Kloostriturniir

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

No M.O.T.T. :lol: Eks kvaliteetmäluritel ole omad kvaliteetnaljad.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas tauno »

muhaha, läheb jürilinaks :) olen nii omast taskust kui firma arvelt auhinnaks raamatuid andnud, rääkimata koopiatest jms kuludest, mis kõik oma taskust
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

Paistab jah. Eks kõik vaata, kuidas oma kaela võetud asjaga oma jõuga toime tulla. Ja et nüüd end nende annetamistega raskustesse seataks, no seda kah ei usu. Eks haritud demagoogi tunne ära sellest, et asjast rääkimise asemel ta üritab jutu igal poole viia, aga ei vasta. Mulle jäi segaseks see seos reklaamitud peatseltilmuva Toomas Anni elulooga. Seda nii lõime teemaga kui hilisema igasuguse seose eitamisega. :lol:

Mul küll firmal koopiamasinat pole, aga skanner ja laserprinter on, et kui... Aga vast aitab naljadest.

Tulles küsimuste juurde, kahtlen, kas niiväga ikka keegi riskiks end taolisele lingvistilis-allikukriitilisele seltskonnale neid isegi raha eest teha. Nii suurt raha ei saa ju küsida, kui see eelekspertiiside maht peaks olema. Et erinevalt Holtest ma arvan, et oleks ikka küsimisest keeldujaid küll. Olgu tasuta või palga eest. Ehk on probleem lammastes, et ei mahu lauta ära, olgu see kuisuur tahes? Aga neid kõikvõimsaid amatöördiagnostikuid on siin hulgem, seda küll.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas holte »

cadman, siin aitab segadustest ehk pisike tausta tundmine, me üldiselt teame,
et tauno on tegev kirjastamisvaldkonnas. Ja seega on ju arusaadav, et ta saab
mõneti lihtsamalt selle valdkonna auhindu. Auhindade puhul pole reeglina viisakas
ju kohe põtkida, et "a' mis Sa ise välja käisid?". Kas ja mida hindama hakata?

Ise kujutan ette, et tauno võib hariduslikel eesmärkel oma iroonilisel moel nii
üht kui teist välja käia..

ajah, vaat see toomas anni oli küll nüüd ilmne nali, mis nüüd mälurite huumorisse puutub -
niipaljukest kui mina sest aru saan.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

holte kirjutas:Kas ja mida hindama hakata?
Hindaks siis naljade vaimukust? Näiteks Sa ise oled täna vist teeninud vähemalt taas oma 76 punkti või mis? Annaks ehk rohkemgi, aga mul pole (naerukoht). Sõbrale pole kunagi millestki kahju. Või mida Sa tahad?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas tauno »

te olete nii armsad kui vihastate
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

Irw. Ma pole absoluutselt täna vihastanud. Aga sellest viimasest seosetust jutust ma lihtsalt ei saanud aru. Samas, ma ei suuda selletasemelisi järeldusi iialgi teha, kui Holte. Ja ega väga püüagi, kui aus olla.

PS. Mis aga puutub seltsimehesse "hääl saalist", siis mind küll ei huvitagi taolise isikuandmed, isamaalised teend või mis iganes.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas holte »

mul võib see viga olla küll, et ma püüan igas inimolluse liigutuses mingit tahet või
soovi järeldada. Samas ei tea ma muidugi, mida nüüd cadman on järeldanud, et
mida holte on järeldanud ja kelle või mille kohta. Samas näitab statistika, et ma olen
üsna keskpärne mälur, nii et ei peaks kartma, et keegi mind siin eriti eriti kaitseb,
vandenõutoreetikud leiaks mu jorinaid ilmselt IGA natukegi mnemovenna kohta.
Ja ma möönan, et viriseda on lihtsam kui ise maailma parandada.
Kui nüüd mu jorinaid järjestada, on
1. poldi meeleline düsgraafia
2. cadmani udu
3. EMLi rahapoliitika

Ja nendel teemadel ma jorisen võimalustmööda edasi
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas polt »

Meeleline düsgraafia-ma igaks juhuks kasutasin võõrsõnastikku enne kui seda postitust kirjutama hakkasin.
Holte sa mingit kraadi ei tahaks selle meelelise düsgraafia teemal kaitsta-me võiks isegi koostööd teha või mida iganes. :D
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

Oijah. See on hea, kui inimene oma proriteedid taoliselt lihtsalt ja arusaadavalt sõnastab. Paraku peaks nüüd järgnema mõistete ühtlustamise etapp, et jutt oleks võimalik konstruktiivseks pöörata. :roll:

Alustaks ehk sellest, mida näiteks tähistab lingvistilisverbaalselt Holte mõiste "udu" ja juttu jätkub kauemaks :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas holte »

ärgem ühtlustugem
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas holte »

polt kirjutas:Meeleline düsgraafia-ma igaks juhuks kasutasin võõrsõnastikku enne kui seda postitust kirjutama hakkasin.
Holte sa mingit kraadi ei tahaks selle meelelise düsgraafia teemal kaitsta-me võiks isegi koostööd teha või mida iganes. :D
Kraadid kahtlemata, kui Sa, kallis, juba abivahendeid kasutad, siis on ju võimas.
Vaata veel "meelika" ka üle, sealt pidavat termin "meeleline" tulema.

Cadmani udu parim näide ongi eelpool, kui järgneb "konstruktiivne", siis võiks ju arvata, et
miskit arusaadavat võiks ka kirjapandus olla. Mina julgen ennast küll nii lolliks tunnistada, et
näiteks herr Cadmani produtseeritud popkultuuri või ka muu teema küsimustest ei saa ikka
esimese hooga mitte õhkagi aru. Ma olen ka suht juhm inimeseloom muidugi, ja mingit regivärssi
on minusugusel tüütu lugeda. Ja ma kaldun arvama, et ma mitte ainuke ei ole.
Samas on vahva, kui ühiskonnas on poeet - samas ta aeg-ajalt seotakse puusse.

p.s pimedad laskesuusatavad muuseas, heli järgi lastakse
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas cadman »

Einojah, see jutt läheb juba tõsiseks. :roll: Kui Sa ühest lihtlausest koosnevast küsimusest aru ei saa, siis on asjad tõesti pahasti (no ma olen üritanud Sulle vastu tulla vaata näiteks viimast küsimust). Aga ei oska aidata.

Mis nüüd puutub sellesse adaptsiooni, et lasevad heli pihta, siis see pole päris seesama, mis laskesuusatamine. Reisisaatja on ka veel kaasas. Ja omaette teema, et nende adaptsioonidega minnakse mu meelest siiski juba (vähemasti) veidi liiale. Aga see on vist juba hetkel liialt keerukas tekst, et Sa aru saaks. "Udu" mõiste läks aga kahjuks veelgi udusemaks. Aga ehk oleks aeg teha selle Sinu suure maailmavalu jaoks omaette lõim, kus Sa siis saaks uhkes üksinduses oma muresid kurta? Kloostriturniiriga ega algse teemaga sel pole ju miskit ühist. :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas holte »

laskesuusatamiseks seda nimetatakse.

Mis see Su ühelauseline küsimus oli?
äkki annad ka vastusevariandid ette, ma ei pruugi igas kohas kah küsimust tajuda.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Kloostriturniir

Postitus Postitas tauno »

on jäänud loetud päevad toomas anni eluloo ilmumiseni !!!!
Vilniuse Žalgiris
Vasta