Naised

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Naised

Postitus Postitas fedya »

Mis nime all me tunneme paremini 1964a 31 juulil sündinud Caroline Catharina Müllerit?
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Naised

Postitus Postitas punukana »

Jah, üsna paljuütlevad eesnimed 8)
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Naised

Postitus Postitas Alexz »

Caroline Catharina nagu C.C. ja Müller nagu Catch :D Minu lemmik disko-täheke 80-ndatest.
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Naised

Postitus Postitas fedya »

Too on täiesti õige variant.See on ka minu le mmik nii et sinult uus küsimus.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

No teemaks on naised, aga küsitakse ikka mingit ühte naist. :roll:

Pilt

Siin on viimatised Wimbledoni finalistid vormistamisel (ja päris mitu). Kes (no kolme siit peaks iga mälur une pealt teadma)?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Naised

Postitus Postitas holte »

Võibolla olen ma liiga üleval, aga ma tunnen ainult nagu vana krõnksu ära.
Esimene vasakult on ehk Novotna.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Ei ole ehk vaid päris kindlasti. Järgmine on kah rahvavaenlane, kes Kvitovat õpetas ja seda Sa tunned veel paremini (võid lampi vaadata) :-) Teine on Ameerika paar.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Naised

Postitus Postitas holte »

Ma'i nimetanudki Novotnat vanaks krõnksuks, ta näeb üsna kobe välja.
Selle vana krõnkslesbari tunnevad aga kõik ütlematagi ära :wink:
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Naised

Postitus Postitas cimbler »

Peale pükslase tunnen ära ka iluduse Kati Rinaldi-Rinaldinho, kes asub paremal.
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

No hea küll - võitjapaar oli siis Tshehhimaalt - Novotna-Navratilova ja runnerup Tracy Austin ja Kathy Rinaldy-Strunkel.

Punkid pooleks ja see rinaldo-rinaldiini, kes pani peldikusse miini (aka Cimbler) jätkab.
:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Naised

Postitus Postitas punukana »

cadman kirjutas:ja see rinaldo-rinaldiini, kes pani peldikusse miini (aka Cimbler) jätkab.
:arrow:
:lol:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Irw. Ma naersin kah kui vanaema omal ajal seda vähelevinud eesti traditsionaali laulis. Edasi tuli, et kui noorpaar puges põhku terve krempel lendas õhku... Ta mul päris kena folkloorse tajuga kitarrivirtuoos oli, eks sellest omad kiiksud, käbid, kännud... ;-)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Naised

Postitus Postitas cimbler »

neiukene.JPG
neiukene.JPG (12.65 KiB) Vaadatud 2528 korda
Kes on see neiukene? (peldikusse ta pole miine pannud...)
Jäi jumalaga puberteet...
kalmer
Postitusi: 979
Liitunud: 27.06.2009, 18:34

Re: Naised

Postitus Postitas kalmer »

Mingi neiukene esines venemaal missivalimistel hästi ja nimi mõlgub mul meeles nagu
oleks old Tootsi.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas polt »

See Tootsi on blond ja oluliselt koledam kui pildil olev tüdruk. Alati võib muidugi pakkuda Kuiki või Pedarut aga seekord tundub et ei ole neist ka kumbki.Mingi vene nimega tibin peaks olema , kes paar aastat tagasi miss universumil käis-mingi skandaal oli veel sellega seotud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta