Eestikad 2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
ommu
Postitusi: 27
Liitunud: 30.05.2008, 13:27

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas ommu »

Aitäh!
Ole tubli!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Ma lihtsalt arutlen-viimastel võistkondlikel eestikatel, mis peeti Tallinnas ja Tartus võis olla juba väga rahul kui 10 meekonda kokku saadi. Ma arvan et pole erilist põhjust arvata, et võistkondlikel oluliselt rohkem rahvast saalis oleks kui individuaalil. Seega ei näe ka saalivahetusel eriti suurt mõtet. Ka ülima optimistina ei loodaks ma et mõnel mängul oleks rohkem kui 40-50 osalejat.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Matis »

Kuule Jaan! Lõpeta see irisemine ära, korraldajad kirjutavad asja lahti, mitmete asjade suhtes on nagunii mindud kompromissile (kasvõi pühapäevase mängu aja ettetõstmine). See kes mängude küsimused-komplektid ettevalmistab, on siiski korraldajate teha, mitte kahe-kolme mälumängupolitsei valida. Meeldigu või mitte meeldigu.
Ja see tarkade saade on siiski teise pundi üritus, kui ei suuda kahte asja ühildada, siis vali endale meeldivam ja mine sinna. Räpina mälufestivali aeg oli juba laias laastus aasta tagasi teada.

Tervitades Matis Song
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas tauno »

ma pakun et 90% potentsiaalsetest tulijatest peavad mõnest teisest üritusest loobuma või oma plaane kohandama. ega siis nii võttes pole vahet, kas kellelgi tagant kiirustab mingi telesaade, vanaema sünnipäev, kalapüügivõistlus või esihammaste väljatõmbamine.
Vilniuse Žalgiris
põmmpea

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas põmmpea »

kas mingi bussivarianti poleks võimalik räpinasse organiseerida muidu suht keeruline sinna jõuda.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas aadu »

Järgmisel korral paluks korraldada ikka mingis mõistuspärasemas kohas, kuhu saab lihtsamalt ligi.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Mis te jorisete-ise te ju hääletasite Räpina poolt. panen siis õhtul üles nimekirja nendest EMLi liikmetest, kes mängupaigaks Räpina valisid. Ja hakkan silma peal hoidma sellel kui palju neist ka kohale tuleb. Kui kohale ei tule, on ettepanek EMList välja visata.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
põmmpea

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas põmmpea »

järgmisel aastal teha eestikad näiteks saaremaal või hiiumaal
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas cadman »

A kaaluge Piirissaare ja Ruhnu variante kah. :)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Kusjuures Piirissaarel on minu teada väga mälumängusõbralik vallavanem ka. See oli vist Räpina valiku juures põhiargument.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Mis te jorisete-ise te ju hääletasite Räpina poolt. panen siis õhtul üles nimekirja nendest EMLi liikmetest, kes mängupaigaks Räpina valisid. Ja hakkan silma peal hoidma sellel kui palju neist ka kohale tuleb. Kui kohale ei tule, on ettepanek EMList välja visata.
Norra GP-d mäletad, Igoriga jorisesid, Igor mängis, sina ei mänginud :D
Ja oleks aeg kõigil nüüd maha rahuneda. Räpina on see aasta EMV koht ja teeb suure tõenäosusega asja hästi. Ning järgmiseks aastaks on vabadus kõigil soovijatel siis oma kohakandidatuurid üles seada ja loodetavasti teete veel paremini.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Külaline

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas Külaline »

Jätaks selle emv koha otsustamise ikka juhatusele,pole nagu küll täheldanud,et sportlased ise hääletavad,kus võistelda.
LRI

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas LRI »

Küll aga võib juhtuda, et nad hääletavad jalgadega...
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas mrali »

Matis kirjutas:
polt kirjutas:Mis te jorisete-ise te ju hääletasite Räpina poolt. panen siis õhtul üles nimekirja nendest EMLi liikmetest, kes mängupaigaks Räpina valisid. Ja hakkan silma peal hoidma sellel kui palju neist ka kohale tuleb. Kui kohale ei tule, on ettepanek EMList välja visata.
Norra GP-d mäletad, Igoriga jorisesid, Igor mängis, sina ei mänginud :D
Ja oleks aeg kõigil nüüd maha rahuneda. Räpina on see aasta EMV koht ja teeb suure tõenäosusega asja hästi. Ning järgmiseks aastaks on vabadus kõigil soovijatel siis oma kohakandidatuurid üles seada ja loodetavasti teete veel paremini.
Siinkohal tuleb arvestada muidugi ka asjaga, et Kilvalehe hääletuses osales küllaltki palju tegelasi, keda mina oma aktiivsema karjääri (alates 2005) jooksul pole kordagi mängudel kohanudki. Mind seetõttu täitsa huvitab see täpsem nimekiri.
/.../
Ise olen tulija küll. Ja mina olin üks Pärnu poolt hääletanutest, põhjuseks logistika jm. Aga - Räpina vastuvõtt on neil kordadel, kui ise mänginud seal, alati viievääriline olnud. Nii et ma arvan, et saadakse hakkama.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eestikad 2013

Postitus Postitas polt »

Siin on siis lubatud nimekiri netihääletusel osaleinuist. Enamuse isikud on teada. Kui keegi soovib mõne pseodonüümi kohta küsida andke teada! Kes on fishberry ma ei tea ja kedagi estra Kinku kes Räpina poolt üksi lausa kaks häält andis ka mitte. Teised on teada tuntud tegelased.

insu 1

kalmer 1

Margus Maiste 1

Igor Habal 1

AlarH 1

Aksor Koit 1

Andres Kund 1

Kaido Lasn 1

Hallvatt 1

Matis 1

Heino Raivet 1

Tõnu Talve 1

Jaan_Lomp 1

Lauri Tammerand 1

habeaadu 1

Toivo Kreek 1

Rein Laumets 1

Arvo Kreegipuu 1

Omar Kaljuvee 1

Ants Siim 1

Tiit Kerves 1

Jaan Õunpuu 1

Anne-Malle 1

Mait Meensalu 1

Vello Tõnso 1

mrali 1

Jaan Allik 1

Tenno 1

Andres Ammas 1

Taivo Rist 1

HarrasM 1

huko 1

Lembit Laumets 1

Heikki Viljarand 1

Priit Naruskberg 1

fishberry 1

Eik Sagen 1

Allar Viivik 1

Jevgeni Nurmla 1

Koit Nook 1

TõnuSild 1

Villu Liiv 1

IndrekK 1

Indrek Salis 1

Urmas Song 1

Ralf Amos 1

zupsman riho 1

Vello Toomik 1

tremarfa 1

mati niin 1

Kaido Mägi 1

Tiit Purika 1

Estra Kink 1

Estra Kink 1

Mairold Kõrvel 1

Martti Suurorg 1

Viktor Treimuth 1

Peeter-Erik Kubo 1

Aare 1

Jaan Loide 1
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta