Teadetetahvel 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Kas Vändra karu toimub ikka? Laupäeval peaks kalendri järgi üritus olema. Lateksis ja piitsaga tüdrukud on minu jaoks tiba kallid aga tekkis selline massohistlik meeleolu. Peab kevadisteks eestikateks trenni ka tegema ju...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Aare6631 »

Siinsamas teemas oli Mari Nuudi info juba paar nädalat tagasi:
2012 Vändra Karu toimub 6. oktoobril 12:00 - 15:00 Vändra Kultuurimajas
Kavas 60 küsimust - Andrus Ütt ja Mari Nuut
Osalemistasu 4€
Avatud baar
Auhinnad
Info: mari@vandra.ee ; mari.nuut@mail.ee
tel 4447736

Üritus on kilvakalendris suvest saadik omal kohal ja eile õhtust on üleval ka oktoobrikuu kalender. Tarkvarauuenduste tõttu registreerimist kilvalehel ei ole võimalik korraldada, enne kui oleme üle läinud uuele versioonile. Sellega läheb aga veel aega.
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Vändra tulevad Särgava, Tarvis ja Koit
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Poldu jutul on sisu - Vändra Karu võikski ümber nimetada eel-eestikateks, mis annaks hästi aimu küsimuste valikust, tasemest, raskusastmest, jne. Soovitan Vändra Karu tegijatel juba täna Räpina meestega selle eesmärgi nimel koostööd teha. Ka Keila paarismäng, mis on kavas veebruaris, võiks selles suunas mõtteid arendada. :)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Matis »

his master's voice kirjutas:Poldu jutul on sisu - Vändra Karu võikski ümber nimetada eel-eestikateks, mis annaks hästi aimu küsimuste valikust, tasemest, raskusastmest, jne. Soovitan Vändra Karu tegijatel juba täna Räpina meestega selle eesmärgi nimel koostööd teha. Ka Keila paarismäng, mis on kavas veebruaris, võiks selles suunas mõtteid arendada. :)
Kuulge lõpetage tited nüüd oma lasteaed ära. See on juba Räpina tegijate mõnitamine, kui Vändra puhul saab veel küsimuste taset ette heita, siis Räpina omadele teete enam kui liiga. Ise kohal ei käi, siis ärge mõnitage ka. Üks asi on asjalik küsimuste analüüs, teine asi on lahmimine. Ja praegu on lahmimine.

Tervitades Matis Song
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Jah! Räpina individuaali pidi ju tegema Naruskberg ja Co -seega vähemalt üheks mänguks tuleb nagunii kohale minna. Ära lahmi Igor!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Allar Viivik

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Allar Viivik »

Tere!

Polt ei suuda ju Keilasse kohale tulla. Talle piisab ju ka enda mängudest, mida ta iseendaga mängib.

Allar
külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas külaline »

Tundub, et see lahmimine on saanud justkui heaks tooniks. Alles see oli kui üks suurmeister tegi Kloostriturniiri pihuks ja põrmuks, kuigi küsimusi eneseid pole tänaseni kuskil näha (või ma olen pime?). Muidugi on see ka jama, et senini pole mängu näha aga kritiseerida seda, millest ei ole aimugi, pole ju seegi just kõige konstruktiivsem. Loomulikult võib teha üldistusi kui vaadata üle viimaste aastate mänge aga äkki oli tänavu nats teistsugune see asi? See, et isegi võitja 50% kokku ei saanud, on küll mälumänguliidu poolt kehtestatud reeglite eiramine ja sellega võikski liit tegeleda aga mängude (mitte ainult Pirita omade) sisulise poole kohta kehtib ikka reegel, et mis ühele meeldib võib teisele üldse mitte meeldida. Ja pahandada tegijate suhtes ei tasu tegelikult kunagi.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Allar Viivik kirjutas:Tere!

Polt ei suuda ju Keilasse kohale tulla. Talle piisab ju ka enda mängudest, mida ta iseendaga mängib.

Allar
Vaatasin eelmise hooaja reitingu üle. Allar Viivik osales ühel arvesse minevas mängus. Maakilva finaalis. Minul läks mänge arvesse 10. Allar võta sõber kaasa ja tulge Vändrasse mängima-ma maksan bensuraha kinni kui vähemkui 10 punktiga peksa saate. NB Vändra on tõenäoliselt kõigist Eestis korraldatavatest mälumängudest minu profiiliga kõige vähem sobilik.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas ToivoK »

Kohalolnud (ja muidu kuulnud) võivad ju minu yle lõpmata tagaselja ilkuda, et ma Anjuta Veskit ära ei tund, aga
- ma olen lausa paberitega vaegkuulja,
- kui ma seda lõõritamist kuulma hakkasin, siis olin kindel, et nõnna ei saa mingi professionaalne laulja kyll esineda, see peab olema mingi amatöör, kes kunagi ja kuskil ja miskilpõhjusel mikrofoni ette sattus.
Seda selleks.
Viimastel aastatel (kui võimalik) olen käinud nii Pirital kui Vändras ning kavatsen tänavugi Vändrasse minna. Miks ei peaks/ei võiks. Ideaalset mängu pole ju olemas. Kõik on lõppeks oma mõtlemise/mõtlematuse taga kinni.
Ms kui peegel näitab kõverpilti, siis kae kõverpeeglit.
Allar

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Allar »

Ma arvan, et Vändra karu jääb tänavu minust puutumata! Kui Polt soovib, võib seal vabalt mängida!!!

Allar
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas arko »

Lugesin pressiteadet ja vahendan seda siia. Rohkem infot ei oma.

Nõmmel algab mälumänguturniir

Oktoobris algab Nõmmel kuni kevadeni kestev mälumänguturniir. Esimene mälumäng toimub 23. oktoobril, alates novembrist aga iga kuu teisel teisipäeval kella 18–20 endises kinosaalis aadressil Pärnu mnt 326.

Mälumängust on oodatud osa võtma kolmeliikmelised võistkonnad nii Nõmmelt kui mujalt. Mängus osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine (nii võistkonna kui mängijate nimed) kuni 16. oktoobrini e-kirja teel aadressil jukko.nooni@tallinnlv.ee.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas mrali »

Olen seni suht vait olnud neid kraaklemisi lugedes, aga - mõnel mehel, kes siin ainult Allikut manab, oleks aeg peeglisse vaadata. Ja ühtlasi arvan, et kaalumisele tuleks võtta ka vastava mängujuhi mängude teema Eesti paariskarika kontekstis. Tõsiselt.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Allar Viivik kirjutas:Tere!

Polt ei suuda ju Keilasse kohale tulla. Talle piisab ju ka enda mängudest, mida ta iseendaga mängib.

Allar

Tegin huvipärast statistikat. Nendel mängudel mida ma eelmisel hooajal korraldasin oli keskmiselt 52 osalejat.
Palju sul Viivik oli?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Aare6631 »

Vaatasin huvi pärast järele: Paikuse paarismängus oli 21 paari pluss väljaspool arvestust 5 võistkonda. Keila paarismängus oli 22 paari.
Vasta