Teadetetahvel 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Lp. kylaline.
Taivo Rist kirjutatakse suurte tähtedega ja puudus ta, sest olid kabevõistlused mis on tema jaoks tähtsamad.
Taivot esindasid Suurorg- Männik.
Kalmer.
Allar Viivik

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Allar Viivik »

Väga tore! Usaldan siis tuleva aasta veebruari Keila paarismängu Ristile ja ta sõpradele teha! Ise tulen Sivadiga mängima!

Vägev!

Allar Viivik
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Allar! Kas Rist või tema sõbrad on siis Keila mängu kritiseerinud, et niimoodi vastad?
Kalmer
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Kulla Kalmer. Konstruktiivne kriitika on igal juhul teretulnud aga praegu on asjaga natuke räigeks mindud. Algul üks pool, pärast teine pool (ehk Allar). Aga Taivo kaasamine Keila mängu oleks päris omapärane idee, saaksid Aare, Tenno ja Toivo vaba nädalavahetuse. Taivo Ristil polegi väljundit (mullune proovimäng jäi vist natuke osavõtuvaeseks), see oleks igal juhul variant. Nii et võtke mehed kätte ja leppige omavahel kokku ning tehke järgmisel aastal asi ära. Ainult seda ei tohi unustada, et võitja peab vähemalt 50% punktidest saama.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Taivo »

See siis tähendab, et järgmise aasta Keila mäng on minu korraldada? Põhimõtteliselt nõus. Peaksime natike sellest rääkima, aga üldiselt Allari ettepanek mulle meeldib.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Selle saaks sel juhul korraldada ka ju kui Helde, Nahkmann, Loide, Viiviku ja Sivadi memoriaali. Maletajate näite põhjal on ju selge, et memoriaalmänge /turniire saab tgeha ka igati elus olevaile persoonidele. Oluline on nende eelnev panus.
Ja kui Taivo tõesti selle memoriaali ära teeb siis ma tulen mängima.Kasvõi üksi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas külaline »

No Alliku memoriaal kõlaks veel uhkemalt. Vot seda tasuks juba korraldada, kas siis Paikusel, Keilas või ükskõik millises kohas. Või veel parem - mitmel pool korraga!
Külaline

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Külaline »

Tere taas!

Ma palun vabandust, kui ma kedagi solvasin. Loomulikult võib alati tulla appi ja teha hea mängu. Nii-et Rist ja sõbrad-astuge ligi! Paneme asja püsti!!!

Aga tegelikult ootan ja loodan, et Keila mängu võtaks üle Vahter ja Allik, kes saavad siis teha õige mängu, kus ei ole mõttetuid mehi ja mõttetuid küsimusi!!! Kus lauldakse ning tantsitakse ja lüüakse trummi!!! Kus kaks meest saavad siis küsimusi teha. Sest muidu kipub sapp mõistuse varjutama!!!

Allar Viivik
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas tauno »

meie teeme järgmine hooaeg kaks mängu: Jüri I etapi ja EMV pildikilvas. lahkesti palutud :)
küsimusi teeb küll ilmselt rohkem kui kaks inimest
Vilniuse Žalgiris
Allar

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Allar »

Tere!

Ettepanek on jõus! Loovutan Keila mängu tegemise koos sõpradega duole Vahter-Allik. Siis saan Sivadiga mängida. Teine kindel paar on Lodjak-Olander! Küll on hea, kui ei pea enam küsimusi kokku ajama ja pärast lugema, kuidas vesi peale tõmmatakse ning mäng on mõttetu jne. jne.

Allar
Allar

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Allar »

Noh Allik ja Tauno, kas teete Keila etapi ära? Mina igatahes taandun! Siis saate küsida vabariigi teenelisi rahvakunstnikke, lägahoidla mahte, ENSV esivesipäid ja Välis-Eesti koorijuhte!!!

Ja Vabandused veelkord!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas polt »

Mul ei ole mingit kavatsust teie liivakasti ronida. Ja ma e saa aru miks mina teile kogu aeg hammaste vahele jään? Ma olen viimase mängu kohta ju pigem kiitvaid kui laitvaid sõnu öelnud. Kuuldavasti olla viimastel aastatel Keilas isegi 5 küsimust ühele A4le ära mahtunud, mitte nagu vanasti-edasiminek on ju seega ilmne.
Lihtsalt Taivo võiks tõesti seda mängu teha. Ja miks siis mitte seda ilusat memoriaalide traditsiooni jätkata.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Allar

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Allar »

Tänan tähelepanu eest!

Allar
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Aare6631 »

Keila paarismängu tabelisse jõudsid mõned parandused. Kaks punkti anti 5 paarile Jäise raamatu ja Juhan Smuuli eest (34. küsimus) - Vello Tõnso tõendas, et seda on tõlgitud sama paljudesse keeltesse kui Keisri hullu. Samuti oli Loide-Tõnso vastustelehel märkamata jäänud Tšernogooria. Protest esitati õigel ajal, aga tabeli parandamisega läks aega, kuni vastustelehed said üle vaadatud.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2012

Postitus Postitas Taivo »

Vastu tulles Allari soovile esitasin eile Mälumänguliidule kirjaliku avalduse sooviga järgmisel hooajal korraldada mingi Eesti karikasarja arvesse minev mälumäng.
Vasta