Maakilb

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Raul

Postitus Postitas Raul »

Kullamaal Haapsalu 52, Muhu I 50 :D
Kets

Postitus Postitas Kets »

Esialgse seisuga peaksid Superliigasse mahtuma kõik need esindused, kes said kokku 140 punkti või rohkem. Rahvaliiga finaali pääsevad kindlasti kõik need, kes on saanud kokku 115 punkti või rohkem aga kuna RL toimub kahes kohas, siis on võimalik ka osavõtjate ringi laiendada (mitte küll palju). Seniks kõigile edu ja õnne.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

RL jälle 2 kohas?? Millistes?
Arvo Kreegipuu

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

Kets kirjutas:Esialgse seisuga peaksid Superliigasse mahtuma kõik need esindused, kes said kokku 140 punkti või rohkem. Rahvaliiga finaali pääsevad kindlasti kõik need, kes on saanud kokku 115 punkti või rohkem aga kuna RL toimub kahes kohas, siis on võimalik ka osavõtjate ringi laiendada (mitte küll palju). Seniks kõigile edu ja õnne.
Ei pea ennast küll rahvaliiga korraldamise eksperdiks, aga arvan et nad väärivad siiski vahetut võistlust. S. t. näost näkku ja kõik koos
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Laupäeval öeldi koha peal igatahes et Rahvaliiga on Märjamaal. Aga põhimõtteliselt võiks rahvaliiga korraldada üleüldse ka nii et keegi kuhugi sõitma ei pea.Näiteks 9. veebraril saadetakse küsimused võistkondadele ja 15. ks peavad vastused tagasi olema.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kets

Postitus Postitas Kets »

Kahtlemata on vahetu võistlus õigem aga kuna RL-i geograafia on märksa laiem kui SL-i oma, siis ei soovitud väga pikki maid ette võtta (näiteks Räpinast või Mäetaguselt oleks Märjamaale paras ekskursioon, samas kui viia mäng kasvõi Vändra kanti, kus peaks Eesti keskpunkt või midagi taolist olema kui saared ka kaasa arvata, siis muutuks Torgule edasi-tagasi sõit umbes 11-12 tunniseks), seetõttu siis nii Märjamaa kui Tabivere on need kohad 9.veebruaril. Aga muidugi on Alliku ettepanek väga tore ja tasub täitsa seda varianti kaaluda.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Kets kirjutas:Kahtlemata on vahetu võistlus õigem aga kuna RL-i geograafia on märksa laiem kui SL-i oma, siis ei soovitud väga pikki maid ette võtta (näiteks Räpinast või Mäetaguselt oleks Märjamaale paras ekskursioon, samas kui viia mäng kasvõi Vändra kanti, kus peaks Eesti keskpunkt või midagi taolist olema kui saared ka kaasa arvata, siis muutuks Torgule edasi-tagasi sõit umbes 11-12 tunniseks), seetõttu siis nii Märjamaa kui Tabivere on need kohad 9.veebruaril. Aga muidugi on Alliku ettepanek väga tore ja tasub täitsa seda varianti kaaluda.
Pooldan nagu Arvogi ühe koha varianti. Oli ju ilmselt Märjamaa ju algselt valitutki selleks, et saarlastel ja hiidlastel ei oleks väga raske kohale tulla. Vahetu võistlus ennekõige. Ja see jutt on paras jama, et Räpina omadel on raske kohale tulla, härrased Zupsmann ja Meensalu olid Keilas kohal, mis on Räpinast veelgi kaugemal.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Paraku ei taha (viitsi) paljud siiski pikka sõitu ette võtta ja Märjamaa jääb suurele osale rahvast kaugeks. Ennekõike tuginedes osalejate soovidele on kaks kohta, nagu mullugi ja samad, mis mullugi.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

SuperFinaali võiks tehas vähemalt 4s erinevas kohas . Sest on ikka ebaõiglane kui keegi peab natuke rohkem sõitma kui teine. Ma juba kujutan ette kuidas poolfinaal venima hakkab. Kuna ühes kohas on vaheaeg ja teises vastatakse viimast blokki ja ometi tahaks ju teada kes edasi saavad ja kes karika saab. Kas karikas viiakse Märjamaale või Tabiverre ja kas neid on äkki kogunisti kaks?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Mina küll eelmisest aastast karikat ei mäleta.
Superliiga ajal anti medal ja ümbrik ja soe käepigistus.
Kõige parematele oli küll mingi puust värk.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Loe juhendit Holte. Aeg ajalt satub kilvalehele harivat materjali ka!

Muuseas mul on selline küsimus, kas enne superfinaali tohib ühe meeskonnas võõrleegionärina kaasa tegeva kilvari asendada teise võõrleegionäriga. Probleeme on tervisega.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kets

Postitus Postitas Kets »

Mullune Rahvaliiga võidukarikas on Juuru vallas (Peep nii ütles). Põhimõtteliselt on karika üleandmine võimalik ka Säreveres, sest 3 paremat pääsevad ju Superliigasse. Nii et probleemi nagu pole. SL rändauhind on kolme Eesti nooremapoolsema kunstniku ühistöö ja üsna originaalne teos.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Väike palve eelmise aasta Rahvaliigat silmas pidades. Kui juhtub osalema mõni võistkond väljaspool arvestust ehk ei pääsenud Rahvaliigasse (nagu eelmine aasta oli Raikküla ja Märjamaa), siis oleks tore kui tulemustesse märgitakse ka et osalesid väljaspool arvestust. Eelmisel aastal seda miskipärast ei tehtud.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas holte »

Kets kirjutas:võidukarikas on Juuru vallas (Peep nii ütles).
Aaa.. siis ma saan aru, miks Peebu hõlmad nii punnis on. Arvasin ise, et salaviina tassib.
Kets

Postitus Postitas Kets »

Ei saa kogu toimkonna eest öelda aga minu subjektiivne arvamus poldi küsimusele oleks selline, et kui ikka keegi tõesti on haige, miks siis mitte teha vahetus. Usun et selles probleemi polegi. Liiatigi kui jutt käib Ilmarist, siis tema asendamisega võistkond ilmselt kaotaks kuigi jah, ega ma hetkeseisu päris täpselt ka ei tea. Aga edu Paikusele.
Vasta