Võistkondlikud eestikad 2011.

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Aare6631 »

holte kirjutas:Aga oma jorinatega tahan lihtsalt viidata mõningatele küsitavustele, mida te
võiksite oma aastakoosolekul arutada. Teie spordiala pole kallis, samas on
mõned võistlused väga kallite osalustasudega. Kui see raha tõesti kulub noorte-
võistluste korraldamisele, toogu EML see aruandena Tartus välja.
Ma väga loodan, et see soovitaja hoiab oma suu mälumänguasjades igavesti kinni. Loodan ka selle isikuga mitte ühelgi EML üritusel enam kokku puutuda. Kui EML mitteliige kuulutab EML juhatuse varganägudeks, siis see ei ole jorin, vaid midagi muud. Mis nime sellele peaks andma, sorri, ei viitsi sellele mõelda praegu.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas insu »

niipalju kui mina mäletan on igal aastal koosolekul tõesti ka aru antud, palju raha tuli, kuhu kulus ja palju alles on

ühtlasi kandsin EMLi arvele just praegu üle võlguoleva liikmemaksu viimase 3 aasta eest ja kutsun teisi võlglasi sama tarmukalt käituma
Viimati muutis insu, 04.05.2011, 12:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas holte »

Kui eelkirjutaja nüüd tähelepanelikumalt oleks lugenud, siis varganägudeks
pole ma küll enda teada kedagi tembeldanud.
Juhatusel on õigus vahendeid kasutada ja nagu nüüd teada sai, siis mingil
ajal poole aasta jooksul kulus näiteks 32 Keeki auhinnaraamatutele, natuke üle
10 võistluspaigale supiga jne.
Kuskil ma ilmselt astusin varbale ka, sest hakati juba tuliselt väitma, et juhatus maksab
peale.

Meeldiv on, et mingid huvitavad numbrid kätte sai.

Aga ma kordan veel - summad on kenad ja suured ja ma arvan endiselt ja jäärapäiselt, et
selliste summade juures pole parimate välismaistele tiitlivõistlustele saatmine mingi probleem.
(Millega ma oma teemat alustasin ja ka nüüd lõpetan)

Ahjah, taunole oponeeriks ka natuke, 32K tellimuse juures saaks minu tuttavas kirjastuses küll juba
lõunamaareisi, nii et see on juba suurus, mille juures natuke teenib küll.. Ostja ale oleks ka üsna pirakas.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Matis »

Muud juttu ka. Aare annad äkki pisukese ülevaate, kes võistkondlikele on reganud.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas polt »

Dzingelmängukohana oli ilmselgelt väga kallis ja pisut üle jõu käiv. Kui kevadisel ajal on koolid hõivatud ja ülekoormatud, siis võiks tuua mängu varasemale ajale. Ja alati peab varakult uurimaega keegi ei tea kedagi kes saaks kusagilt ruumi odavamalt kätte. Ma usun, et nii mõnigi söögikoht oleks jaa,nuaris veebrauris huvitet sellest et ca 60 70 meest nende juures kuni 6 tundi aega veedavad ja ka ühe lõuna söövad.Ja tuleks kindlasti odavam kui Dzingel oli. Kui palju näiteks Audenteses tuli ruumi eest maksta?Või kui suur on Treffneris peetava mängu kulu. Kas ühepäevasel mängul on toitlustamine nii väga oluline? Ausalt öeldes mingi auhinna võiks ikka saada-kas see peab just tingimata raamat olema on iseasi. Neid karikaid ja medaleid pole nagunii kodus kusagil hoida.(minul vähemasti)
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas polt »

Matis kirjutas:Muud juttu ka. Aare annad äkki pisukese ülevaate, kes võistkondlikele on reganud.

Lisaks kilvalehel juba regatud tiimidele peaks osalema minu teada veel kaks võistkonda- Vanad peerud ja Noored kotkad! Kas just nende nimede alla aga osaletakse.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas tauno »

ega auhindu ei osteta ju hooajaks ühekorraga, vaid jupikaupa...
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas holte »

Brute?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Dzingelmängukohana oli ilmselgelt väga kallis ja pisut üle jõu käiv. Kui kevadisel ajal on koolid hõivatud ja ülekoormatud, siis võiks tuua mängu varasemale ajale. Ja alati peab varakult uurimaega keegi ei tea kedagi kes saaks kusagilt ruumi odavamalt kätte. Ma usun, et nii mõnigi söögikoht oleks jaa,nuaris veebrauris huvitet sellest et ca 60 70 meest nende juures kuni 6 tundi aega veedavad ja ka ühe lõuna söövad.Ja tuleks kindlasti odavam kui Dzingel oli. Kui palju näiteks Audenteses tuli ruumi eest maksta?Või kui suur on Treffneris peetava mängu kulu. Kas ühepäevasel mängul on toitlustamine nii väga oluline? Ausalt öeldes mingi auhinna võiks ikka saada-kas see peab just tingimata raamat olema on iseasi. Neid karikaid ja medaleid pole nagunii kodus kusagil hoida.(minul vähemasti)
Paavle Indrek teab lähemalt rääkida, aga Treffneri sai küll kaunis odavalt kätte
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas Aare6631 »

Matis kirjutas:Muud juttu ka. Aare annad äkki pisukese ülevaate, kes võistkondlikele on reganud.
Kilvalehel registreerinud:
1. Rae/Kolga
2. Overalli SK
3. Grupp seltsimehi (T.Vahter jt)
4. SEB Liising
5. Historia
6. Toakärbes (Tõnso, Loide, Habal jt)
7. Haapsalu
8. HTG vanakesed
9. Räpina MS
Veel on endast teada andnud:
10. Anija (R.Laumets)
11. Sportnet I (Veiko Ulp jt)
12. Veiko Ulp II (Tanel Jairus jt)
13. Nordbiochem I
14. Nordbiochem II (A.Heinaste, M.Song jt)
15. HTG noored

Priit @ 05.05
Lisan veel kaks võistkonda, siis peaks nimekiri lõplik olema :
16. HTG õpilased II
17. Ämmareied
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas insu »

Matis kirjutas:Paavle Indrek teab lähemalt rääkida, aga Treffneri sai küll kaunis odavalt kätte
Ei tea, Naruskberg tegeles sellega, aga mäletan et oli nii väike summa, et ei jäänud isegi meelde.

Mulle hoopis aktuaalsem on küsimus, millal see osavõtjate nimestik lukku läheb? Reedel hakkan küsimusi paljundama ja teeks hea meelega mitte üleliia palju.

Kas teoreetiliselt eksisteerib ka võimalus, et mõni võistkond tuleb ilma regamata kohale ja see tuleb mängu võtta?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas polt »

15 meeskonda on niigi üle ootuste hästi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas his master's voice »

Millegipärast pole siin foorumis varem mahahõisatud Eesti aktiivseim mälumänguklubi Saue end osavõtjana kirja pannud. Kuhu jääb Viljandi ning vähesed elusolevad Keila mälurid?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas polt »

Mupo võttis lõpuks Keila maha trolli pealt-kaua sa jänest sõidad.Viljandi pole ikka mitu aastat väljas käinud võistkondlikel.Aga Sauet jah pole ja seda Sibula seltsi ka mitte. Huvitav küll...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Re: Võistkondlikud eestikad 2011.

Postitus Postitas pnberg »

HTG-st on tulemas vähemalt kaks koolinoorte võistkonda, lisaks vilistlaste võistkond.

Auto saab parkida kooli aatriumi all asuvasse parklasse, sissepääs Munga tänavalt.
Vasta