Jalgpall

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Jalgpall

Postitus Postitas his master's voice »

Eelmine vastus oli Läti Kalurid, kuid arvestades ajakirjanikku vildakat mõtlemist, võidi mõeldi ka Nõmme Kaljut. :mrgreen:

Millise võistluse auhinda näete pildil?
Manused
trofee.jpg
trofee.jpg (11.41 KiB) Vaadatud 3722 korda
Rudolff
Postitusi: 49
Liitunud: 06.07.2012, 14:50

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Rudolff »

Copa Libertadores?
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Jalgpall

Postitus Postitas his master's voice »

jahh :arrow:
Rudolff
Postitusi: 49
Liitunud: 06.07.2012, 14:50

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Rudolff »

Kes on pildil?

Pilt
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas polt »

Kui oleks narkotriip laual pakuks Oliver Konsat.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Rudolff
Postitusi: 49
Liitunud: 06.07.2012, 14:50

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Rudolff »

Triipu laual ei ole kuna kõik on läinud müügiks.
Polt :arrow:
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas polt »

Ma ei tea narkaritest suurt midagi. Teema vaba! :arrow:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Taivo »

Kuidas sa siis narkaritest midagi ei tea? Mäletan siiamaale, kuidas sa eestikatel korgijooki küsisid ja pärast ahastasid, et mis vedelaid narkootikume siis peale korgijoogi üldse pakkuda on ja ikka nii vähe teati. Mina näiteks ei osanud siis nimetada ainsatki vedelat narkootikumi, nüüd jäi vähemalt korgijook meelde. Aga minuga võrreldes oled sa siiski suur narkarite asjatundja.

Küsimust tahtsid ka, kirjutage siis esimene jalgpallur, kes on platsile pääsenud 7 suurvõistlusel.
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Jalgpall

Postitus Postitas ToivoK »

Täpsusta, pln, mis on suurvõistlused!?!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas polt »

Taivo jaoks jalgpallis ilmselt EM ja MM. Vaevalt ta mingeid OM või Aafrika mv silmas peab.
Zoff ei või olla?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Taivo »

Ma ei tea, kust ma selle küsimuse võtsin, aga see mees, keda ma tahtsin õigeks vastuseks lugeda, osutus valeks vastuseks. Küsimus on siiski esitatud, sellele on võimalik vastata ja sellepärast mul tuli uurimistööd tegema hakata.

Ingliskeelne vikipeedia loeb suurvõistlusteks (mõnevõrra meelevaldselt) kõik maailmajao meistrivõistlused, olümpiamängud, maailmameistrivõistlused ja konföderatsioonide karikasarja. Sellepärast on 7 suurvõistlust täis ikka mõnelgi mehel ja uurimise käigus leidsin kaks, kellel sai see samal suurvõistlusel esimesena täis. Tõsi, neljapäevase vahega, aga minu meelest pole oluline teada, kumma alagrupp varem mänge alustas, nii et loen õigeks ükskõik kumma.

Lootkem, et ma loen ikkagi õiged mehed õigeks. Ma leidsin tüüpe, kes suht veidratest riikidest on peaaegu 7 suurvõistlust täis saanud: Gheorghe Hagi (Rumeenia) 6, Michael Laudrup (Taani) 6, Ivan Zamorano (Tšiili) 6. Võib-olla olen kellegi kahe silma vahele jätnud.

Dino Zoff osales oma 7. suurvõistlusel 2000. aasta EM-il, aga küsimuses oli selgesti öeldud, et peab olema platsile pääsenud. Zoff oli 2000 treener.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Jalgpall

Postitus Postitas his master's voice »

Maldini ja Matthäus?
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Jalgpall

Postitus Postitas Taivo »

Ma eile ei vastanud, sest Hääl pani mind raskesse olukorda. Ma olin küsinud üht nime, Hääl vastas kaks, millest üks oli õige. Teeme siis nüüd nii, et küsimus nuutub 1+1 küsimuseks, kusjuures Hääl saab 1 punkti ning teise punkti ja edasiküsimisõiguse saab see, kes vastab ära teise.

Maldini oli kohal 7 suurvõistlusel (4 MM, 3 EM). Ma ei kontrollinud, kas kõigil platsil käis, sest ta polnud esimene.

Matthäus on õige. 7 suurvõistlust sai täis 17. juunil 1994. Kokku on tal suurvõistlusi koguni 10 (5 MM, 4 EM, 1 konföderatsiooni karikas).

Ja nüüd see, kelle peate veel ära vastama. 7 suurvõistlust sai täis 21. juunil 1994, kõigil neist käis ka platsil. Need olid 4 MM-i ja 3 Copa Americat, olümpiamängudel ega konföderatsiooni karikavõistlustel pole mänginud. Hiljem osales veel ühel MM-il, aga treenerina. Korra osales ka juunioride MM-il, mida aga suurvõistluseks ei peeta.

Minu hinnangul esimene mees, kes 7 suurvõistlusel meeskonnas oli, on Lev Jašin (koos olümpiamängudega), aga viimasel suurvõistlusel (MM 1970) ei pääsenud mängima.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Jalgpall

Postitus Postitas his master's voice »

Maradona?
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Jalgpall

Postitus Postitas cadman »

Aga miks mitte näiteks Pelé Peletis? Seitsmekümnendatel ta veel igal juhul mängis. Ja neli MM-i on ta kah mänginud julgelt. 94 kui üldse, siis veteraniklassis.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta