Muusika

Igikestev mälumäng / Continuous quiz

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Foorumi reeglid
Alates 30. märtsist on foorumisse Mnemomaratoni tarbeks ehitatud punktisüsteem. Selle eesmärk pole tekitada konkurentsi, vaid lihtsalt pakkuda lisavõimalust mängumõnule. Punktide lisamine seisneb mälumängurite südametunnistusel, kuna igaühel on võimalik teise mängija punkte muuta. Seetõttu jääme lootma, et Te ei kuritarvita seda süsteemi.
Postituse kõrval on alati näha vastaja kasutajanime. Iga õige vastuse eest saab 2 punkti - pooliku vastuse eest 1 punkt. Vastajale punkti(de) lisamiseks vajutada nupule [Mod.] ning seejärel sisestada kasutaja uus punktide arv - kui kasutajal on 14 punkti, tuleb sisestada "16" jne.
Vasta
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Muusika

Postitus Postitas punukana »

Tartu küsimusi pole lähemalt uurinud, aga Nick Drake on see tõepoolest.

Henry :arrow:
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Muusika

Postitus Postitas erkal »

Tundub õige, nii kaua kui vale ei ole.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Muusika

Postitus Postitas arko »

Hmmm... kõla järgi kindlasti viimase poolsajandi teos. Ühelegi eestlasele ei oska omistada, pakun siis hoopis Peteris Vasksi
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Muusika

Postitus Postitas erkal »

Ütleme nii, et ei ole Vasks, aga väga kaugelt mööda ka pole. Pigem soe.
Tundub õige, nii kaua kui vale ei ole.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Muusika

Postitus Postitas erkal »

No vihjan siis, et täitsa eestlane on.
Tundub õige, nii kaua kui vale ei ole.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Ma nüüd eriti ei saa aru sellest modernklassika eksistentsist ja kõrva järgi oli see sinnakanti jah. Aga ju see on minu viga.

No kui siit, siis Rääts on selliseid kääkse kirjutanud :)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Re: Muusika

Postitus Postitas erkal »

Täitsa Jaan Rääts ongi.
cadman :arrow:
Tundub õige, nii kaua kui vale ei ole.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Oli sedan'd tarvis. Aga no olgu.

Keevitamine on meil siin au sees ja sestap sihuke küsimus. Mu meelest on üsna harv, et ooperiartist keevitama kukub ja suisa selleks bändi asutab. Isegi vist sedajagu harv, et sellest võiks suisa piisata, et küsida, kes?

Gary Moore'ile pühendatud (ja Oldfieldist inspireerit) stiilinäite saab siit: http://www.hot.ee/mnemokas3//Over%20The ... 20Away.mp3
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Muusika

Postitus Postitas ToivoK »

Kuulata paraku praegu ei saa, aga mäletan, et Jaan Willem Sibulal oli bänd, T-Klaas vist nimi.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Jah, ja avatud kontoris ma ka kuulata ei soovitaks. Ekstan'd paras kriiskamine ikka ole :D

Aga ta pole Eestist.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
solyr
Postitusi: 186
Liitunud: 16.09.2011, 01:32

Re: Muusika

Postitus Postitas solyr »

Esimene (ja minu poolt ainuke) pakkumine oleks Nightwish ja selle eelmine solist Turunen.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Muusika

Postitus Postitas cadman »

Ega sellega jah naljalt eksida ei anna. See lugu tahab tervet bändi korralikke näputöölisi ja pole eriti leierdatud: http://www.youtube.com/watch?v=o8gXzDLNWl8

Aga Tarja Turunen oli selle asutaja ja hing ja selle uue tibinaga väidetakse see üsna allakäinud olevat. Aga või mina seda tean ;)
:arrow:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
solyr
Postitusi: 186
Liitunud: 16.09.2011, 01:32

Re: Muusika

Postitus Postitas solyr »

Üks seik punkmuusika ja Sex Pistolsi ajaloost. Räägin "Grundy episoodist", mis oli 1976. aastal nihu läinud teleintervjuu, kus vintis saatejuht Grundy ühele kambaga kaasas olnud tüdrukule siivutu ettepaneku tegi, mispeale bändiliikmed nii mõnegi tol ajal eetris ennekuulmatu sõna laususid. Saatel suurt vaatajaskonda polnud, kuid tabloidid tõstsid esilehel kisa ja rahval aeti hari punaseks. Lõpuks oli aga hoopis hr Grundy karjäär rikutud, samas Sex Pistolsi nimi ja pungiliikumine sai üle britimaa tuntuks.

Igatahes, ma küsin, et kes oli see Pistolsite väikese kuid ustava fännikambaga (keda Bromley kontingendi nime all tunti) kaasas olnud noor pungineiu. Loomulikult ei peaks tema nime teadma ainult intsidendi tõttu - ta tegi järgnenud kümnenditel oma bändiga end piisavalt kuulsaks. Aga seekord küsimus siis sellise nurga alt.
Viimati muutis solyr, 07.05.2013, 22:10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Muusika

Postitus Postitas polt »

Debbie Harris?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
solyr
Postitusi: 186
Liitunud: 16.09.2011, 01:32

Re: Muusika

Postitus Postitas solyr »

Ei. Tüdruk, nagu püstolidki, on inglane. Harris minu teada USAst.
Vasta