Maakilb

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Mnemomaratoni registreeritud kasutajad on määranud mnemomaratoni ja kilvafoorumi kaasmoderaatoriteks Arko kõrvale Hallvati ja Aadu, kes küll mälumänguseltskonnale rohkem Aivari ja Andrese nime all tuntud. Nende ülesandeks on sanitariametit pidada. Üheks esimeseks ülesandeks, mida me neil palusime teha, on anonüümsete autorite poolt ebaadekvaatsete lausungite likvideerimine.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kets

Postitus Postitas Kets »

Palun, aga see ei tähenda ju seda et moded peaksid sama madalalt vastama.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Qualis rex,qualis populi....,
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Mis takistab ennast foorumi kasutajaks registreerimast ja arvamust avaldamast?

I married a widow next door
who had been married eight times before
Henry the ninth I am, Iam
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Päris lõbus teil siin ilma minutagi.... :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külamees

Postitus Postitas külamees »

Ma ei taha midagi tõestada ega muuta, kuid mis sellesse Sotshi küsimusse puutub, siis linna kodulehekülg julgeb kahelda, et linn sai alguse Aleksandria-nimelisest sadamakohast.
http://www.gorodsochi.ru/gorod/history/nazvanie.html

Tõsi, küsimuses oli veel lisavihjeid, kuid need, olgem ausad, olid ikka päris marginaalsed.

PS. Mulle isiklikult meeldis küll viimane mäng, oli teine tunduvalt "pandavam", kui esimene. See, et me suutsime üüratu koguse vastuseid lauda jätta (sealhulgas palju kära tekitanud naistepuna ja Koorti) ei muuda asja - viga polnud siiski mitte küsimustes ja küsijates, vaid vastajas.
Kets

Postitus Postitas Kets »

Venekeelses Wikipedias on pikalt kogu Sotši ajalugu sees (seda on viimasel ajal päris kõvasti täiendatud, eks ikka tänu olümpiale) ja see on ikkagi saanud alguse Aleksandriast; hiljem on nimi palju muutunud - Navalinskoje, Dahovskii; Need lisandid polnud sugugi marginaalsed, sest matsesta vannid on üleilma kuulsad väävelvesinikvannid, mis ravivad päris paljusid haigusi; mul on elus ses suhtes vedanud, et noorpõlve haiguse pärast tuli mul alates 10-ndast elueast praktiliselt igal aastal selles linnas ravil käia ja seetõttu on mul ka päris palju kirjandust (küll paraku venekeelset) nii selle linna kui ümbruse kohta. Nii et kui "külamees" avalikustaks oma nime, siis saaksin talle igasugust materjali saata, kui see just huvi pakub. Aga seniks tahaksin "külamehele" head jõulurahu soovida. Igal juhul oleks meeldiv tutvuda.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Shotsi oli tegelikult üks lihtsamaid küsimusi.Koos ASrarati ja Anziga. Futsali küsimuse puhul ei saa ma üldse aru miks seda kaukaasia iba oli vaja ajada. Küsinud lihtsalt kaht esimest võistkonda. Huvitav kas keegi vastas Elbrus või Kazbek ka?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Postitus Postitas punukana »

Elbrus või Kazbek ei vastanud, aga Anzist näiteks ei teadnud me küll mõhkugi :oops:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Mu arust on futsal selline nišispordiala,
(eriti kui seal veel on keelatud "proffidel"
esineda - profid eesti mõistes on paras naeru-
koht ka veel) et need vihjed olid küll omal
kohal.
maali sakalamaalt e.Kai

allika usaldusväärsus

Postitus Postitas maali sakalamaalt e.Kai »

Head jõulurahu kõigile!
Mida pidada usaldusväärseks allikaks?

Kurioosumina olen ise oma silmaga näinud National Geographicu World Atlases, et Kuressaareks oli parandatud nii Kingissepa linn kui Jamburg..
aga selle teema vist olen korra püstitanud eelmisel aastal ehk pole paha ülekorrata, mida usaldada,mida mitte, sellisele minusugusele asjaarmastajale..
Maali Sakalamaalt
Postitusi: 6
Liitunud: 24.04.2007, 15:28

Postitus Postitas Maali Sakalamaalt »

ups!, vabandan, ei loginud ennast sisse hajameelsusest seekord, igatahes mitte pahatahtliku mõttega!
Maali Sakalamaalt
Postitusi: 6
Liitunud: 24.04.2007, 15:28

Postitus Postitas Maali Sakalamaalt »

Vabandan oma ajutise grafomaanluse pärast!
Olen ise oma kombeid parandanud ja enda isiku avalikustanud ning ka korralikult sisseloginud.
Mulle hakkas pakkuma huvi, kes küll võik olla "külamees", kellel põhimõtteliselt hivitavad mõttekäigud.
külamees

Postitus Postitas külamees »

Külamees on üks täiesti tavaline reamängija täiesti keskmike hulka kuuluvast Maakilval olevast vallast. Oma esimeses postis kirjutasin, et edastan enda ja oma võistkonna ja teistes võistkondades mängivate sõprade arvamust, seega pole klahve vajutava isiku persoon nii tähtis, sõnumite idee mahub pigem üldnimetaja "külamees" alla. Mõned tegelased, nagu ma viimasel mängul aru said, suutsid vaatamata osavale maskeerumispoliitikale klahve vajutanud tegelase siiski tuvastada :D
Maali Sakalamaalt
Postitusi: 6
Liitunud: 24.04.2007, 15:28

Postitus Postitas Maali Sakalamaalt »

Sain aru.."grupp seltsimehi...."
Jagan arvamust, et selleks, et õhk foorumis puhtam oleks, peavad reeglid olema ühesugused kõigile...
Siin on küll Polti palju materdatud, aga hoolimata sellest, et ma alati ei jaga tema arvamust: müts maha, et julgelt oma arvamuse foorumis registreerunud osalejana välja ütleb!...
Vasta