Popkultuur

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Taivo »

Kettamaailma Surm, kes räägib ainult SUURTE TÄHTEDEGA, hoolitseb kõigi Kettamaailma elusolendite eluküünla kustutamise eest. Ainsa erandina on oma isiklik Surm ühel loomaliigil. Mis loomadel?
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Hallvatt »

rotid
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Taivo »

Ulmeühingu suvekilval pakuti rotid (8), kassid (2) ja siilid.

Hallvatt 2 punkti :arrow:
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Hallvatt »

Ma imestan, et ulmeühingusse kuulub tegelasi, kes Pratchetti Rottide Surma ei tea. Ma ei julgeks seda TÜMKiski küsida, kartes täisringi ja väljanaermist ;)

Mul eriti head küsimust ei ole praegu, et et teemat seisma mitte jätta, küsin ühe halva. Praeguse päevapakkumisportaalide buumi (groupon.com, cherry.ee jt sarnased) tuules tuli Lätis äsja turule manasdavanas.lv ("manas davanas" tähendab läti keeles enam-vähem "minu kingid"). Mis selle portaali idee on? Ärge järgi vaadake palun, kes teab see ütleb, aga kes ei tea, katsugu ära arvata.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7743
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Henry IX »

Käisin sõbra juubelil, kingiga oli igavene häda.
Ütlesin siis teisele kursusekaaslasele, et võiks olla igalühel mingi veebileht, kus ta saaks kirja panna, milliseid asju ta oma majapidamises vajaks. Sealt nimekirjast saaksid külalised valida mida kinkida (juubeliks, pulmadeks, sünnipäevaks jms).
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Hallvatt »

Pole päris see, mida küsin, pakkuge veel

aga mõte iseenesest on hea, olen isegi sama asja mõelnud
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Taivo »

Võib-olla on seal kirjas, kui keegi midagi kõigile soovijatele suisa tasuta jagab?

Hallvatt, ära muretse. TTÜ kilvasarjas on ennegi juhtunud, et ma mingi küsimusega testin, kas on võimalik täisringi teha, ja küsimus läheb hoopis nulliringi. (Ulmeühingu suvekilb on lahtine üritus, seal osalemiseks ei pea olema ulmeühingu liige, mina näiteks ka ei ole ja pole iialgi olnud.)
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Hallvatt »

Ka Taivo mõte on hea, aga pole päris see veel

mõelge, mis sisuga sms-i teie mobiilifirma teile korra aastas ühel kindlal päeval saadab, see peaks otsa kätte andma
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Popkultuur

Postitus Postitas holte »

no see sünnipäeva ots on juba henry aegadest käes...
No ehk siis mingi meeldetuletusteenus, et sõbra-naise-kolleegi sünnipäev
on homme, mine kinki ostma?
Minusuguste jaoks muidugi saaks teenust kasutada ka enda sünnipäeva
meeldetuletamiseks.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Hallvatt »

Hallvatt kirjutas:mõelge, mis sisuga sms-i teie mobiilifirma teile korra aastas ühel kindlal päeval saadab, see peaks otsa kätte andma
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Taivo »

Maksa mobiiliarve ära, kuradi raisk?

Ma võin käe südamele pannes kinnitada, et mina ei ole pärast mobiililepingu sõlmimist oma mobiilifirmalt mitte ainsatki SMS-i saanud. (Kohe esimesel päeval siiski sain SMS-iga mobiilifirma kontaktandmed, aga see jäi ka viimaseks.)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Popkultuur

Postitus Postitas holte »

ma'i tea, mina maksan iga kuu mobiiliarvet... Sestap mõtlesin ikka nagu rohkem sünnipäeva peale.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Popkultuur

Postitus Postitas cadman »

Heh, ma olen EMT-i kunde ja neil on tasuta sünnipäevakõned, et ma võin helistada kõigile ja tasuta lobiseda. Suhtmõttetu boonus - tavaliselt helistatakse hoopis mulle...

Aga ilmselt on Hallvati mõte miskit taolist, et sünnipäeval ostes saad mingi prossa alet. See võib ka vanusest sõltuda. :roll:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
allium
Postitusi: 2270
Liitunud: 02.01.2005, 00:46
Asukoht: Võru

Re: Popkultuur

Postitus Postitas allium »

Nu ma olen saand teateid, et jaanipäeval ja uusaastal saan tasuta rääkida. lätlastele ometi ei reklaamita, et tulgu Eestisse ja saavad eestlastega jaanipäeval tasuta rääkida...
Tasuta pakkumiste kohta juba pakuti..
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Popkultuur

Postitus Postitas Hallvatt »

Ehkki päris täpset vastust ei tulnud, ei piina teid selle kehva küsimusega enam, vaid annan Cadmanile üle :arrow:

See on selline lehekülg, kus kõiksugu firmad saavad sulle sünnipäeva- ja nimepäevapakkumisi teha. Uba siis umbes samasugune kui cherry.ee-l, aga pisut rohkem kontsentreeritud. No näiteks pakub mingi kuumaõhupallilende korraldav firma või lasketiir, et saad seal sünnipäeva suure hinnaalandusega tähistada. Jms.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Vasta