aare6631 »

cadman kirjutas:Irw. Ju on siis sertifitseeritud professionaalid need tunnistanud tiitkuningalikeks :D Ainult, et kas siis saab kurta, et keegi ei taha aidata. Ikka rohkem seda, et kingitud hobuse suu vahitakse hoolsalt üle ja makstakse tuntud jopedele. Nagu Eestis see ümberjagamine kombeks ongi.
Siin postituses on küsimusi tunduvalt rohkem kui vastuseid.
1. Kes on autor? Mõni ehk teab, mina igatahes mitte.
2. Mitu hobust ta on kinkinud?
3. Kes on meil sertifitseeritud professionaalid?
4. Kelle küsimused on tunnistatud kuningalikeks? Mitut mittetunnustatud jopet autor oskab nimetada?
Kui mul on au olla arvatud sertifitseeritute hulka, siis julgen kommenteerida Fedya postitust. 2009/2010 hooajal oleme teinud koostööd koolide finaali kokkupanekul. Seal on 6 Fedya küsimust sees 10-st. 2-3 ootavad oma järge uue hooaja eelvoorus. Rapuntslit me pärast maakilva finaali, kus see 100% ära vastati, küsima ei hakanud. Milles on probleem?
Turu üksikmänguks ootan endiselt küsimusi, ka Fedyalt. Pole ta seni ühtki saatnud, nii pole ka olnud midagi kuningalikuks kuulutada.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

6631 kirjutas:4. Kelle küsimused on tunnistatud kuningalikeks? Mitut mittetunnustatud jopet autor oskab nimetada?
Kui mul on au olla arvatud sertifitseeritute hulka, siis julgen kommenteerida Fedya postitust. 2009/2010 hooajal oleme teinud koostööd koolide finaali kokkupanekul. Seal on 6 Fedya küsimust sees 10-st. 2-3 ootavad oma järge uue hooaja eelvoorus. Rapuntslit me pärast maakilva finaali, kus see 100% ära vastati, küsima ei hakanud. Milles on probleem?
Turu üksikmänguks ootan endiselt küsimusi, ka Fedyalt. Pole ta seni ühtki saatnud, nii pole ka olnud midagi kuningalikuks kuulutada.
No hakkabki pihta. Ma lihtsalt ütlesin, et mina pole partei liige, soovitajaid ei oma ja ankeeti ei esita. Ja oletasin, et miskit peab ju siis neil küsimustel häda olema.

Kõik, pole põhjust põdeda. Kui leiate, et ego on haavatud, pöörduge kohtusse. See annab ka nõutavad jälitustegevuse load ja muu tarviliku.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas Aare6631 »

Ma ei näe kuskil haavatuid. Aga kurb olen küll, sest nüüdsest tuleb vist foorumit võtta nagu suvalist p**dikuseina...
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas holte »

Ei hakka siin midagi pihta - mõnel eelkirjutajal on lihtsalt mingi kerge skisofreeniavorm,
mis eeldab, et küllap ikka kedagi (eriti teda ennast) usinasti taga kiusatakse ja mõned
on väga võrdsemad. S. t, natuke ehk ongi võrdsemad, aga asi selles, et kui küsimusi läbi aastate
suht' üks seltskond toodab, siis minnakse lihtsalt "kindla peale".
Pigem on küsimiste probleemis ilmselt tegu sellega, et ollakse küllaltki äraootavad - korraldajad
ootavad, et potentsiaalsed küsijad neile küsimusi saadaks, viimased aga, et korraldajad
neile palve esitaks. Nii passitaksegi tee kahes otsas, ei ole siin asi sic!-rahas ega ka muudes
sic'ides, lihtsalt selline mugavalt sick olukord.
Kui EML juhatuse nimel palutaks kellelgi küsimusi teha, ega paljud ikka ära ei ütleks. Natuke
ikkagi uhkuse asi ka mu meelest - EMV-le küsimusi teha. Aga siit küsimus, kas EML on korralikult
palunud kunagi mõnel värskemal tegijal või siis nn. "kolmanda koha meeskonnal" küsimusi teha?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

6631 kirjutas:Ma ei näe kuskil haavatuid. Aga kurb olen küll, sest nüüdsest tuleb vist foorumit võtta nagu suvalist p**dikuseina...
Ometi kirjutas keegi selle oma kiunuva kõneviisiga iseenese käega peldikuseinaks. Mulgi kurb, aga ehk Tauno annetab uute kvaliteetküsimuste saamiseks ja leina leevandamiseks oma reklaamitud raamatu?

Mis muidugi puutub vahepeal tekkinud Holte kommentaari, siis tundub selles uba olevat. Põhiliselt küll küsimuste saamise poolelt. Mis aga puutub sellesse, et kohaliku tähtsusega sisering alati ja hoolsalt kõiki isikuandmeid ja Isamaa hüvanguks tehtu teeneteloendit nõuab, siis tasub vaadata - need saadavad pea iga ebameeldivat kommentaari. Ja meeldivuse hindajad on ju alati samad. Samas ma siiski oletan, et kui ühed end reklaamivad vaid kui kõva raha eest küsivad professionaalid, siis on kujunenud asi veidi samasugune, kui selle "Teeme Äraga". Metsavahid koondame ja siis korraldame sama raha eest leninlikke laupäevakuid, makstes reklaamifirmadele ja projektijuhtidele.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas tauno »

ma annan iga aasta auhindadeks üsna arvestatava koguse raamatuid, aga toomas anni ei kuulu minu kompetentsi ega tööplaani

aga holtel on natuke ikka õigus, seda paranoiat on natuke paljuvõitu nagu elukutselisel dissidendil. põhimõtteliselt saaks enam-vähem igaüks mängu teha, kes ainult tahaks. kogu aeg on ju küsijaid puudu, sest kõik tahavad mängida, mitte ise panustada. jah, uus nägu ei saaks kohe üksi väga olulist mängu teha, sest küsimuste tegemisel oma spetsiifika, peab olema kursis ka läbi käinud küsimustega jne jne. aga kindlasti saab üsna lihtsalt üheks küsijaks nö küsijate meeskonnas.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

tauno kirjutas:ma annan iga aasta auhindadeks üsna arvestatava koguse raamatuid, aga toomas anni ei kuulu minu kompetentsi ega tööplaani
Et kohe ise käid ja ostad ja siis annetad? No ei usu hästi seda muinasjuttu. Aga sellega võiks siiski proovida näiteks Sten Roosi muinasjutuvõistlusel laineid lüüa. Aga Anniga ju ikkagi mingi pistmine on, nagu allpool väitsid? Kus muidu seda teada võid, et kohe tuleb.

Kui tõsisemalt, siis mu meelest on seal Holte jutus ainus uba selles, et olukord on pigem halenaljakas. Ka selles mõttes, et mõni mees vist suudab soovi korral kõikjal ka hemorroide näha ja muid selgeltnähtavaid diagnoose panna. Miks mitte kandideerida ka selgeltnägemise järgmise hooaja saatesse. Kvaliteettelevisoon ju ainult võidaks. :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
vispel

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas vispel »

cadman, kas jälle tsüklis?
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas holte »

asi hakkab jälle kliiniliseks minema - cadman, äkki võtad ikka
tabletid ära, enne kui jälle siin nutma hakkad, et magada ei saa?
Sinu puhul ei mõju see vindikeeramine hästi, kaotad järje ja hakkad
pehmelt öeldes segast peksma.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta