Eesti meistrivõistlused 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas holte »

ma ei tahaks vahelehõikavate seltsimeestega tagareast hakata asjasse mittepuutuvatel teemadel vaidlema.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas polt »

Ma teadsin siiani, et Marek ongi Holte st et Holte on Marek. :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas punukana »

Mina tulin mulle peale... :D
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas holte »

ma nii rahustamiseks mainin, et hinckuse-efektiga tegemist ei ole ja seda võivad ehk moded täpsemalt öelda, aga ma ise ei mäleta ja ma ei ole ka tarvidust leidnud ise siit midagi teise või kolmanda nime alt öelda, ka logimine on töötanud üsna erinevate platvormide, masinate jms alt.
Ühe korra nii viis(?) aastat ehk tagasi õnnestus ühel külalisel mu nime alt iselogimise või lahtijäänud akna tõttu üks omahumoorikas postitus teha, mille hiljem kustutasin, aga muidu võib ikka minu postitusi üheainsama nime alt leida.
Muidu, kui see mäluringkonda aitab liita, võin ma ka teie savisaar olla, keda hea on üheskoos vihata, aga et teemal uuesti paar sõna ka öelda, siis no lihtsa näitena: mina pole küll selline rahaküsimise aferist, et läheks firmasse - tead, lööks meeskonna kokku. Millal toimub? Täpselt ei tea. Palju maksab? Täpselt ei tea.
Kust teada saab? Ah, on üks foorum, uuri sealt.
Tegu pole ootamatu loodusõnnetusega, tegu on EMV-ga.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas polt »

Holte-Sa ei saa iial meie savisaareks. Vihkamise tarvis olen siin ju mina. Huvitav täitsa et keegi polegi mul siin teemas veel nägu täis sõimanud..
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas Sven »

Õismäe Gümnaasiumi aadress on Õismäe tee 50. Lähim bussi/trollipeatus on Kullerkupu. Sealt ümber Maxima nurga ja juba ta paistabki. On ikka räige värv!
Muide, vihje Tartu poolt bussiga tulijatele. Küsige peatust Lennu jaama juures, tulge sealt paarsada meetrit linna poole Järvevana tee algusesse (Statoili bensuka juurde), sealt saab nr. 13 bussiga otse Õismäele.
kylaline

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas kylaline »

Egas Tartust nüüd ometi jalgsi mängule tulda?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas polt »

Kristjan Jaak Peterson oli suhteliselt äbarik ja nõrga tervisega mees. Ometi läks jala Riiast Tartusse. Enamus Tartu kandi kilvareid on suured ja tugevad mehed-asi neil siis mööda häid teid jala Tallinnasse visata. Ma ise hakkan ka juba neljapäeval Pärnust astuma. Kena kevad õues, spordipisik möllab sees.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas Aare6631 »

Registreerimine 6. mai paarismängule on avatud: http://www.kilb.ee/index.php/registreerimine avage see leht, klõpsake kas kuusnurgale või ürituse nimele ja pange nimed kirja.
Üksikmängu registreerimine avaneb, kui saabub täpne info mängu kohta.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas Aare6631 »

Sain teate Andres Kundilt - üksikmängu EMV toimub, mängus on 80 küsimust! Algus on pärast paarismängu ja lõunavaheaega, üritaks jõuda 14.30. Täna õhtul avame registreerimise.
Sven

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas Sven »

kylaline kirjutas:Egas Tartust nüüd ometi jalgsi mängule tulda?
(Veel) saab ka rongiga. Võib-olla lennukiga ka. Sellisel juhul vt. marsruuti sealtsamast Lennu jaama juurest.
IS
Postitusi: 297
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas IS »

Pisut selgituseks 2012. a. EMV mängude aja ja toimumiskohtade osas veel niipalju, et esialgselt oli plaanitud küll pidada mängud ühel nädalavahetusel, kuid EML juhatuseni jõudsid mõnede mängijate/võistkondade palved mitte korraldada mänge kahel päeval järjest. Ära langes ka võimalus kasutada Dorpati keskust kõikideks mängudeks (soolase üüri tõttu). Seetõttu ei olnud enam vahet, kas pidada mänge ühes ja samas linnas kahel päeval järjest või mitte ning juhatuses toimus hääletus erinevate variantide vahel (2 p järjest Tallinnas, 2 p järjest Tartus, 2 p järjest vaheldumisi Trt/Tln ning eraldi nädalavahetusel Trt/Tln). Enim hääli sai viimane variant. Kuna ka esialgses plaanis oli kavas mänge pidada nii lau- kui ka pühapäeval, siis jäi ka praegune kava selliseks. Nendest hääletustulemustest teatas Aare foorumis (Teadetatahvel) juba 14. veebruaril ning ägedat pahameeletormi ei järgnenud. Seega tundus, et võimalikud mängudes osalejad on sellise lahendusega nõus.

Järgmistel aastatel aga tuleb ilmselt planeerida ikkagi meistrivõistlused samale nädalavahetusele. Viimasel ajal on olnud alati raskusi leida kõikidele mängudele tegijaid ja mängukohti. Kui nüüd korraldada mängud paketina (nagu on seda ka põhjamaade MV ja Euroopa MV), siis on tegu ühe korraldajate seltskonnaga, kes kõik need asjad oma mureks võtab (mängude tegijate ja mängukohtade leidmine, toitlustus jne). Järgmise aasta Eesti MV korraldamiseks on kokkulepe Räpina meestega eesotsas Mait Meensaluga. Nad otsivad ise ka küsimuste tegijad. Räpinas saab korraldada ka soodsat ööbimist. Mängude ajad paneme paika sel kevadel ning seda enam muutma ei hakka. 2014 aasta Eesti MV võib pidada siis Pärnus. Ilmselt võiks ka kokku leppida, et nii üksik- kui paarismängus oleks vähemalt 100 küsimust. Peale järgmisi (Räpina) võistlusi võib siis teha kokkuvõtteid, kuidas mõjutab osavõtjate arvu samal nädalavahetusel peetavad mängud (võrdlus 2012/2103) ning siis otsustada, kuidas korraldada MV-d aastal 2014. On kurdetud ka, et võistkondlikule MV-le pole mõtet tulla, kuna "Eesti koondis" võidab niikuinii ja mäng pole üldse huvitav. Tegelikult oli sama lugu ju ka aastail 1986-1991, kui 6 aastat järjest võitis Mõigu KEK, kuid ikkagi oli palju osavõtjaid. Välja on pakutud ka varianti, et iga võitja teeb järgmise aasta võistkondliku mängu küsimused. Kõik arvamused on igatahes teretulnud ja neid saab arutada ka 12. mail toimuval üldkoosolekul (enne võistkondlikku mängu). Igal juhul võib aga käesoleva aasta MV-ks pingevabalt valmistuda, kuna selle aasta võitjale siiski kohustust teha järgmise aasta mängu peale ei suruta.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Kui keegi pühapäeval sõidab marsruudil Tallinn - Tartu - Tallinn ning ülimaks sooviks on osaleda mõlemas mängus, olen autos leiduva vaba koha nõus ära täitma. tel. 59046147
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas polt »

Minul igatahes puudub igasugune usk sellesse, et Räpina suudab korraldada kõik kolm mängu ja leida kvaliteetsed küsijad. Muus osas võib ta ju olla aga purjus Talvet eestikatel küsimas nagu küll näha ei tahaks. Ja tegelikult peaks hiljemalt selleaastaste võistkondlike lõpuks olema selge - kes küsib 2013 eestikate individuaalis, paarikal ja võistkondlikel.
Ja ühtlasi esitan ka Pärnu kandidatuuri konkureerimaks Räpinaga 2013 mv korraldamisele. Loodetavasti pannakse asi hääletusele üldkoosolekul.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Minul igatahes puudub igasugune usk sellesse, et Räpina suudab korraldada kõik kolm mängu ja leida kvaliteetsed küsijad. Muus osas võib ta ju olla aga purjus Talvet eestikatel küsimas nagu küll näha ei tahaks. Ja tegelikult peaks hiljemalt selleaastaste võistkondlike lõpuks olema selge - kes küsib 2013 eestikate individuaalis, paarikal ja võistkondlikel.
Ja ühtlasi esitan ka Pärnu kandidatuuri konkureerimaks Räpinaga 2013 mv korraldamisele. Loodetavasti pannakse asi hääletusele üldkoosolekul.
Oota ma nagu ei mäleta et Talve see aasta oleks küsinud ja kohal olnud Räpinas. Korralduse ja organiseerituse kohapealt pole küll Räpinale midagi ette heita. See aasta oli ka juba küsimustel kvaliteeti taga. Aga kaks kandidaatuuri linna on päris hea.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Vasta