Muusika

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Muusika

Postitus Postitas cimbler »

holte kirjutas:Boris Kõrver?

Ausalt öeldes ei löö mul see türklase lugu üldse ette -
cimbler, ümise natuke algusest
Orumetsal oli turban peas ja laulis: Allah, allah, sa oled kõrgel... :)
Äge laul muidu.
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Siis oli Lipand. Ma mäletan, et oli nagu sihuke vähetuntud tegelane...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Muusika

Postitus Postitas cimbler »

Mäletad sa jee... :)
:arrow:
Jäi jumalaga puberteet...
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Eip, teine valik oleks mul kah kõrver olnud :-) A seda türrrr...klast mäletan küll... Ibrahimil oli turban peas ja ajas miskit poliitkorrektset iba.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Krt, ma olen siin viimasel ajal juba niipalju läbustanud, et ei mõista enam midagi mõistlikku küsidagi.

Aga olgu. 1927.aastal kirjutati plaadistati üks tänapäevaks hoopis teise tähenduse saanud rockiajaloo tuntumaid lugusid. Mõningase väikese vahega tegid selle "savu" Vaughn De Leath meerikamaal (jpt.), Henry Burr Kanadas ning Saksamaal sihke tegelane nagu Frank Munn. Millisest laulust on jutt?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Muusika

Postitus Postitas aadu »

see on vist see lugu, et maailm on lava ja igaüks peab oma rolli mängima ja õhtul ennast üxikuna tundma.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Midagi selles on, aga vastusevorm ei sobi :-)

Tegelt mulle tundub, et sa miskit muud lugu vist kah mõtled või siis seda hilisemat täiendatud ja parandatud varianti... See oli küll laiema taustata puhtalt personaalsuhetest kena valsiviisikene, nagu neid tollal ikka kirjutati...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Muusika

Postitus Postitas aadu »

No kirjutame siis päälkirja aar ju lõunsom tunait
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

See läheb küll. %0-ndatel ujus see jälle imeliselt pinnale ja kuuekümnendatel jõudis pea igal pool olla ka #1. Teadagi kellelt. Eks see oleks vast ennegi saanud, aga siis ei peetud tabeleid.

:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Muusika

Postitus Postitas aadu »

no selle tekst ongi siuke...
Läheks siis klassika poole.
Küsin maailma ilmselt tuntuimat flöödimängijat. Pärit belfastist, olnud Londoni sümfi, Kuningliku sümfi ja Berliini sümfoonikute flöödimängija (Karajani käe all Berliinis flöödi kontsertmeister)
Pärast pisukest riidu Karajaniga lahkus 1975 Berliinist ja alustas soolokarjääri. Tema hüüdnimi on "mees kuldse flöödiga".
Tavalisele muusikasõbrale on tema esituses ilmselt tuntuimad "Annie`s Song", mille ta salvestas pühendatuna oma teisele naisele ja flöödihelid Sõrmuste isanda filmides.
Tema praegune naine on samuti flöödimängija ja sageli esinevad nad koos.
1987 tegi ta plaadi ansambliga Chieftains, mis jõudis Briti tabelis isegi 32. kohale.
On Hollywoodi kuulsuste hallis ja löödud rüütliks. Kes?
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Siin on vist reetlikuks see Chieftains? Mul on sihuke tunne, et see on see mees, kes kogemata kirjutas Rod Stewartile ühe sihukse kantriloo, et pärast ise kah ei teandud, kuda see nii juhtus...

Igal juhul Belfastist ta oli küll, aga kas flööti puhus ja kaerajaaniga kakles, seda ma ei tea. Hinnatud jazzumees on ta igal juhul küll ja suudab puhuda kõike, mis pihku juhtub ja mida ei suuda, seda plõnistab. Ja mitte ainult Chieftainsiga koos nähtud...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Muusika

Postitus Postitas aadu »

pigem tegu ikka klassikuga, mitte jatsumehega
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Jah, ma juba vaatasin, et mõni mees veel Belfastis sündinud :-).
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

No ütleme siis ära, et James Galway.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Muusika

Postitus Postitas aadu »

siis küsi kah :arrow:
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Vasta