Naised

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Vaevalt, et eriti keegi teda elusast peast näinud on, sestap ütleks, et siis oli ta 22-aastane, kui teles üht Neil Sedaka raskeimat ja ülidepressiivset laulukest sedamoodi laulis, et vanamehel jäi karp lahti ja klaver sedajagu unarusse, et mingist hetkelt kuulas tüdrukut ja klaveril tagus enamasti dissonantse välja. Hääle järgi peetakse teda üheks maailma parimaks - tollane ulatus algas aldi ülaregistitest ja lõppes pisut sopranist ülalpool, praegu liigitatakse sopraniks ja alumist ulatust on veidi vähem. Karjäarile sai suuresti saatuslikuks see, et tüdruk kasvas suureks (nii 1.84+kontsad) ja ooperilaval polnud talle erilisi vastaseid võtta. Kõige paremini võiks teda tunda aga filmisõbrad...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Kuulge, pakkuge nüüd mõni ilus tüdruk, kes omal maal plaadimüügis enim müüdud plaadiga esimene ja juba varajases nooruses Viini Jõulukontserdil erikülaliseks käinud :-)

PS. Kui keegi miskit ei ütle, siis ma pean hakkama minema sügavalt isiklikuks...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Naised

Postitus Postitas holte »

Kiri De Kanawa :)
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Nii tuntud ta ehk ei ole, tasemelt võrreldav küll. Pildiga küll hästi nagu kokku ei lähe, aga mis siis - hea pakkumine. :-)

Aga, isiklikuks minnes - no "Titanic" on üks selline film, mida Eestis vaadati pisut teise pilguga kui mujal (no kes teab, kas kõik, aga vähemasti ma) ja algselt oli see põhilaul kirjutatud just nimelt temale. On omaette teema, et selle soundtracki väljalaskmist plaaninud plaadifirma käis välja $100 000, et finaaliks leitaks mingi eriliselt tähtis ja maailmanimega artist. No lõpuks see leitigi, aga sellegipoolest on sellel plaadil umbes 95% laulmas see tüdruk ja ehk 5% tuleb Celine Dioni. Filmis endas vähemgi. Sihuke värk sellega... Ma kardan, et tema elu hitt pandi lihtsalt pihta ja plaat poleks kehvemini müünud ühti. Ja me tunneks teda vast sama hästi kui Sinu pakutut. Aga kuulanud oleme ilmselt kõik. Kas ka kuulnud, on iseasi.
Viimati muutis cadman, 29.10.2010, 00:20, muudetud 1 kord kokku.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Naised

Postitus Postitas Udupea »

Kas see pole mitte see Norra lauljatar, keda teatakse rohkem kui Sissel? Perekonnanimi ei tule meelde, algus oli midagi sarnast ühele Soome dopingu-treenerile ...
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Naised

Postitus Postitas holte »

sisseli perenimi kõlas midagi nagu kirkebrüü, kui ma nüüd valesti ei mäleta
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Tema jah. Esinejanimest mulle täitsa piisab.

http://www.youtube.com/watch?v=mu0e23x6AaQ - tasub vaadata, kus tüdruk vaatab vanamehele otsa, et mida tonti Sa teed seal :-)
http://www.youtube.com/watch?v=7bpfkGkz-wA - siit saab näha, kui suur see tüdruk on - Domingo on kah nii 190 ära.
http://www.youtube.com/watch?v=CqWxV5U8NMc - see pole kah mõõduvõtmiseks paha :-)
http://www.youtube.com/watch?v=tBya5VR7dIc - ja siit võib näiteks korralikult norskama õppida :P

Aga aitab. Edasi vaatab igaüks ise kui tahab ja Udupea küsib. No siis küsigu Holte, kui ei osanud vakka olla - Kyrkjebø oleks õige. Punnid kah pooleks.
:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Naised

Postitus Postitas holte »

No kuule, udupea ikka vastas ära - las saab punnid ja küsimise.
Muidu, mul eelmisse elukohta jäi küll peale Sisseli ühe plaadi veel
norra muusikast Garbareki duubel Rites, vat seda ma olen küll lausa
taga igatsenud - võimas asi oli, minu mätta otsast.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

No hea küll, ega mul kahju ole. Saada oma punn kah ära ja minugipoolest. Eks mul sihuksed salakavalad küsimused ole :-). Aga Sisseli esimene jõulualbum (NB! 1987 oli ta alles 18) - igasugu ahhaad ja ehheed ei pääse näolegi. Pole just lugenud, aga kas ongi teist sisult klassikaalbumiga esikohal olevat riiki...

Muide, Holte - http://www.youtube.com/watch?v=GZxD6PHnWok Leidsin sellise kah, kus tüdruk alles 17. Kvaliteeti pole küll ollagi, aga sedajagu naturaalne, et ma ütleks pigem, et liigne lihvimine on teemandi ära rikkunud. :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Naised

Postitus Postitas Udupea »

holte kirjutas:No kuule, udupea ikka vastas ära - las saab punnid ja küsimise.
Ei tahaks Su tuju rikkuda Holte, aga küsid Sina. Mina siiski ei suutnud perekonnanime meelde tuletada, Sina tegid seda. See oleks õiglane.
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Pilt

No ega mul kahju pole. Ilusaid krantsi näoga tüdrukuid maailmas ju küll. Kes see on?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Naised

Postitus Postitas holte »

mireille mathieu?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Ei ole. See on kah üks suur tüdruk, kes "armastas" laval sandaalidega käia ;-).
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Naised

Postitus Postitas cimbler »

Kas itaalia duo tüdruk, kes oli nii pikk, et meest peast hammustas?
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Mhmhh. Ega ma salata saa, et tema karjäär meenutab mulle Brightmani oma, millega Sissel kohe kuidagi pole silma paistnud... Aga kuidas teda ka kutsuti (või siis kiisuti) ?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta