Popkultuur

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

See laul on Kerli When Nobody Loves You. Mängu otseselt ei tea, aga et olen juhtunud seda laulu kuulma, siis seal on sees Bondi filmide tunnusmuusika sämpling, nii et ehk viimase bondi filmi põhjal tehtud arvutimäng ? "Qantum of Solance"?
Kasutaja avatar
sajateine
Postitusi: 223
Liitunud: 19.09.2009, 23:15
Asukoht: Mulkland-Pärnu-Mulkland

Re: Popkultuur

Postitus Postitas sajateine »

Nii on - Kerli ja 007 Quantum Of Solace. :arrow:
Kui tahad õppida reaalset ja tõesti toimivat enesekaitset, mine jooksutrenni.
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

Ükst tuntud pop-kirjanik arvab popkultuurist sedasi: "Popkultuur on veel liialt uus nähtus, et sellele mingit kindlat definitsiooni omistada, kuid üldistavalt on see punkkultuurist võrsunud kultuurivorm. Popkultuur ei täida meelt lahutavat funktsiooni, vaid hoopis ärritab ja shokeerib. Oluline on popkultuuri puhul see, et kõik toimub praktiseerimise toel ja sellele järgneb teooria. Mitte vastupidi, kuigi nii oleks loogilisem. Aga mida teevad tänapäeva noored? Loevad koomikseid, käivad drum’n’ bass’i ja deep house’i pidudel, mängivad PlayStationiga ja surfavad internetis. See kõik on osa popkultuurist, mis näitab, et popkultuur on meie, minu generatsiooni kultuur. Need noored loevad koomikseid ja kuulavad house’i ka siis, kui nad on pensionärid."
Kes?
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Mitte, et ma taolisest sügavfilosoofiast palju arvaks (no esmalt pole see väga kindel, et alati laksu all niikaua elabki), aga Eestis suudaks taolist produtseerida Eno Raua ilmatark poeg.

Aga selge on muidugi see, et lapsepõlve muusika jääb meelde kindlalt. Paraku muusikamaitse muutub ikka räigelt - ma ei kujutaks praegu ettegi näiteks Boney M-ide pidevat kuulamist :P
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Popkultuur

Postitus Postitas holte »

Ei usu, et see üldse eestlane on.. kõlab nagu ameerikalikult, eriti see koomiksiosa;
muidugi, Miku on nii vahva küll, et oskab inglisekeelset teksti lugeda ja siis seda
suvaliselt omaks võtta - ilmselt osmoosi teel.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

Ei see ei olegi eestlane, see tsitaat on võetud ühest eelmise aasta Areenist, kui teda intervjueeriti seoses tema tuntuima raamatu ilmumisega eesti keeles.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

Oksanen?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

No see on ju viimasel aastal rohkem Eesti inimene, kui ükski eestlane ongi :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

Ei ole Oksanen, meesterahvas on. Ja kui Henry saab alati pooltes oma küsimustes vihjata, et küsitav kannab temaga sarnast eesnime, siis siinkohal saan teha sama vihje :D
Kasutaja avatar
cimbler
Postitusi: 2765
Liitunud: 10.10.2007, 09:08
Asukoht: Saku loomulikult. Iga normaalne õllesõber elab Sakus.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cimbler »

Kas Alex Lepajõe on tõesti raamatu üllitanud? :D
Jäi jumalaga puberteet...
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

No Alex Lepajõe ei ole inglane, minu küsitav on. Tema kuulsam raamat ilmus 1996, 2000 tehti sellest film.
Kasutaja avatar
sajateine
Postitusi: 223
Liitunud: 19.09.2009, 23:15
Asukoht: Mulkland-Pärnu-Mulkland

Re: Popkultuur

Postitus Postitas sajateine »

Mina ei tea, ma tahaks irrrrmsasti sellise jutu peale ,,Ranna,, autorit pakkuda, kui poleks seda häirivat pisiasja, et ,,Rand,, ilmus meil ikka sutsukene varem, kui eelemisel aastal :?
Kui tahad õppida reaalset ja tõesti toimivat enesekaitset, mine jooksutrenni.
Alexz
Postitusi: 826
Liitunud: 20.10.2009, 17:56

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Alexz »

Sorri, minu viga, tõesti ilmus Rand 2000 ja areeni intervjuu ka 2000. No ei tea, mida ma nii valesti vaatasin.... Nii et siin teemas ka Sulle :arrow:
Kasutaja avatar
sajateine
Postitusi: 223
Liitunud: 19.09.2009, 23:15
Asukoht: Mulkland-Pärnu-Mulkland

Re: Popkultuur

Postitus Postitas sajateine »

Et asi ikka õige ja õiglane oleks, ütlen konkreetselt ka välja, et see mees on Alex Garland.
Küsimusega läheb veidi aega arvatavasti, seda popkultuuri on kuidagi raske küsida minu jaoks. Ei saa päris täpselt aru, mida siin küsima peaks, kui muusika ja filmi jne. jaoks on eraldi teemad olemas ning sellised asjad, mida siia alla liigitada taipaks, on juba küsitud..
Kui tahad õppida reaalset ja tõesti toimivat enesekaitset, mine jooksutrenni.
Kasutaja avatar
sajateine
Postitusi: 223
Liitunud: 19.09.2009, 23:15
Asukoht: Mulkland-Pärnu-Mulkland

Re: Popkultuur

Postitus Postitas sajateine »

Duubeldan - teema vabaks, kuna olen mõned päevad eemal.
Kui tahad õppida reaalset ja tõesti toimivat enesekaitset, mine jooksutrenni.
Vasta