Teadetetahvel 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Ma ilmselt tulen, aga ma saan kindlama ja täpsema vastuse anda laupäeval.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas tauno »

ma toetan seda seisukohta, et oleks päris mäng ka, siis ajaks ennast garaažist välja
Vilniuse Žalgiris
kylaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas kylaline »

Kes veel tahab osaleda laupäeval, 25.veebruaril kell 12 Keila paariskilval (mäng toimub linnavalitsuse saalis), saab siin registreerida. Paaride arvu teadmine on oluline värvikoopiate tegemisel.
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Andres Ammas-el homme esimene juubel. Kulla Andres, ole terve ja tore edasi! Ja kuuluta kilvaasju raadios ka tulevikus. Hiiu, Lääne ja Harju kilvasõbrad.
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Kas mitte ülehomme 25-l.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Ma mainiks tagasihoidlikult ära, et Vorobjov jagas eestikatel Eesti maleliidu andmetel esimest ja teist kohta aga mingi Bergeri järgi on turniiritabelis eespool hoopis keegi kodanik Jezov.
Minu hinnangul muudab see sita küsimuse Keilast veel sitemaks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Ma mainiks tagasihoidlikult ära, et Vorobjov jagas eestikatel Eesti maleliidu andmetel esimest ja teist kohta aga mingi Bergeri järgi on turniiritabelis eespool hoopis keegi kodanik Jezov.
Minu hinnangul muudab see sita küsimuse Keilast veel sitemaks.
Küsimus küsimuseks. Aga õigus keilakatel
Toimus järelmatš, kus Vorobjov võitis Ježovi pärast mitmeid lahinguid. Loe ise maleliidu uudisthttp://www.maleliit.ee/en/uudised.html?start=200
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas holte »

ma lugesin mingit uudist, kus Vorobjov võitis Eesti meistritiitli lisamatšiga.
Nii et pole sel küsimusel vist häda miskit. Mind huvitaks pigem lendavtankimise
tehnoloogia kopeerimine imetajate suguaktist..
Lõbusat oli ka, näiteks Tuuba kuninganna Iokaste.

Ja muidugi oli ka "häid" küsimusi, näiteks Salise oma. Isegi pilt oli sama, mis
siin Maratonis. Mis näitab, et siin tuulamine võib tulla kasuks.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Matis »

[quote="holte"]ma lugesin mingit uudist, kus Vorobjov võitis Eesti meistritiitli lisamatšiga.
Nii et pole sel küsimusel vist häda miskit. Mind huvitaks pigem lendavtankimise
tehnoloogia kopeerimine imetajate suguaktist..
Lõbusat oli ka, näiteks Tuuba kuninganna Iokaste.

Ja muidugi oli ka "häid" küsimusi, näiteks Salise oma. Isegi pilt oli sama, mis
siin Maratonis. Mis näitab, et siin tuulamine võib tulla kasuks.[/qu
Vähemalt Tuuba parandati suuliselt Teebaks.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Jah, lendavad imetajad, kes lennu pealt suguühtesse astuvad? Ma igaks juhuks täpsustan lohed ja draakonid on ikka kahepaiksed või roomajad ju. Lohed igatahes kooruvad munast. Seega imetajad nad vist ei ole. Tegelikult on lohede suguelu üldse siiani halvasti uuritud aga loodetavasti toob draakoniaasta endaga kaasa uusi teemakohaseid publikatsioone.

Maleliidu kodulehekülg on sitt. Kui võtta lahti viimaste aastate meistrivõistluste tulemused on kirjas, et eelpoolmainit kaks kodanikku jagasid esikohta.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas holte »

Vaatasin siis ka... Ega ausalt öeldes nüüd lehte suurt kiita ei saa, seal peab prae kõrvale võtma, et
midagi leida.. Aga lõpuks leidsin sealt lihtsalt tabeli ja see ongi lihtsalt tabel, kohti ju ei ole.
Üsna masendavate elodega tüübid mängivad meil Eesti MV-d, peab ütlema ja finaali peale üks
fide meister.

Keila küsimustest tuli üks omapärane seik veel meelde - ei oska öelda, on see hea või halb, aga vist
esimest korda on (juletud) küsida kaks korda järjest küsimus, kus vastus on küsimuse sõnastuses sees.

Kes on maalinud maali õdedest Brontedest - Bronte; ja kellele on pühendatud pala, mille algtekst oli
pühendet Kernile? - Kern.

See pani küll esmapilgul vähemalt kulmu kergitama ja tundub üsnagi novaatorlikuna.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas tauno »

no see maleküsimus üksi küll ei teinud keila mängus kehvaks, probleemid olid rohkem mujal.
aga küllap ei lähe kaua, kui kõlab esimene kommentaar, et tegu oli hooaja ühe parema mänguga :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Matis »

holte kirjutas:Vaatasin siis ka... Ega ausalt öeldes nüüd lehte suurt kiita ei saa, seal peab prae kõrvale võtma, et
midagi leida.. Aga lõpuks leidsin sealt lihtsalt tabeli ja see ongi lihtsalt tabel, kohti ju ei ole.
Üsna masendavate elodega tüübid mängivad meil Eesti MV-d, peab ütlema ja finaali peale üks
fide meister.

Keila küsimustest tuli üks omapärane seik veel meelde - ei oska öelda, on see hea või halb, aga vist
esimest korda on (juletud) küsida kaks korda järjest küsimus, kus vastus on küsimuse sõnastuses sees.

Kes on maalinud maali õdedest Brontedest - Bronte; ja kellele on pühendatud pala, mille algtekst oli
pühendet Kernile? - Kern.

See pani küll esmapilgul vähemalt kulmu kergitama ja tundub üsnagi novaatorlikuna.
No Viivik ja Sivadi on ju Poldi õpilased. Vastus peab peituma küsimuses :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Riho

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Riho »

Üldiselt normaalne mäng oli, parem kui nii mõnigi teine kuigi kõik on suhteline. Aga mõni kohe ei saa tähenärimisest kuidagi mööda. Tuleks ehk ravimisele mõelda.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

tauno kirjutas:no see maleküsimus üksi küll ei teinud keila mängus kehvaks, probleemid olid rohkem mujal.
aga küllap ei lähe kaua, kui kõlab esimene kommentaar, et tegu oli hooaja ühe parema mänguga :)

Tauno on prohvet!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta