Popkultuur

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Todan'd jah. See oli ikka siin kõva baarihitt. Omaette kentsakas on nende hilisemate taustade teema. Ma mäletan, kuidas tüdrikutel silmad märjaks läksid, kui näiteks Wonderful Life jälle konservimasinast tuli :D Mul oli juba tollal kuri kahtlus, et miski on mäda...

Lapsepõlve süütud muretud mängud...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

Ja üsna omapärane oli kogeda, kui Inglise Kolledži lõpetajad aastal 2010 saali "Alwaysi" saatel sisse marssisid :) Aga Vahur ajab usutavasti hoopis üht teist Belli taga.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Popkultuur

Postitus Postitas vahur5 »

Seda küll, et ma pean silmes Andrew Piran "Andy" Bell'i, kes Erasure Andrew Ivan "Andy" Bell'ist 6 aastat noorem on.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Jah. Pole neid mehi kunagi kuulnud ja ega ühtki nende lugu kah. Muide, mis puutub nendesse kuldadesse... Ma pole just väga kindel, et need lävendid erinevatel muusikastiilidel ka üsna erinevad ei ole. Selle kohta ma ei oska jah muud öelda, kui et olen sellest alamvoolust kuulnud.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Popkultuur

Postitus Postitas vahur5 »

Lisaksin siis veel, et seesama Andy Bell oli hilisemalt (Alates 1999) Oasise bassimängija, kuigi ta varasemalt kunagi basskitarri mänginud ei olnud, ühtlasi kirjutas Oasisele ka paar lugu. Nime sai bänd ühe konkreetse trummitaldriku nime järgi.
maisi lapsed
Postitusi: 104
Liitunud: 23.02.2007, 16:25

Re: Popkultuur

Postitus Postitas maisi lapsed »

Ride
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Popkultuur

Postitus Postitas vahur5 »

Ride see on :arrow:
maisi lapsed
Postitusi: 104
Liitunud: 23.02.2007, 16:25

Re: Popkultuur

Postitus Postitas maisi lapsed »

Hoian siin teemat kinni,aga lõpuks siiski. Ühest telekavast leidsin Saksamaal 2008 a.valminud dokumentaali pealikirjaga "..........:popikooni elu". Dokumentaali tegijad väidavad,et punktiirile sobiv mees on muusikaajaloo esimene popikoon. Ise dokumentaali kahjuks ei näinud,seega ei ka ei tea millele nende väited põhinevad. Aga küsin siiski. Kes oli see mees?
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Popkultuur

Postitus Postitas vahur5 »

Kindlasti on tegu miski vanema heliloojaga. Poppmuusikaloojad olid nii Verdi, Mozart... Aga võib olla ka veel varasem.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Popkultuur

Postitus Postitas holte »

Ma olen seda dokki ehk isegi näinud, või vähemalt ühte - seal nimetati
igatahes esimeseks popstaariks Händelit.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
maisi lapsed
Postitusi: 104
Liitunud: 23.02.2007, 16:25

Re: Popkultuur

Postitus Postitas maisi lapsed »

Tegu jah barokkstaar Händeliga! Holte :arrow:
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Popkultuur

Postitus Postitas holte »

estland.gif
estland.gif (36.18 KiB) Vaadatud 2795 korda
Kes meie "popstaaridest" on sellise "iluga" end kaunistanud?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas polt »

Vaatasin seda galeriid minagi-üks tuntud jalgpallur on endale estland käele kirjutanud. Endine jalgpallur...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Popkultuur

Postitus Postitas punukana »

Mingi laulva hambaarstiga seoses justkui meenuks midagi. Ehkki mu poolest ta oleks võinud pigem vutti taguma jäädagi ja teha seda täiesti kinnisui.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Popkultuur

Postitus Postitas holte »

No kuna ma olen selle mehe eluloo osas suhteliselt tume,
siis punktiliselt reageerin vaid nimele.
Jalgpalli tundub ta tõesti mingil tasemel mänginud olevat,
dentaalset külge ma ei tea.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta