Naised

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas Taivo »

Sellest ei taha ka keegi midagi teada. Niisiis avasin ma vikipeedias Leedu valitsuse koosseisu ja Leedu kaitseministri kohal seisis nimi Rasa Juknevičienė (viimane täht, nagu näha, ei tulnud välja, see on punktiga e). Mõningase üllatusena oli temast eestikeelses vikipeedias artikkelgi ja koguni pikem kui inglise vikis (ingliskeelne on nimelt 3 rida pikk, eestikeelne 4 rida).
Kasutaja avatar
Udupea
Postitusi: 1296
Liitunud: 19.02.2008, 22:35

Re: Naised

Postitus Postitas Udupea »

No näed, jõudsitegi välja nimeni. Paar päeva tagasi avaldati nimetatud proua seisukohti sellest, miks Ämarisse ei tohiks Leedust neid NATO lennukeid tuua, ka meie ajakirjanduses. Naiskaitseministreid pole just eriti palju, miks pidi Leedus selleks saama arstiharidusega inimene, ei saagi ma aru senimaani. Aga eks leedukad ise tea, mis teevad. Palgaarmee mõtteke neil juba ongi päevakord kerkinud.
Taivo :arrow:
Kõik mõistlik on juba ära mõeldud, tuleb ainult üritada seda üks kord veel mõelda.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas Taivo »

Teema on küll naine, aga küsin nii meest kui naist, punktid 1+1
Manused
mees_naine.gif
mees_naine.gif (21.97 KiB) Vaadatud 4078 korda
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Mees võiks olla Donald Rumsfeld miskil ajal, aga naist mina küll ei tunne ja teistega on karta, et ei tahagi tunda :P Aga muidugi peab ütlema, et kui see on Rumsfeld, siis see naine on märksa rohkem mehetegusid teinud tõepoolest...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Naised

Postitus Postitas punukana »

cadman kirjutas:aga naist mina küll ei tunne ja teistega on karta, et ei tahagi tunda
Näo järgi võiks arvata, et tegemist on Polly või Molly või mõne muu toreda maatüdrukuga :P
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
kalmer
Postitusi: 979
Liitunud: 27.06.2009, 18:34

Re: Naised

Postitus Postitas kalmer »

Dolly Parton?
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas Taivo »

Punktid Cadman + Kalmer, jätkamisõigus Kalmerile :arrow:

Tehnikaülikooli kilvasarjas vastati meheks Donald Rumsfeld (7), Richard Cheney (3), Ban Ki-Moon, Silvio Berlusconi, George Bush, Johnny Cash, Al Gore, Colin Powell, Kenny Rodgers, Frank Sinatra, John Smith, Donald Trump, Jon Voight ja Jon Wright. 16 ei vastanud.

Naiseks pakuti Dolly Parton (19), Brigitte Bardot, Sarah Brightman, Cher, Cicciolina, Lolo Ferrari, Cindy Looper, Courtney Love, Stewart, Barbara Streisand ja Bonnie Tyler. 9 ei vastanud.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas Taivo »

Teadupärast olid Vladimir Võssotski ja Marina Vlady teineteisega abielus, aga ei kolinud kokku, vaid kumbki jäi elama oma kodumaale. NSV Liidu kodanikel oli raske saada välisviisat ja ka välismaalastele ei antud väga kergesti viisat külaskäiguks NSV Liitu. Sellepärast tegi Marina Vlady midagi sellist, mis andis talle piiramatu pääsu NSV Liitu. Mis see oli?
telc1
Postitusi: 99
Liitunud: 22.08.2012, 16:39

Re: Naised

Postitus Postitas telc1 »

Tegelikult tegi ta palju erinevaid asju, raamatus on tal terve lõik, kus ta kirjeldab oma perekondlike staatuste varieerimist Nõukogude bürokraatiia terminitega "ajutiselt lahus elav abikaasa" jne.

Aga kui sa mõtled Prantsusmaa Kommunistlikku parteisse astumist, siis sinna sattus ta vist juba nooremana, enne Vladimirit, aga hiljem oli tal sellest tõesti palju kasu.

Samuti kulutas ta suurel määral igasuguste tšinovnikute uksi.
uus kasutaja, sest kasutajana "telc" ei õnnestunud sisse logida.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas Taivo »

2 punkti, palun jätka :arrow:
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Kui siin olid kaebused naisteteema puudumise kohta, siis üks loodetavasti kähkukas. Nimelt rääkis mulle üks hollandlane netis sihukse poldiliku anekdoodi nende tennisesópradest:

What do you think about ...? Oh, yeah she's that one without any breast. But ...? Yesssss, she has for both.

Täitke lüngad ja ärgu mind tabagu vórdóiguslikkuse volinik. :)
:?:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Nojah. Natuke tausta - nali ise on kergelt kuuevarbaline ja see hollandlane arvas spordisóbrana, et nende jalgpall on ikka tósine asi, aga tennis suhtolematu. Tsiteerides Remarque'i, on ka naljades alati oma loogika.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Naised

Postitus Postitas holte »

Hollandi tennise- ja vutisõprade rindadest ei tea ma üldse miskit, ilmselt võib
teatavaid muude maade mudeleid näinuna arvata, et vutisõprade omad on suuremad;
aga kui see lugu käis naistennisistide kohta, siis ega ma peale Rusi ja Krajiceki oskaks
esimese hooga kedagi pakkuda. Kas ja kuidapidi nad sinna sobivad, ei tea.
Võibolla on vihje üldse sõnapaaris "without any", ma ei ole eriline inglise keele spets ja
mine tea, vbolla pidas madalmaalane cadmaniga suheldes silmas siis hoopis lätlasi.
A' võibolla Halepit.
Ses mõttes annab küsimus, et kas sa tead, mida keegi mulle ütles, vastamiseks tegelikult
väga laia mängumaa.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Naised

Postitus Postitas cadman »

Nojah, seda ma ütsingi, et tegu on nende jaoks lätlastega. ;)

Without any vóiks tólkida, et täiesti ilma. Ega enam neist tegelastest kumbki ei mängi kah, et móne aasta pärast peavad nad omale sinna uued tegelased mótlema kui tahavad selle jutukese üldse ellu jätta.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Naised

Postitus Postitas arko »

Henin ja Clijsters või? Holland-Belgia, mis seal vahet on, eksole
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Vasta